Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek refleksna masaža stopal

refleksna masaža stopal

Prvič se odpravljam na refleksno masažo stopal in dlani, pa me zanima, kako to zgleda. A je kaj boleče? Kakšno je počutje po masaži? Ali je boljše iti zjutraj, zvečer ali je vseeno? A se moram kaj pripraviti (poleg umivanja nog, seveda ;-))) ?

Nič ne boli … malo boš vlažna, ko ti bodo masirali spolno točko :)))

Dej, staraaa, ne me zezat, jaz čisto resno sprašujem. Me boš pripravila do tega, da odpovem, sem bolj sramežljive sorte, ha, ha.

nova
Uredništvo priporoča

Hahahah, staraa, ti pa znaš popestrit tole nedeljo :)))

A nedelja je že? Madonca, sem pozabla govejo župo skuhat :)))

Ja, nogi si umij čisto do gor. Kaj veš, kaj te prime….

Mja, odkar sem na bolniški mi je vsak dan nedelja 🙂

ja, a nisi pisala, da si že 10 let v penziji in čakaš na prvo protezo in poješ tisto od Elde Viler in Modrijanov: Vsak dan vse bolj in bolj, mi jenjajo moči …..:)

Preventivno tišči kolena skupaj.

En mal bolj resen odgovor, kolkor pač lahko – jaz sem bila 1x in kljub temu, da se temu reče refleksna masaža stopal in dlani, je šla maserka kar konkretno tud po nogah gor, tako da sem bla prav vesela, da nisem prišla čist kosmata tja :))) pa tud rame in vrat mi je zmasirala. Bolelo me je, ko mi je z eno palčko pritiskala v stopala, ampak sem slišala, da to ne delajo vsem, itak maš pa možnost, da poveš, če te boli in pol ne pritiska tako močno.

Jaz se kaj posebej pripravila nisem, je bila pa tam tud opcija, da se stuširaš in sem si še enkrat oplaknila noge, za vsak slučaj 😀

Različni načini so….

Tajska masaža vkjučuje tudi sprostitev ostalega telesa. Je malce bolj močna kot klasična, sicer meni zelo paše, to mi je najboljši del tajske masaže.

Klasična (ali kako bi jo poimenovala) je potekala tako, da sem najprej namočila noge v kopel, potem mi je gopsa nogi obrisala, pokrila me je z deko in pričela masirati. Sicer mi masaža ni bila tako sproščujoča kot tajska, vendar mi je bila vseeno ok.

različne šole imajo različne tehnike, sama presodi, kaj ti najbolj odgovarja. Meni je refleksna masaža najboljša od vseh masaž.

Uf, marsikaj pišem … internet vse prenese :)))

New Report

Close