Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo je ta lepa črnolasa voditeljica?

Kdo je ta lepa črnolasa voditeljica?

Ta hip je na TV Golica. Pa samo danes jo vidim.

Eh,radoveden,rajši tole bjondasto mačko poglej. 😉

http://www.youtube.com/watch?v=182YRYbXxXQ&feature=related

ime ji je – Jasmina Kandorfer Čekeliš, najdes j tudi na facebooku

Radsoveden, jaz sem tudi črnolasa, samo žal nisem voditeljica …

Končno pravi odgovor. Hvala kiki.

Radoveden

Liana – zakaj me jeziš? Si pa res naivna, če misliš, da bom pogledal tvoj namig.

Če se držim načel, se jih pač držim in od njih ne odstopam.

Tole piše:

Jasmina Kandorfer Čekeliš je 22-letna televizijska in radijska voditeljica.

Svojo pot v medijih je pričela že pri zgodnjih 12-ih letih z vodenjem različnih prireditev v Šentjurju, nadaljevala z delom na radiu Fantasy, kjer se je preizkusila tudi kot novinarka in moderatorka. Še preden je dopolnila 18 let je imela za sabo že več kot 300 različnih prireditev, od modnih revij, srečanj, promocij, različnih kulturnih programov in podobno.

Študij jo je vodil v prestolnico, kjer je bogate izkušnje pridobila na radiu Antena, ter pod njihovim okriljem opravila tudi številna izobraževanja nemških strokovnjakov za moderatorstvo.Skoraj dve leti je kreirala in vodila jutranji program na radiu Aktual, ter ustvarjala različne oddaje. Jasmina je trenutno televizijska voditeljica na Golica TV, ki se lahko pohvali kar z dvema Viktorjema za najboljšo kabelsko lokalno televizijsko postajo.

Je tudi avtorica različnih projektov, med drugim zabav Ni veselice brez Golice, kjer ponuja stoodstotno slovenske zabave po vsej Sloveniji.Še vedno se ukvarja s snemanjem reklam in vodenjem različnih prireditev. Z izkušeno ekipo vodi tudi organizacijo zabavaj.me, ki ponuja najboljšo organizacijo dogodkov v osrednji Sloveniji.

Z njo bi bilo pa dobro sodelovati. Kot glasbenik za nemško govorno področje mi ravno taka mucka manjka.

Samo – zakaj dva priimka; prvi nemški in drugi madžarski ime pa bosansko?

Me prav zanima kako zgledaš Radoveden, ko imaš takšne bujne fantazije glede žensk – enkrat bi policajko a la Sandra Bullock, drugič 22-letno luštno voditeljico (a le ni malo premlada?!) …
A se ti ne zdi, da živiš v nekem nerealnem svetu, ki te pelje stran od sreče, ki jo imaš mogoče pred nosom??!!

Zizzy, zdi se mi da si blont

Javljam se ti radoveden …
kaj želiš vedeti o meni?

New Report

Close