Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Z popolnim neznancem..

Z popolnim neznancem..

A ste kdaj imeli spolne odnose s popolnim neznancem/neznanko ??

Jaz večkrat sanjam o tem…tko ,da ko se zbudim se kar sprašujem kako bi bilo… samo sex in zbogom..??!!

Lp,

Enkrat se mi je zgodilo.
Na štop sem šla, (avtobus sem zamudila), pa mi je ustavil tip, ni bil lep ,ampak pogovor,smeh,ustavila sva se na parkirnem…. in se dol dala!
Ko zdaj pomislim ,se sprašujem,če sm bla normalna in kako sem si upala.
Res,imela sem 18 – dovolj mlada in neumna..!

Lp,

Ni bilo nič posebnega, ker čustev ni bilo zravn!

No,saj to sem si mislila! Le kako naj bo seks z neznancem nekaj posebnega,če čustev ni zraven…Mogoče o tem fantazirajo moški,ampak ženske smo drugačne,a ne?

Ne nism za take podvige…res da sem dokaj divja deklica…oz. sem bila ampak take neumnosti mi nikoli niso padle na misel…Ena meja more bit…

Ne. Tudi nisem tip človeka za to. Sexam samo z nekom, ki ga poznam že dlje časa. Pomembno mi je namreč, da spoznavam njegov karakter, navade, obnašanja,…, preden se spustim v sex. Pa s popolnim neznancem bi morala sexat s kondomom, a ne? No, to pa sploh ni govora o tem, da bi hotela videt kjerkoli na fantu kondom, ker kondoma enostavno ne prenesem – tako zanič sex je z njim… Obupen sex skratka.

draga metulčica, a te lahko predstavim eni neznanki? mene namreč pripravlja na maturo iz slovenščine, in mislm, da tebi tud nebi škodval 😉

Ja sem.

:)))))) hmmmmm

Se ti strinjaš z njo, Vito? Meni je s kondomom prav fajn in tud nobena se še ni kaj ekstra pritoževala. Brez kondoma pa še nisem.

..a da mi nebi škodoval izpit iz slovenščine…ali sestanek s tvojo neznanko…???

Lp,

Ja, že nekaj je bilo takih!
Men je blo ful dobr!

nisem

ja zanič seks,,kaj pa aids,.,.,jaz edino s prvim nism uporabljala kondome..drugače pa če kdo hoče brez kondomov ga pošljem testirat za aids…jaz se ne mislm zafrkavat…hm seks z neznanci, nekak je Ljubljana premejhna za to..mogoče ,
načeloma pa nekak mi ni do tega..imam dosti znancev bolj v “glavi”

Ma nikoli mi ni bilo jasno kaj imajo vsi proti kondomom. Zagovarjam stalisce, da je to v glavi. Ti novi Durexi so pa ja tako tanki, da je bullshit ce kdo rece da nic ne cuti. Cisto biolosko dokazano se NE cuti. Jaz tudi pravim, varnost je prva in kondomi so odlicna zascita.

Pa to govorim, varnost. Statistično gledano je verjetnost, da od Slovenke dobim aids, minimalna, ampak statistika je kurba…Jaz se s tem ne hecam. Druga stvar je v tem, da prav nič ne zaupam puncam in temu, da “sigurno jemljejo tabletke”. Tudi moja mama je “jemala tabletke”, ko je zanosila z mano..Ups, mogoče je enkrat pozabila vzeti, kdo bi vedel.

No pa poglejmo, kaj bi se zgodilo, če bi KT bile 100%.

Ja ti sigurno nebi bil na forumu, pa meni se zdi, da jaz tudi ne … kakšna škoda a? :-))))

Hvala bogu, da niso čisto zanesljive …:-))

Lp, Mišek

Imaš pa stalnega partnerja, a ne. Pa ne menjavaš vsak vikend drugega in pol glih ne rabiš kondomov, se ti ne zdi? In ga potemtakem tudi ni treba pošiljat na testiranje…

Jaz pa zagovarjam stališče, da vem kako je sex s kondomom in, da vem kakšen je sex brez kondoma. In verjemi mi, da je razlika več kot očitna. Glede na to, da je kondom tak “spolzek” je dosti manjše trenje in s tem posledično tudi manjše draženje, kar pomeni, da se dosti manj čuti vse skupaj – najbrž tudi zaradi tega vsi fantje, kar jih poznam, povejo, da lahko s kondomom več časa… Tako, da: ni bullshit, če jih večina tako trdi… Morda pa samo ostali zagovarjajo obratno stališe, ker jim ni preveč, da bi riskirali na drug način in se tolažijo s tem, da je pač enako…

Valda, varnost prva: pri stalnem partnerju pač KT, a ne? In ni nobenega vmesnega natikanja kondoma… Luksuz!

In zakaj ne bi zaupal svoji punci, da jemlje KT?

s kondomom je tako kot če bi z gas masko vijolice vohal….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close