Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pazite se Harryja Potterja!!!

Pazite se Harryja Potterja!!!

Resno! Sploh ne veste, kako škodite sebi in še bolj svojim otrokom, ko jim dovolite, da berejo njegove knjige in gledajo filme!

http://prenova.rkc.si/poucevanje-harrypotter.html

Cerkev naj se raje praska tam kjer je treba. Poskrbijo naj raje, da ne bodo v minusu za 800 miljonov. Massla ima cerkev na glavi in njeni visoki predstavniki, da ga nobena ozonska luknja ne stopi.

Jaz ga ravno berem. 😛 Pol moram nehat?

Ta film je pa res popolnoma brezvezen. Ne vem, komu se to lahko zdi zanimivo.

Jaz sem ga gledala 5 minut pa mi je bilo tako brezveze, da sem raje odnehala. Zguba časa.

Pol pa nisi pravilno gledala.

In kako s epravilno gleda? Rasvetli me prosim.

69 pa gremo! Ni vazna vsebina ampak uzitek pri gledanju.

Saj ti si tudi nezanimiva oz. že kar brez vezna, pa vseeno te ne moremo nagnat s foruma. In kaj zdaj?

Zakaj je tako?
Zato, ker opozarjajo pred OKULTIZMOM. Kaj pa je okultizem?
Okultizem je nekaj kar je od vedno fasciniralo padlega človeka, vendar nikoli tako kot v današnji generaciji. Ne samo to, postaja družbeno sprejemljivo. Zakaj je tako? Dve najmočnejši želji človeške narave sta želja po znanju in želja po moči. Pri tem se človek zlahka ujame v past okultizma, kamor uvrščamo:
– ČAROVNIŠTVO (Harry Potter) – to je veja moči v okultizmu. Njegova gonilna sila je želja po nadzoru nad ljudmi in okoliščinami. Za doseganje tega cilja se uporalbljajo psihološki pritiski ali parapsihološke tehnike ali kombinacije obeh. Pri čarovništvu gre za dominiranje, manipuliranje in zastraševanje. Čarovništvo deluje predvsem preko urokov in prekletstev!
– VEDEŽEVANJE – je veja znanja v okultizmu in po najbolj običajni poti ponuja nadnaravno poznanje prihodnosti, vključuje pa tudi vse lažne oblike religioznega razodetja, ki se sklicujejo na nadnaravni izvir.
– MAGIJA – vpliva na čutila prek predmetov, pa tudi preko glasbe, mamil … Gre za izgovarjanje čarobnih besed, gre za nošenje ali uporabljanje predmetov, povezanih s čaščenjem malikov, predmetov, nad katere je okultist preklical nadnaravno moč, četudi je navidez usmerjeno v dobre namene kot so ozdravljenje, vsi predmeti, ki izražajo vraževerje, kot so konjske podkve, kovanci za srečo, razne svetinjice …

Veje moči v okultizmu so tudi akupresura, akupuntura, astralna projekcija, borilne veščine, ki uporabljajo nadnaravno duhovno moč, dinamika uma, kontrola uma, hipnoza, hoja po ognju, parakineza, telekineza … Veja znanja: analiza rokopisa, astrologija, branje misli, čaranje, barvne terapije, iridiologija, horoskopi, jasnovidnost, kristalne kroglje, numerologija, vedeževanje iz kart, iz kavne usedline, telepatija … Sem štejemo tudi vse religije, ki napačno razlagajo osebo, naravo in odrešenjsko delo Jezusa Kristusa: Jehovove priče, mormoni, krščanska znanost, prostozidarji, gibanje nove dobe (new age), prakristjani (univerzalno življenje), religiozna znanost, Svetovna božja Cerkev, pa seveda vse vzhodnjaške religije kot so hare krišna, islam, joga, budizem, transcendentalna meditacija …. Veja okultizma, ki deluje prek predmetov – amuleti, anki, astrološki simboli, halucilogena mamila, rojstni kamni, zdravilni kristali, poganski fetiši, talismani, simboli za srečo …

Z vsemi temi stvarmi se pravi kristjan ne ukvarja! Poznam veliko kristjanov, ki mislijo, da so kristjani, ker imajo opravljene nekatere zakramente, hkrati pa veselo hodijo še k vedeževalkam in na jogo ali se zdravijo pri bioenergetiku ali reikistu.

