Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek posode za ločevanje odpadkov

posode za ločevanje odpadkov

mogoče obstajajo posode za dom za ločevanje odpadkov, ne vem kake ki so predeljene ali kaj podobnega? ni mi estetsko imet vse po nekih vreckah vsepovsod

Obstajajo, ja – vgradne – samo se ne dajo vgradit v ravno vsako kuhinjo. Pa precej drage so.

Za samostoječe pa n evem.

Zdaj imajo v Merkurju akcije teh posod – samo so precej drage, tudi s popustom …

nova
Uredništvo priporoča

Meni so zakon tile Ikeini sistemi za male pare. Lahko so v izvlečnih omarah, lahko pa na “prostem”.

Sorry, pozabila prilepit link:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/departments/kitchen/11478/

Mi smo v Bauhausu kupili nekaj takega:

samo da ima barvne pokrove in da so trije razdelki namesto dveh (en za plastiko in embalažo, drugi za steklo, tretji za papir/karton. To imamo na balkonu. Bio odpadke pa posebej v tisti malo, rjavi posodi, ki jih je delila Snaga.

Jaz pa sploh ne vem, zakaj potrebujete toliko kantic. Mi imamo eno za razno in eno mini za biološke odpadke (z razgradljivo vrečko notri). Vse ostalo gre pa v eno veliko vrečo, podobno tisti trpežni od Merkatorja, in potem ločim šele, ko mečem v kontejnerje. Itak moraš vsako steklenico posebej prijet, pa jo še vržeš v taprav kontejner. Sicer se ene dvakrat sprehodim sem ter tja, da dam vse v taprav smetnjak, ampak se mi zdi to lažje kot pa imeti še tr kante doma.

http://www.merkur.si/gospodinjstvo/ciscenje/kosi-za-odpadke/kos-40l-445x420x405-mm-za-locevanje-odpadkov-1334275.html

Te posode imam že nekaj let, eno za časopis, drugo za plastiko in tretjo za steklo, konzerve pa potem na otoku presortiram. S posodami tudi odnesem na otok. Umazanija se lepo opere dol, v glavnem sem zelo zadovoljna, pa vidim, da so sedaj še v akciji- ugodno.

http://www.merkur.si/gospodinjstvo/ciscenje/kosi-za-odpadke/kos-trojni-15-15-15l-inox-za-locevanje-odpadkov.html
Včeraj sem videla te,če imaš prostor se mi zdijo uredu.

Jaz imam pa koš za ločevanje odpadkov od frankeja. Bil je precej drag – cca 200,00€. Je pa zelo praktičen. Vgrajenega imam pod pomivalnim koritom, so tri posode, nad njimi pa je polica za recimo vrečeke, tablete za stroj, detergent, kakšno čistilo.

Po mojem mnenju so daleč najbolj uporabni koši za ločevanje ecologec , prej so imeli v naši šoli nekakšne kartonske koše ekoš ali nekaj podobnega in otroci sploh niso otroci mogli ločevati saj so koši takoj razpadli. Zdaj so te vrgli ven in jih zamenjali z koši ecologec in otroci z veseljem ločujejo.

Ravnateljica je povedala, da zdaj plačujejo za odvoz preostanka odpadkov 4x manj, je pa povedala tudi, kar se mi zdi zelo zanimivo, da je šoli tiste neuporabne koše pravzaprav vsilila Eko šola preko komunale. Me prav zanima kdo stoji za tem…

Da ne omenim, da so koši ecologec narejeni iz kvalitetne plastike in povrh še trikrat cenejši…

Skratka še ena lumparija…

Ja ecologec so odlicni kosi za locevanje odpadkov, zadeva funkcionira super

Po mojem mnenju so za locevanje odpadkov najbolj uporabni kosi Ecologec. Jih imamo ze pet let v firmi in so se odlicno obnesli.

New Report

Close