Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali doma nosite kaj make-upa?

ali doma nosite kaj make-upa?

v naslovu. za doma, ko ne greste nikamor.

ste/niste?

Nisem 🙂

kar nardim je ko pridem domov ,da se slečem ,umijem ves make-up in vso nesnago z obraza ,ki se mi je zalepla v toku delovnega dne .Da o boljšem počutju in boljši energiji ne razlagam.
Vsakič ko vam nekaj ne štima si umijte obraz z hladno vodo in se boste takoj bolje počutile .
Moja babica pravi,da takrat sperem negativno energijo ,ki se me hoče polastit.in opažam,da je res.
Delam z ljudmi in to drži kot pribito .včasih pridejo ljudje z zelo slabo energijo in jaz moram to vse premlet……

nova
Uredništvo priporoča

Kaj doma, jaz grem tudi ven nenaličena. Kaj pa rabim bojne barve nase flosat kar vsak dan, halo? Voda, milo, krema, morda za zrno tekočega pudra (samo pozimi), pa sem SUPER!

Točno tako. Kdor je lep, je lep brez fasade ;))).

Samo kremo, pa tudi za ven je maksimum svinčnik okoli oči.
Naravna sem si najbolj všeč, možu tudi, pa se mi zdi, da drugim isto.
Občutek imam, da smo pač ene, ki jim make-up ne pristoji, zakaj bi se potem slabo počutila, pa še zapravim ne nič.

Joj ste neverjetne. Lepe brez fasade. Make up spada k osnovni higieni ženske, pa si lahko še tako zatiskate oči.

No, tale je pa mal huda. K osnovni higieni!!! Lej – mi je čist lepo pogledat lepo naličeno žensko, pa tudi tako v 10cm petkah, pa tako v fensi oblačilih – ampak, osnovna higiena pa nič od tega ni.

In – ne, nisem naličena doma. Niti v službi. Mogoče 5x na leto – ko imam ravno dan, ko se mi zaljubi mal packat po faci. Aja – pa obvezno za pusta 😉

Ker imam zelo svetle trepalnice, se običajno z maskaro namažem po njih tudi kadar sem doma.


k osnovni higieni ne more spadat,pod osnovno higieno se steje umivanje..

ne doma nisem nasminkana.

He he he, skratka vse se malate samo za ven. Ampak počnete pa to izključnbo samo zaradi sebe, a ne? ha ha ha kakšna hipokrizija….

doma naličena? ne, še za ven sem redko

Tudi jaz imam svetle trepalnice,tako da si vedno namažem oči tudi za doma,puder in ostala senčila pa le ob posebnih priložnostih.

Evo, jaz sem črna ovca! Make up imam čisto vsak dan, vsaj malo maskare, senčke in blusha. Brez ličil se slabo počutim, kot da mi nekaj manjka. Pri nanašanju ličil naravnost uživam, to je moj mali jutranji ritual namesto kave.

Evo, polnoma enako, s tem, da je pri meni še poleg kavica ,..:)))

vedno s svinčnikom obrobljene oči in maskara. Za v službo še puder in glos.
Drugače pa se ob vikendih namažem preden grem ven, ne takoj zjutraj.

Osnovna higiena je, da je človek čist.
Vse ostalo je dodatek.

Jaz včasih tudi v štacuno nisem šla brez make-upa, z leti sem zadeve zminimizirala na puder in šminko, tu pa tam maskaro in res za kakšne posebne prilike še kaj več.

Vsak dan maskara in črtalo za oči, za doma sicer ne. Je pa res, da uživam v tem.

Sama za ven, v službo, make up, ki se ga da naredit v petnajstih minutah. Tekoči puder, s katerim zakrijem nekaj nečiste koče, maskaro, črtalo za oči, črtalo za ustnice in sminka, občasno še malo blusha na lička.
Senčila za veke uporabljam, če mi trenutno zapaše. Trudim se, da je make up čimbolj naraven, z izjemo šminke, ki je ponavadi kar močne barve.

Si ne znam predstavljati, da bi šla ven brez bojnih barv. Če grem ven samo na sprehod ali do trgovine, vseeno uporabim malo pudra, vsaj zato, da skrijem nepraivlnosti na koži, uporabim pa tudi maskaro in črtalo za oči.

Doma pa imam na sebi samo korektor za mozoljčke in malo nabarvam oči.

Ličila uporabljam zato, ker se počutim z njimi dosti lepša in tudi boljši filing imam, ko jih imam na sebi…

Strašno neinteligenten komentar, draga histerična ‘koze neumne’ :)))

Če si lep, si pač lep – z ali brez fasade 😉 Naj dela vsak, kar mu paše, ne.

Drugače pa si te predstavljam, kako izgleda, ko ti zatisneš oči (bolje da si jih ne zatiskaš) :))) verjetno jih sploh ne razlepiš več narazen, ko si tako make-up ofensive :)))))))))

Ne.

Živi in pusti živeti

Kako to misliš 15 min? Jaz zjutraj rajši 15 min delj spim…
V službo grem nenaličena, vmes, ko se kuha kava skočim na wc in vržem na sebe maskaro in lipgloss to pa je tudi vse…

Doma se ne ličim, ne ličim se za v mesto in ne za na obiske….samo če grem zvečer “ven” ali v life…

Če se temu pravi ličenje, potem se ličim za ven. Doma- ne.

Nikoli se ne ličim, razen za kakšne večerne prireditve, pa še takrat minimalno, ker itak vedno pozabim, da sem naličena in si npr. pomencam oči ali pa kaj podobnega.

partika je napisala : vsak dan malo maskare ? malo ? kako se to naredi ?
kr neki , no !

New Report

Close