Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupujete ALNATURA v DMju?

Kupujete ALNATURA v DMju?

vas od nakupa odvrne odpoklic živil Alnatura?
jaz kar nekaj kupim od Alnature, ampak razmišljam, da poiščem drugo znamko
npr.: pirin gres, moka, rozine, čokolada, žitne ploščice, sladkor, pa še kaj

DM iz prodaje umika več izdelkov: http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/1042426987
pa zadnjič testenine

uh uh. hvala za tole informacijo. jaz tudi pogosto kupujem od Alnature. ne dolgo nazaj pa so odpoklicali njihove testenine! bom od zdaj naprej raje kupovala od naše firme razne leče in žita in tudi ostalo. Biotop je super in tudi ni predrago.

Sem kupila njihovo quinojo, jo dala otroku, potem pa prebrala, da so v nekem drugem izdelku našli neko plesen ali nekaj takega. In naslednji dan probam tisto quinojo in je bila nekam nenavadnega okusa, ne vem, ali je psiha delovala, ampak sem vseeno vrgla proč.

To je že 3. umik – samo ak rjaz sprmljam. Ja, sem kupovala veliko njihovega, po vsaki od afer kupujem manj.

ja kar nekaj kupim in po vsej verjetnosti ne bom več … kako sploh še lahko verjamemo vsem tem certifikatom na embalaži :(((((

Nima ravno veze z ALNATURA bi pa vseeno povedala, da sem nad DM razočarana. Že 2 krat sem kupila konzerve mačje hrane Deine beste in sem dobila pokvarjene konzerve. Vsebina konzerve je bila črne barve.

Ni edino DM isti, ki odpoklicuje svoje izdelke:

Nasvet za vse ljubitelje/ce nakupovanja raznih :eko, bio,natura in ostalih oznak – ne me smejat, nasedate v bistvu sami sebi. Jaz kupim navaden pofl od futra, sem vsaj ziher, da je kakšna svinjarija notri in se posledično ne sekiram za “zdravo” hrano. Pobral nas bo pa vse. 😉

Jaz ne razumem, zakaj vas tako zelo čudi.

Če je izdelek naraven, a ni logično, da se lahko povsem normalno zgodi, da splesni, najdejo črvička ali kaj podobnega?

Kateri paradajz ostane dlje časa svež, tisti holandski ali domač, iz vrta?

Katera jabolka so večkrat črviva in obtolčena, domača, nešpricana ali sterilna in polna kemikalij?

Plesen in črvički že vedo, zakaj ne grejo na določeno hrano 😉

Naj vas to ne odvrne od nakupa.

Res je, ja, ampak za lečo piše, da utegnejo noter biti sredstva za zaščito rastlin. To pa ni ravno “naturno” … Ma, saj človek ne ve …

New Report

Close