Zakaj kriščanstvo ni, ne more biti povezano z vsemi temi naštetimi stvarmi?
Tisti, ki grešijo na tem področju iščejo nadnaravno znanje ali moč pri Satanu, čeprav Bog človeku ne dovoli iskati tega pri drugem izviru kakor samo pri Njemu. Ti ljudje namreč priznavajo Satana za boga poleg edinega, resničnega Boga, s tem pa kršijo prvo od njegovih desetih zapovedi. Tako se izpostavljajo prekletstvu, ki se razširi celo do četrte generacije njihovih potomcev. Sveto pismo torej opisuje obračanje k lažnim Bogovom kot duhovno prešuštvo! Zato je okultizem kot nemoralna ženska, ki sprva zapeljuje in očara ter privablja s svojo očarljivostjo, nazadnje pa uniči vsakega, ki ga je zavedla.

Prenova v duhu je gibanje v katoliški cerkvi, ki se po mojem mnenju zelo približuje pravemu krščanstvu, ki se odmika od religije in daje na prvo mesto vero. To so nove generacije ljudi, ki zaupajo v Boga na vsej svoji poti! Ti ljudje so običajno tudi krščeni v Svetem Duhu in govorijo v jezikih, imajo še kakšen drug dar Svetega Duha …

Jaz sem tudi že prejela dar govora v jezikih oz. molim v jezikih … in sledim Jezusu Kristusu z vsem svojim srcem! Kot pravi Sveto pismo: On je Pot, Resnica in Življenje! Ni drugega Boga, ni drugega Življenja!

Bila sem na mnogih napačnih poteh, izgubljena, pohojena in čisto zlomljena. Danes imam čudovito življenje v Jezusu Kristusu, ker sem se odrekla vsemu okultemu, ker se borim proti grehom mesa in sprejemam edino resnico, resnico, ki je v Svetem pismu!

Na kratko …

Kakšna zaplankanost.

… od ‘O moj bog’!

Vse knjige sem hčerki prebrala, ker je bila premajhna, da bi jih sama prebrala, gledale sva vse filme.

IN? Pa še vedno sva žive, zdrave in popolnoma normalne…

Ne razumem smisla te teme, niti opozorila?

,,, dobro bi bilo pogledati malo naprej. Tisto s katerim se hrani mlada duša, bo imelo veliko moč med iskanjem odgovorov v adolecsenci. Tako jaz gledam in ni nič narobem če kdo na kaj opozori. Podtalno vedno precej teže opazimo, deluje pa lahko močneje, kot bi si želeli.

Ta gospa je pa malo provršno prebrala knjige. Če jih sploh je, če ni sammo tistega na zadnji platnici …

pazite se boga, ta namreč ne obstaja, je pa odličen inštrument za zavajanje množic.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

“9. Vsakdo, ki mu je do različnosti mnenj, se naj postavi v bran proti tej masovni zaslepljenosti in diktaturi mnenj, ki je nastala po delovanju gigantske multimedijske ustanove.”

A ni tale stavek v nasprotju sam s sabo? Vsakdo, KI MU JE DO RAZLIČNOSTI MNENJ, mora delati in misliti tako kot jaz pravim da je treba delati in misliti :)))))

Gabriele Amorth, rimski eksorcist: »Začne se z ljubkim čarovnikom Potterjem, konča pa s hudičem. Z branjem Harryja Potterja otroka pritegne magija in le preprost korak naprej ga popelje v satanizem in k hudiču.« Gabriele Amorth ima več kot 30 let delovnih izkušenj in več kot 3000 opravljenih eksorcizmov.

Vodilni mehiški eksorcist, p. Pedro Mendoza:

»Harry Potter nas ne zanima, a žal povzroča veliko škode. /…/ Če vam uspe otroka prepričati, da lahko postane čarovnik, bo otrok to verjel; in prav ta ‘vera’ nato postane odprta avenija, po kateri lahko vstopi satan.« Ta izjava je bila izrečena na konferenci eksorcistov, ki je bila v Mexico Cityju leta 2007.

Pastor David J. Meyer, bivši čarovnik:

“Te knjige so usmerjeni učno-vzgojni priročniki magije vtkani, v format zabave. Knjige J.K. Rowlingove učijo magijo! To vem, ker sem bil sam nekoč dejaven v svetu magije.”

