Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Močna srčna aritmija

Močna srčna aritmija

Mamo muči močna srčna aritmija.
Zanjo sem spodaj spraševala tudi o zeliščarstvu Sedej. Mogoče pa poznate kakšno drugo alternativno zdravljenje, ki bi pomagalo pri tej bolezni?
Prosim za res preverjene in dobre izkušnje na tem področju, vseeno je, na kakšen način terapevt zdravi. Samo, da je učinkovito.
HVALA!

Joj, Zlatolaska – pa mami upa zdravit srčno aritmijo z zelišči? Nočem se vtikati v vašo presojo, ampak kar je hudih zdravstvenih težav, jst osebno ne bi upala ukrepat sama.
Srečno!

Lahko ti povem, kako je pri nas.
Moja mama ima tudi že kar nekaj let aritmijo,angino pektoris, začetek sladkorne. Na začetku smo praktično vsake 2 – 3 mesece leteli na urgenco. Dokler ni bila hospitalizirana in dobila dobrega kardiologa, ki ji je predpisal nek koktejl zdravil, ki jih je potem njen splošni zdravnik še malo prilagodil, zamenjal. Sedaj ima zdravila, ki “delujejo”, brez slabosti, očitno učinkovito. Napad ima v povprečju 1x letno, ko tudi vpihi ne primejo, in takrat pač letimo.
Pri tako resni zadevi jaz ne bi pomislila na zelišča.

nova
Uredništvo priporoča

Moj oče z zdravili uspešno kroti aritmijo že skoraj 40 let.

Tvoja mama se bo morala paziti kakšnih večjih naporov in pretresov kjer se lahko bitje srca zmede, pa bo šlo. V začetku bo težko, vendar se bo navadila. Verjetno je to moškemu laže, kot ženski.

Če bi obstajala zelišča, ki bi pozdravila aritmijo, potem bi že zdavnaj ukinili zdravila.

Morda se bo tole slišalo (bralo) malo trdo, vendar je resnično. Oprosti vnaprej, če ti bo dvignilo kocine :))

Srce je srce in bo treba verjeti zdravnikom. To je motor, ki poganja kri po telesu, zato ga kar prepustite v roke dohtarjem. Tako kot prepustimo avto mehanikom, ko nam začne nagajati. Če nam avto crkava tudi ne bomo šli na tržnico spraševati s čim bi lahko nadomestili akumulator, bencin, pumpo, olje ….

Moj partner je imel tudi ponavljajoče se pojave tahikardije, pulz na 200, vedno panika…
1 mesec nazaj pa so mu naredili ablacijo in od takrat je dobro, nobenega napada več! Upajmo, da tako tudi ostane. Je pa poseg rutinski in greš naslednji dan že iz bolnišnice.

Moj oče je pri operaciji aritmije v UKC umrl.

“Operacija aritmije” ne obstaja, verjetno je bilo kaj drugega. Žal mo je zaradi tvojega očeta.

Zlatolaska, obstaja več vrst aritmije, medicina jih zdravi na različne načine. Pametno bi bilo obiskat kardiologa, da vsaj pove svoje mnenje. Potem pa se naj mama odloči.
LP

Ima svojega kardiologa, že leta hodi k njemu. Dobila je tudi zdravila, za katera pravi, da ji ne pomagajo najbolj. Pridejo obdobja, ko zaradi nemirnega bitja srca popolnoma obnemore, pobere ji vso moč.
Noče do drugega zdravnika, da bi dobila vsaj še drugo mnenje. Zelo trmasta je glede tega. Sedaj se zanima za domača zdravila, kot sem že zapisala. In rada bi ji pomagala, če so že vse moje besede glede drugega mnenja zaman.
Ko smo že pri tem: poznate mogoče kakšnega res dobrega internista? Če bi mi jo uspelo prepričati …

dr – bila je točno to, operacija aritmije. Pred dvemi leti sta jih dva znana kirurga (naj zaenkrat ostaneta neimenovana) izvajala v Ljubljani, mislim, da v sodelovanju z Americani, tudi članek je bil o tem v Delu. Z laserjem nekako omrtvičijo živce, ali nekaj takega, vse poteka endoskopsko. Pri obdukciji so ugotovili, da so po nesreči nekako perforirali požiralnik. Sespa in smrt. Kot vem, to ni bil edini primer in so zato sedaj to nehali delati. Vsekakor uradnega poročila o smrti in od obdukcije še vedno nimamo… le zakaj?

http://ava.rtvslo.si/predvajaj/zelisca-za-srce-in-ozilje/ava2.155945675/

New Report

Close