Forum.Over.Net

Starševski čvek

RTV prijava

Default avatar

Ste dobili?

Ste dobile pošto z RTV-ja o prijvi televizorja? Za koji k*** je treba plačevat naročnino?
Default avatar

Biba,

Ha, ha, a so te najdli? Najbrž te je kdo prijavil. Drugače ne dobiš pošte. Vsi ostali jo žal plačujemo že 50 let... pa se je ne moremo znebiti.
Default avatar

neeeeeeee

Ni nujno, da jo je kdo prijavil. Vsake toliko časa pregledajo evidence (jih že dobijo, recimo od Elektra) in čim imaš svoje gospodinjstvo, elektriko - PLAČAJ ŠE TV!!

Tistih par, ki ne plačujejo, imajo ful dela, da dokažejo, da je nimajo.

Jaz sem pred leti spremenila priimek. RTV naročnino sem plačevala pod starim priimkom. Sem tudi dobila......."smo ugotovili, da niste plačali.......bla bla. Sem sporočila po tel. in pismeno, da plačujem pod novim priimkov in je bilo OK.

Če si v godlji (avtorica) se pozanimaj pri kakšnih "lisjakih", kako čim boljše skoz pridet. Ali pa se ji res odpovejte za nekaj časa.

JE PA RES - MATR PLAČUJEMO TO NEGLEDLJIVO SRANJE - pri nas smo na drugih kanalih. Pa še to bolj malo. Poleti pa čisto nič!
Default avatar

DRRR

A se ni znižal prispevek iz 12 na okrog 5 €? To pa spet ni tolk no...

RTV predvaja marsikaj za pogledat(dobre dokumentarce, glasbene oddaje(tranzistor, pa tista oddaja s Katarino Čas), studio city, posebna ponudba, dobre večerne nizkoproračunske, neholivudske, evropske filme, koncerte klasike, opere, jazza, itd...)...v glavnem, RTV res ni za kmetavzarje(POP)...za razgledane, inteligentne, alternativne pa definitivno...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

Barca

Moja starša sta dobila že drugič ... pa spet poslala nazaj enako obvestilo, da elektro pač pošilja račun na očetovo ime, RTV pa naročnino na mamino.

In ja, tokrat se strinjam z DRRR, marsikaj zelo gledljivega se da videt na RTV SLO.
Default avatar

razgrajaca

hahahahaha, tega pa ne bomo dočakali, prispevek je ostal 12€.
Default avatar

gumpa

drrr a hočeš povedati, da si tako zelo inteligenten?
Default avatar

dezinformacija

DRRR je napisal/a:
Če bo bog dal, se bo znižal iz 12 na 11.
Default avatar

poračun

Mi smo dobili nek poračun pri zadnji položnici za RTV in je račun le 3 eur. Niti ne vem zakaj.
Default avatar

jAz

DRRR je napisal/a:
Jao kaj vse si naštel.
Če vse to vidiš - ali ne - nisi nič zamudil!

Zdaj pa omeni še 95% drugih odaj!
Verska jajca, mladinske odaje, Mariota, Na zdravje...................

Daj poglej njihov današnji spored in povej, kaj se splača pogledat!!
------------------------------------------------------------------------------------------------ Pa ne bluzi o eni ali dveh odajah. Jaz moram plačat VES program!
Default avatar

šalabajzerji

poračun je napisal/a:
Zaradi kolobocije z novim zakonom. Če nisi spremljala, je čist preveč komplicirano za razlagat. Če bi bil znovi zakon sprejet, ne bi pri naročnini sploh nič opazili, tako je pa za večji del januarja niso smeli pobrati, ker nismo imeli zakona o pobiranju naročnine.
Default avatar

Kaj plačujemo

DRRR je napisal/a:
Komunajzersko nakladanje. Program je na nuli, kot vse v naši državi. In ne zavajaj, da je naročnina 5 evrov, ker dobro veš, da ni.
Default avatar

DRRR

gumpa je napisal/a:
O svoji inteligenci ne morem sodit sam..Svoje si pa mislim o ljudeh, ki jih npr. NE zanima studio city....
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

metulka

Kaj plačujemo je napisal/a:
Ni na nuli. Kot državna TV pokriva potrebe najrazličnejših segmentov ljudi in samo zato, ker tebe ti programi ne zanimajo, še niso slabi. Pač smo postali instant potrošniška družba razočaranih gospodinj brez seksa v mestu, to je naš nivo na splošno.
Default avatar

metulka

metulka je napisal/a:
Aja, pa tudi družba skritih talentov in voajerjev (big brother).
Default avatar

Bla, bla, bla

Studio city zanima samo še komunajzerje in tistega Štefančiča. Glejte in poslušajte, sami sebe.
Default avatar

Pa še

Pa plačevat je treba tud, če TV nimaš, je dovolj, da imaš vgrajen avtoradio ....
Default avatar

skoraj nič

Skoraj nič ne gledam TV, pa se vseeno ne pritožujem ne nad programom ne nad naročnino, in že odkar sem v tem stanovanju sem sama prijavila TV in ga pač plačujem, ker se mi to zdi edino pošteno. Kaj pa je to 12€? je to res tako veliko?

In zakaj ti goljufaš? Za koji k je treba plačevati? Kam bi prišli, če bi vsi goljufali in "vatali krivine" in ne plačevali tisto kar moramo plačevati?

Še za to malo k jo gledam se mi zdi prav da plačam. IN na SLO obstaja cel kup zanimivih oddaj, o živalih, vrtovih, razne pogovorne oddaje, informativne, zabavne, športa, torej.....
Default avatar

ja itaj

DRRR je napisal/a:
Ja, pa gledajo big brotherja pa talente :))
Default avatar

Gunnar

skoraj nič je napisal/a:
12 eur za rtv je veliko oz. ogromno za tistih par programov k jih rtv ponuja... recimo telemach ma najnižjo naročnino 15,50 eur z 72 programi torej 3,5 eur več s tem da ma večjo ponudbo, torej glede na to, da ma dons praktično vsak šanso met telemcah, siol, t2 itn. bi blo čist dost, če bi se ta naročnina za rtv ukinla glede na to, da majo vsi ponudniki te programe v svoji shemi, sam rtv so frajerji pa pobirajo še dodatnih 12 eur od folka praktično brez potrebe.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.