Najdi forum

jubezen prek interneta?

Koliko vas je tu gor, ki ste svojo ljubezen (može/žene) našle prek interneta?

Na katerih straneh ste se “našli”? Koliko časa je trajala e-romanca, preden ste se odločili spoznati se v živo?

Popolnoma zaradi dolgega časa sem bila na portalu Zmenkarije. Tam najdeš čuda :). Čisto po nakjlučju pa me je “dregnil” en, ki ni takoj želel sex, temveč je bil prijeten za pogovor. Po dveh dnevih chatanja sva se dobila na kavici. Sva sedaj skupaj več kot dve leti. Sva pa oba v zrelih letih, vsak s svojimi bivšimi slabimi pa tudi dobrimi izkušnjami.:)

Midva sva se preko teleteksta spoznala. Maja bo 8 let kar sva skupaj in imava enega otroka.

nova
Uredništvo priporoča

Pred leti sem na veliko chatala in spoznavala fantke (ne morem rečt drugače, saj s(m)o bili še najstniki) preko spleta. No, ljubezni nisem našla na ta način, sem pa obdržala stike z nekaterimi, z enim sva postala zelo dobra prijatelja. To pa je vse. Verjetno je za “neuspeh” krivo to, da sem zelo skeptična do ljudi, ki se pojavljajo na takih portalih in potrebujem zelo veliko časa, da jim zaupam.

Več let sem takole spoznavala ljudi, fante, dokler nisem prišla do spoznanja, da to meni sploh ni pisano na kožo in mi je pomembna le takojšnja realna slika človeka.
Vse kar sem pozitivnega odnesla v teh letih, je to, da sedaj slepo tipkam in tudi maile znam pisat takšne, da jih vsakdo rad bere, ker tako živo stvari opisujem.
Ostalo je šlo vse k vragu, tudi vsa prijateljstva, nastala prek spleta.

Midva sva se spoznala na ona-on, par sva 3 leta. Na prvi zmenek sva šla po dveh tednih.

S spoznavanjem preko interneta se mi ne zdi nič narobe, dobiš nek prvi vtis o človeku, seveda pa si pravo mnenje lahko ustvariš šele po srečanju v živo. Problem je ravno v (kot jih imenuješ) e-romancah, ko se zaljubita v poslane fotke, si izlijeta čustva in šele potem odideta na zmenek, kjer sta lahko zelo razočarana.

Moje izkušnje so dobre, imaš pa na teh straneh svašta ljudi, ki so se prijavili iz različnih razlogov (iščejo resne partnerje, ljubice, zabavo ali pa celo ne iščejo nič …), zato previdnost ni odveč.

Našla nekoga na forumu – pa tudi on mene 🙂 Tko da ja, se da.

Poznam eno, ki je našla moškega preko milionaremach.com

Jp, se da. Na ona-on bila čisto iz firbca, me je dregnil on, sva nekaj časa klepetala, potem si poslala fotke. Vizualno ni bil moj tip, preveč “šminkerski”. No, sedaj sem s tem “šminkerjem” že 5 let v zvezi, celo živiva skupaj.
Vsi ti portali so super zadeva, le previdnost ni odveč, pa še malo psihologa moraš bit. Moraš prepoznati obupance, čustvene invalide in seveda poročene.

Preko irca sva se spozbala, si pisala par tednov, se slišala velikokrat po telefonu. Nato sem končno pristala na srečanje v živo. Skupaj 8 let, 2 otroka.

Še ena s pozitivno izkušnjo.
Res je, kot je že nekdo napisal…. moraš biti nemalo psihologa…. imeti občutek!
Poleti bo 8 let uspešnega skupnega življenja.

Jaz sem mojega moža spoznala na ona-on.com. Skupaj sva 6 let in imava 2 prečudovita otročka.

ne da se

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

spoznala preko Interbloda pred 11 leti, poročena 10 let in dva otroka

Spoznala preko Facebooka. Po slabih 14 dneh sva se prvič dobila. Nato se je to nadaljevalo tako, da sva se videvala usak teden in tako je še zmeraj. Traja že dobro leto…imava se krasno!

“Ne obstaja psihiater ki bi vam pomagal tako kakor pes, ki vam poliže lice.«

Tudi midva preko teletexta.Skupaj sva 8 let,poročena.Na prvi zmenk sva šla po 3 tednih,vmes pa zapravila celo premoženje za SMSe.
Zelo sem hvaležna teletekstu.Matr sem mela srečo!

Joj, kako sem se nasmejala na: Matr sem mela srečo! Posrečeno :-))
Jaz pa še zbiram pogum. Nekaj sem brskala, pa ravno veliko resnih strani ni. Ona-on, pa včeraj sem odkrila še najdipartnerja.si. Zgleda, da nekaj novega, ker še ni veliko vpisanih.
No, bomo videli. Mogoče čez čas tudi jaz kakšno pozitivno izkušnjo tukaj gor opišem.

ljubi veš;jaz nisem prav nič iskala nobenega,klepetala sem na txt pa je tako naneslo.Ne vem če bi načrtno koga iskala tako.Sicer sem pa takrat itak mela enga drugege tako da iskanje sploh ni prišlo v poštev.Samo srečo sem imela,da sem našla takega človeka.Vse pustila in se preselila 120 km od doma stran.
Mislim da bi mogla it samo klepetati kam.Boš videla,hitro boš dobila več sogovornikov in hitro boš videla kam pes taco moli ;))

Jaz pa sem svojo prvo punco spoznal preko spletnega foruma. Bil sem že 1,5 leta član tega foruma, ko se je gor pojavila ona, šele registrirana. Dva tedna zatem je napisala prispevek, ki me je zelo pritegnil, nisem si mogel kaj, pa sem ji poslal zasebno sporočilo. Začela sva si dopisovat, pa sem ji čez nekaj dni predlagal srečanje v živo. 1 teden pozneje sva se srečala na spoznavni pijači in tako se je začelo.
Sicer sva končala zvezo malce več kot 1 leto nazaj, je pa bila zame to čudovita izkušnja, ki jo bom pomnil do konca življenja. Tako da lahko rečem, da je možno spoznat boljšo polovico preko interneta.

Spoznala sva se preko fb- skupaj sva 2 leti.

New Report

Close