Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj bi storili v mojem primeru menjava stanovanja- neprofitno

kaj bi storili v mojem primeru menjava stanovanja- neprofitno

Sedaj živimo v pritličju 55 kvadratov 5 članov.Ker je sosed ostal na invalidskem vozičku so 4 članska družina so predlagali da gremo mi v njihovo stanovanje 4 nadstropje 81 kvadratov tri sobno.Imatri strešna okna, dnevna ima klasična okna in majhen balkon.Ker sta obe stanovanji neprofitni bi lahko zamenjali.Ali bi vi šli v to?So pa gor vsa okna nova stanovanje lepo vzdrževano.

Prosim za mnenje

V bloku ni dvigala!

glede na to, da so neprofitna stanovanja, bi verjetno lastnik moral imeti nekaj besede zraven, kdo bo šel kam??? vprašanje, ali vam pripada 81 kvadratov???

Tole se sliši kot da ti je sekira padla v med!
4. nadst. brez dvigala ni problem, vse ostalo ni problem, dobite večje stanovanje super – samo če je to res možno.

Ja na občini so rekli da nam pripada in da imajo itak oni preveliko stanovanje.Gre se zato da smo mi v pritličju in da bi on imel normalno življenje,..zdaj mu je oteženo

Menjaj, preden se premislijo. Taka priložnost se ne pojavi vsak dan. Aleluja, da ima še kdo kje kakšno srečo. Go for it!!!!

Ja to je možno saj je stanovanje v istem bloku.Gospod je imel žal možgansko kap pa je pristal na vozičku.Sedaj ga reševalci dnevno prenašajo gor in dol po stopnicah….težko je

Sedaj so pač razmišljali in se pogovarjali na občini tam so rekli v kolikor se mi strinjamo da se lahko naredi menjava

A imate v pritličju tudi kakšen atrij? Ga veliko uporabljate? Tudi to je pomembno (vsaj zame).

ne vem, v čem je tvoj pomislek?
Zadevo je treba samo formalno urediti tako, da bo ok. Pa najemnino boš imela višjo.

Glede na kvadraturo in razmere, se zadeva zdi idealna in vredna izvedbe. Res ne vem, kaj te muči?

atrija ni je pa pritlični balkon ki ga v nobenem primeru ni bilo mogoče uporabljat za sušenje perila.ker je zjutraj bilo vse prazno…

potem pa jaz ne vidim problema. jaz bi menjala takoj.

Takšne priložnosti ne bo več! Menjaj. Vsem bo dobro. Pa veš, koliko kondicije si brez napora nabereš ,če živiš v 4. nadstrpju. In kako dobre noge dobiš?:)))

Menjaj. Ko boš stara, boš pa ponovno menjala. Meni četrto nadstropje ni problem, moji mami pa ogromen. Jaz osebno bi takoj šla v to. Za starost pa ni najboljše.

New Report

Close