Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kateri voziček marela

kateri voziček marela

Svetujte mi prosim, kateri voziček marela je po vašem “najboljši”?
Potrebujemo ga tako za na morje kot za daljša potovanja.

McLaren in to tak, ki se poleže, če otrok še rad zaspi čez dan. Mi smo precej prepotovali z našim.

Mi imamo Moona (4 kolesnik) in je super! Edina pomanjkljivost je ful mejhna in čudna košarca, relativno težko se da kej notr. Ampak denarnca in steklenička že gresta:) Tut cena je dost ugodna, tk da priporočam.

nova
Uredništvo priporoča

Pliko od Peg perego. To je še vedno zakon. Boljšega ni.

Peg Perego, SI. Super je

Tudi mi imamo moon-a 4 kolesnika. Z njim smo šli na dopust z letalom, nobenih težav. Kar se tiče košarice spodaj je res majhna, ampak jaz sem v dm-u kupila mini torbico (ali pa vrečo) ravno za te vozičke marele. Stane cca 6€, se lepo natakne na ročaj, ali nalepi (ježek) okoli ročaja in notri spraviš res fuuuul veliko, pa ni skrbi da bi se voziček prevrnil zaradi te torbe.

Zapp, če ima otrok že eno leto.
ima potovalno torbo, kar je pri avionu še posebej priročno.
Če pa je otrok mlajši, bi rekla mclaren. Zardai ležečega položaja in lahkosti.
Je pa res, da mclaren ni tako zelo majhen kot eni radi povdarjajo.
Mi smo seboj nosili po dva vozička, tko da 2 mclarna ali 2 zappa je bila pri nas velika razlika.

Oba vozička sta zelo kvalitetna in bosta zdržala tudi več kot enega otroka.

Je treba kakšno doplačilo za na letalo za voziček- navadni ali marela?

Mi nismo nič doplačali za voziček. Na check in-u poveš da gre voziček s tabo in ti dajo gor nalepko, da ga pustiš predno vstopiš v letalo.

Oprosti mama za tri, ampak si ne predstavljam otroka kako spi v zappu? Je lep, ampak samo za na sprehod, na hitrco. Če pa more otrok zaspat, pa nimaš kaj z njim. Naša je v moonu zelo lepo spala, ker se ga lepo položi, kar pa pri zappu žal ne gre. Kvaliteta je pa odvisna tudi od tega kako delaš z vozičkom.

Podpišem, pa tudi zanj obstaja originalna torba za na letalo. Edina marela, v katero se zaradi dolžine mojih nog nisem zaletalava in kjer so se dali ročaji nastavit po višini. Vsake tolko je kakšen model Tehno na razprodaji v Mother care-u.

Quinny zapp ima nov model xtrail ki se tudi poleže.

New Report

Close