Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija vitamin D3

vitamin D3

Pozdravljeni,

glede pridobitve recepta za vitamin D3 sem iz našega ZD dobila inf., da bo verjetno problem glede plačila, saj ni znano, da bi tak predlog (sklep RKS) podprl plačnik- zzzs. Zanima me, če imate o tem kakšne podatke kako je to drugje urejeno.

Lp Tanja

Na sklepu RSK je jasno napisano, da recept napiše pediater in ni nobenih težav glede ZZZS.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Pozdravljeni,

na mojo prošnjo sem pri P za predšolskega otroka dobila recept za vitamin D3. Dobila sem pojasnilo, da ga napiše tistemu, ki zanj vpraša, tako da dr. Tanč, hvala, ker nas seznanjate z novostmi.

lp Tanja

Je pa res tako, da bo to moralo šele dobro preiti v pediatrične glave in ponuditi vitamin D, ne čakati, da kdo zanj zaprosi. Kajti, kako pa naj vi veste, da bi ga naj pediater predpisal? Razen seveda, če berete forum Pediatrija:=))))

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

Pozdravljeni!

Tudi jaz sem vprašala našo pediatrinjo za recept za D3 kapljice, pa je rekla, da se strokovnjaki zaenkrat samo pogovarjajo o tem in da še nič ni potrjeno. Tako, da recepta ne dobimo, ker je otrok starejši od 18 mesecev.
Pravi, da je poleti dovolj sonca, za pozimi mi pa pač nimamo kaj… 🙂

Lep pozdrav,

S.

Strokovnjaki so se čisto dobro dogovorili, drugi pa ne sledijo novostim, izgleda.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close