Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otrok rojen v letu 2013

Otrok rojen v letu 2013

Zanima me, če bi v letu 2013 načrtovale otroka, ali ste vraževerne in se št. 13 raje izogibate?

1. Tega leta ne bo več
2. Glej točko 1.
3. Če slučajno to leto bo, bo zelo malo otrok
4. Če slučajno kdo preživi, ga bo pestila huda lakota

Gadafi bo vrgel atomsko bombo na ZDA.

Konec

# ana mesh batkalem arabi kwayes

A si otroka sploh želiš? Če je tvoj odgovor pritrdilen, potem ne sprašuj neumnosti.

Ja kaj če pa nebi bil načrtovan, a bi ramišljale mogoče o splavu?
To ne gre tako vraževernost gor, al pa dol. Nekako bo treba preživet to leto, pa kakršno koli bo že.
Lahko bo šlo na bolje, nikoli ne reci nikoli. Srečno vsem bodočim novorojenčkom, naj se rodijo pod srečno zvezdo.

Ja ti otroci bodo vampirji, veštice, huligani, spake…

Zakaj naj bi se izogibala 13.?

To je načeloma srečna številka!

po numerologiji je ta št. za ene srečna za druge nesrečna
ampak da ne bi mela otroka zaradi tega, ej, mislim, no comment!

Po tvoji logiki potem ne bilo rojstev leta 1913?

moj dedek je bil rojen leta 1913 in je imel čisto fino, zdravo in dolgo življenje. 🙂

Veliko hujši datum je bil 6. 6. 2006.

A če bi bili rojeni 13. v mesecu, bi šli in si spremenili datum rojstva?? Dejte, nehajte že s tem vraževerjem, no! :))

Kakšna bedarija. Moj otrok je rojen na 13. dan v mesecu in kaj naj zdaj? Naj bi ga nazaj noter tlačila, da bi počakal do 14.?:-))))))

A ne veste, da NE BO leta 2013? Za vsak slučaj ga bomo kar preskočili, tako kot nekateri hoteli nimajo 13. nadstropja ali letala 13. vrste sedežev.

Nikoli se ne ve 🙂

Leta 2013 ne bo.
21.12.2012 bo konec sveta. To se že dolgo napoveduje. Tako da se ti za 2013 ni treba sekirati.

Pričakujem v letu 2013 na začetku in sem zelo vesela sicer je to že tretjič ampak na letnico nisem pa res bila pozorna.

Ja pa sej eni pa res nimate vsega v glavi poštimanega… konec sveta… najmanj kolikokrat je bil že napovedan??
Tudi jaz pričakujem v 2013 otročka in še pomislila nisem na številko 13, dokler nisem prebrala teh traparij…

New Report

Close