Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek za prevarane ženske

za prevarane ženske

Spodaj berem temo o varanju. In ene bi šle, druge oprostile…pri meni pride v poštev takojšnja ločitev. Hudič pa je, ker za varanje moža žena nazadnje izve. Če sploh kdaj…kako ste ve zvedele? Po kolikšnem času je začel varat?

desci, najprej naj doma poštima, potem pa drugod

Kdaj točno je začel varat ne vem. Jaz fizično ga nisem zalotila. Je bilo pa kar nekaj časa marsikaj sumljivo. Veliko je bil odsoten. Tudi do mene so prišle govorice. Nazadnje sem ga direktno vprašala in je priznal.

Zato, da ste zadnje ki izveste gre zahvala vašim prijateljicam, ki se “brigajo zase”, ker nočejo izpast grde.

Se strinjam, vesela bi bila, če bi mi kdo prej namignil. Kot sem že napisala v spodnji temi – imela sem občutek, ne dokazov. Včeraj sem končno prišla še do teh. Torej, varanje je trajalo 3 mesece. S staro znanko. Pa dobro, ona v zgodbi ne nosi nobene krivde. Skupaj sva bila 9 let, hvala bogu nimava otrok.

Trenutno sem v iskanju stanovanja. Če ima kdo kakšno informacijo o lepem eno ali dvosobnem stanovanju (kjerkoli, trenutno me nič ne veže na kak kraj), je bom zelo vesela.

Moja prijateljica je izvedela po 2 letih. Kar nekaj jih je vedelo, pa molčalo ali se muzalo. Žal jaz nisem bila med njimi, nisem vedela.

jaz sem izvedela po 7 letih, da jih je bilo precej … prijatlejice so bile tiho, ko sem ga pa pustila, sem dobila pa vse 2 x servirano … no, pa takšne prijateljice.. . konec koncev pa tudi jaz ne vem če bi povedala … saj mi ni treba nos v vsako stvar vtaknit …

mene je moj fant varal: znaki: nenadna sprememba obnašanja, ki je nisem razumela, npr.
zgodaj hodil spat – živel še doma (pa je hiperaktiven),
ni izražal posebe želje, da bi se dobila (prej vsak dan),
ko sva se dobila, se je obnašal, kot da mu je odveč biti z mano,
nezainteresiranost v pogovoru, prej skozi lapal, potem pa postal tih, kot da nima več kaj povedat,
če sva kakšno priložnost za se srečat zamudila, mi je rekel, da ah, sej še jih bo veliko (prej pa skozi gnajvil, če se dobima)
v bistvu je postajal v zvezi odtujen, odsoten
postajal pa je celo osoren, nesramen in žaljiv…v bistvu se je videlo, da v odnosu škripa, čeprav je trdil, da je vse ok in si domišljam, pač kao da je slabe volje in tečen zadnje čase
pa sem začela “raziskovati” in ga odkrila in ga še tisti hip skenslala
kasneje, po koncu zveze pa sem odkrila, da je varal vse svoje partnerke, vključno z mano torej 4 in njegove zveze so iz leta v leto krajše
ko sva se razšla, mi je prijateljica večrakt rekla, on ni zate! On ni pravi zate, ni dovolj dober zate. Ok, razumem, jaz imam neke vrednote, mi zvestoba, spoštovanje in ljubezen veliko pomenita in potrebujem ob sebi tudi takega človeka. Ampak če obrnem zadevo, se zdaj pa se vprašam, kakšna pa je prava zanj…katera je dovolj dobra zanj oz. človeka kot je on(kogarkoli kot on)?
– taka, ki bo mirno in tiho prenašala varanje, nespoštovanje ter žalitve, v bistvu ženska brez hrbtenice, šleva?
– taka, ki ga bo komandirala, zatirala, imela vedno glavno besedo, ga spremljala na vsakem koraku, ga podrejala in iz njega naredila copato?
– ali taka, ki ji zvestoba ne pomeni nič, ga bo enako varala, flirtala, ga enako poslala v 3 p.m., ji bo vseeno kaj on počne, ker pač ona počne isto in v bistvu bi bila njuna zveza samo sobivanje dveh, ki sta skupaj, a brez predanosti?
Bi prav rada vedela, s kakšnim tipom človeka lahko gre skupaj v neko zvezo tak človek, ki mu je varanje način življenja in bi ta zveza trajala…ker če se tak človek ne spremeni, se mi zdi težko, da mu bo kakšna zveza kdaj uspela

tudi moj prvi je bil povsem enak kot ga ti opisuješ. Kako se zdaj rihta ne vem, niti me ne zanima. Jaz pa sem dobila tisto kar sem sanjala – dobrega in poštenega – moža:))

New Report

Close