Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oskarji

Oskarji

Letos bodo 27.2. A kdo ve kje bo prenos? Lani sem celo gledala, ker sem imela ravno takrat dopust, sam se ne spomnim na kerem kanalu in letos ga imam tudi, tako da, upam, da bo kje prenos!

Gledate Oskarje, ste si ogledali nomimirance, za koga navijate? (če sploh:))

Sem vidla Črnega laboda, Kraljev govor, Winter’s Bone (ta je bil že na LIFFu). Ostali čakajo na računalniku na proste večere, da si jih ogledam.
Prenosa podelitve nikol ne gledam (a ni to ponoči?), niti posnetkov ne, včasih na netu mal pogledam toalete.
Za koga navijam? Veliko še nisem videla, ampak skoraj verjamem, da bosta oskarja dobila Colin Firth in Natalie Portman. Oba sta bila odlična v svojih vlogah.

Ej, kje si dobila Kraljevi govor?
Jaz ga neuspešno iščem že lep cajt….

Igra v kinu

Na nemški TV Pro sieben je direktni prenos, seveda sredi noči.

Kraljev govor je na torentih že lep čas, vsaj 10 dni, je pa res superca film

ančapomaranča – hvala! Jap, vem da je sredi noči, okol polnoči se začne pa cca do pol sedmih zjutri – lih zato je fajn da mam dopust, drgač si tega ne morem privoščit. 🙂 Sem pa povabila eno prijateljico, ki je tudi mal fanatika in bova družno spremljali, upajoč, da naju ne bo tako hitro zmanjkalo. 🙂 Litri kave pomagajo, hehe…

Skela – kot so rekli, na torrentih je že lep čas, dobre kvalitete in izredno lep film. Dejansko se najde večino filmov, vsaj te “taglavne”…

Hm, meni je bil zelo zelo všeč tudi True Grit, Jeff Bridges v gl. vlogi blesti, da ne omenjam stranske igralke, 14 letna punca ki je res super (in potihem upam, da dobi oskarja :)) ampak Colina po moje ne bo prekosil. In Christian Bale, sicer je nominiran za stransko vlogo, ampak je odliiiiiičeeeen!!!!! in totalno ukrade gl. vlogo – film The Fighter, absolutno priporočam

The social network pa, hm, žal, se mi zdi totalno precenjen, Kevin Spacey kot producent gor al dol, film mi je kr neki…(pa sem iz dobe Facebooka, sam vseeno).

http://www.prosieben.de/tv/red/oscar-verleihung-2011-red-taff-1.2405098/

Hmmmmm… nekam pozno… se ne spomnim, da bi bilo lani tako… ah, vseeno bomo vztrajal! 😀

New Report

Close