Hujšanje

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Začetek: 14.2.2011

Default avatar
Torej: začnem ta ponedeljek. Se mi kdo pridruži? :)
Default avatar
Kar na Valentinovo, ko bodo čokoladice najbolj padale? :)
Default avatar
Imamo pa prav na ta dan možnost videti, ali smo karakter ali ne. Saj če ima uvidevnega fanta, bo našel kaj drugega, ne ravno čokoladic.

lp
Default avatar
Ojla,

tudi jaz se pridružujem. Sem pa samska in je valentinovo zame "kr en dan".
Default avatar
Potem pa tak ni problema :)
Jaz se vam pridružujem ampak bom začela že jutri, ker ne maram čakat na ''pravi dan'' :D
Default avatar
nonimus, kako je minil tvoj 1. dan?

Jaz sem psihično pripravljena, jutri začnem. :)
Default avatar
Super!
Sem se odločila za spremembo in sem šla kar na že napisano dieto - sadno dieto, ampak sem si jo malo priredila in še zdaj ne morem verjet, da mi je dejansko uspelo izpeljat prvi dan! :D

Sem pa ugotovila, da mi v sredo morda ne bo zneslo, ker imam rojstni dan in so starši že celi veseli, da bodo lahko kuhali in pekli :)
Default avatar
Jaz tudi začnem danes. Sem se dovolj zgodaj vstala, da mi ne bo čas zjutraj bežal in bom zdaj pripravila ovsene kosmiče za zajtrk, pa še 3 malice za s seboj, da ne bom čez dan posegala po prepovedanih dobrotah :)

Uspešen začetek želim!
Default avatar
nonimus, dobra si. Jaz bi med tednom komot zdržala samo s sadjem, čez vikend mi pa ne bi uspelo.

malinka, dobrodošla.

Jaz sem se stehtala, 85,8kg. Grozno, glede na to, da sem imela leto nazaj 76kg.
Moj cilj je nekje 72kg.
Sem pa ravno banano pojedla, za malico imam jogurt.

Uspešen začetek, še uspešnejši konec! :)
Default avatar
Živjo,

vzamete tudi mene zraven?
Lp
Default avatar
snežinka09, dobrodošla. Sicer nisem jaz teme odprla, a mislim, da so prav vsi dobrodošli!

Meni zaenkrat uspeva. No, saj je šele pol dneva za mano, ampak vseeno. :)
Default avatar
Kako vam gre?

Pri meni poteka vse po planih. :)
Default avatar
jaz sem se danes malo pregrešila (=3 žličke ovsenih kosmičev), na splošno pa gre :D
edino moja neučakanost,joj, sem se že šla tehtat danes zjutraj.. sicer 1 kg več, ampak ker sem v zadnjem tednu pridobila 4 kg, kljub primerni prehrani, dvomim da je to čista pridobljena teža, tak da bom raje malo počakala s tem tehtanjem :)
Default avatar
Se pridružujem še jaz k skupini.

Sicer sem jaz na bolj izi dijeti od 10 januarja in sem shujšala 2kg.
Ker je moj cilj še daleč, kar pomeni da moram izgubiti 40kg, sem se odločila da počasi hujšam, da lahko kasneje obdržim težo.
Ko bom imela čas se vam javim.

Pa srečno vsem nam. ;-)
Default avatar
nonimus, le nikamor ne hiti tako hitro. Se potem kg radi vrnejo oz. dobiš 2x toliko nazaj.
Pri meni je bilo vedno tako. Shujšala 8kg, dobila nazaj 12 in podobno.
Tako da tokrat počasi in po pameti. Pa tudi kaj sladkega si privoščim. Če mi diši, zakaj pa ne. Seveda ne v velikih količinah, ampak zaradi ene politanke pa res ne bo vojne.

vekybel, dobrodošla.

Jaz sem tudi na easy, kontroliram se, od mize grem sita, a ne napokana kot sem prej.
tehtam se pa v ponedeljek, me prav zanima, če bo kakšna razlika. 1x tedensko je čisto ql.
Default avatar
Punce, a ste vi to začele s kako posebno dieto, ali vsaka po svoje?
Jaz sem tudi začela - ne lih z dieto, ampak z zdravim prehranjevanjem (5 obrokov na dan, ter redno pitje zelenega čaja in telesno gibanje). Pa bomo videli, če bo šlo kaj dol...
Default avatar
Vekybel: bravo za odločitev,veliko uspeha ti želim!!!

Green punguin: super odločitev, ker takšen način prehranjevanja se dejansko potem lahko držiš celo življenje in se ne boš nazaj zredila...dokler vse diete so kratkoročne rešitve.

Meni trenutno teče 6 teden spremembe prehranjevanja...jem veliko bolj zdravo, 5x na dan, sladkarije minimum, OH zmanjšan...in pa 3x tedensko fitnes ter 2x tedensko zumba......in rezultati so tukaj....trenutno je to -7kg :)
Default avatar
jaz sem šla na petdnevno sadno dieto ( Dieta ) ampak sem jo priredila tako da sem odvzela meso in ga nadomestila s sojo ter morskimi izdelki, pa tudi manj jajc in prepečenca :)

no, danes sem pojedla kos sadne domače torte (biskvit, sadje, žele) ker so pač posebaj zame delali :D
Default avatar
Erika27 hvala, upam da bo šlo. Tebi pa tudi čestitke, zelo lep rezultat. Kaj pa je "zumba"?

green pinguin ja vsaka po svoje smo.

buba se strinjam s teboj. Jaz sem probala vse živo in ni to to, in zato sem sprevidela da je res najbolje počasi in varno. Jaz si tudi privoščim slatko ko mi zapaše ampak v mejah normale.

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic E-posvet