Še nikoli v zgodovini človeštva ni imelo zlo tako privlačne embalaže. Kako simpatično in kako zaželeno je postalo. V to skupino sodi žal tudi največja uspešnica vseh časov, serija knjig Harry Potter in tudi več filmov s to tematiko. Naravnost apokaliptične razsežnosti. Seveda pod krinko otroške literature, nedolžne domišljije, prostega časa in zabave. Ne poznam kristjana, ki bi navdušeno ploskal temu najnovejšemu dosežku apostolov nove dobe.

Gabriele Amorth, rimski eksorcist: »Začne se z ljubkim čarovnikom Potterjem, konča pa s hudičem. Z branjem Harryja Potterja otroka pritegne magija in le preprost korak naprej ga popelje v satanizem in k hudiču.« Gabriele Amorth ima več kot 30 let delovnih izkušenj in več kot 3000 opravljenih eksorcizmov.

Vodilni mehiški eksorcist, p. Pedro Mendoza:

»Harry Potter nas ne zanima, a žal povzroča veliko škode. /…/ Če vam uspe otroka prepričati, da lahko postane čarovnik, bo otrok to verjel; in prav ta ‘vera’ nato postane odprta avenija, po kateri lahko vstopi satan.« Ta izjava je bila izrečena na konferenci eksorcistov, ki je bila v Mexico Cityju leta 2007.

Pastor David J. Meyer, bivši čarovnik:

“Te knjige so usmerjeni učno-vzgojni priročniki magije vtkani, v format zabave. Knjige J.K. Rowlingove učijo magijo! To vem, ker sem bil sam nekoč dejaven v svetu magije.”[/quote]

Lol vsem flancam k jih napišejo “strokovnjaki” pa tud ni treba verjet, lih tko k biblija, k je knjiga pravljic za lahko noč, sam eni ji pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamete… obtožujete pa druge pravljice kt so harry potter ipd. da so hudičevo seme.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Matr vam farško, pejte se rajši ukvarjat s svojimi OKULTIZMOM. Cerkev je okultna vera ker razlagajo nekaj kar ne more nihče dokazati! Prvo vi meni dokažite svoje ideale, šele potem me boste prepričali da bom verjel temu kar pridigate! Do takrat mi dajte pa mir!!!

kaj pa okuktni simboli ki jih uporablja sama cerkev? da ne govorim koliko okultnih / poganskih navad in simbolov je RKC prevzela ;>

[img]http://yoy50.files.wordpress.com/2011/01/pope-cross.jpg?w=320&h=240[/img]

[img]http://www.cephasministry.com/popecbs.jpg[/img]

[img]http://www.jordanmaxwell.com/images/aaa-dg/fishhead.gif[/img]

[img]http://www.jordanmaxwell.com/images/aaa-dg/fishhead3.jpg[/img]

[img]http://jordanmaxwell.com/images/aaa-dg/fishead2.gif[/img]

[img]http://www.jordanmaxwell.com/images/aaa-dg/fishhead6.gif[/img]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Tele obtožbe na račun Harrya se pa meni zdijo, kot da nekdo ni prebral knjige, ampak je predelal samo povzetke. Glavno sporočilo, ki sem ga jaz dobila, je pomen odločitve nad vsem drugim. Pa sem bila že odrasla, ko sem to brala…
Bi rekla, da so nekateri katoliki spet malo zašli. Upam, da jih tokrat ne bo spet zaneslo do inkvizicije. Bi bilo bolje, če bi najprej pometli pred svojim pragom in počistili zlo iz svojih duš, bajt, predstavništev, literature…

Gabriele Amorth, rimski eksorcist: »Začne se z ljubkim čarovnikom Potterjem, konča pa s hudičem. Z branjem Harryja Potterja otroka pritegne magija in le preprost korak naprej ga popelje v satanizem in k hudiču.« Gabriele Amorth ima več kot 30 let delovnih izkušenj in več kot 3000 opravljenih eksorcizmov.

Vodilni mehiški eksorcist, p. Pedro Mendoza:

»Harry Potter nas ne zanima, a žal povzroča veliko škode. /…/ Če vam uspe otroka prepričati, da lahko postane čarovnik, bo otrok to verjel; in prav ta ‘vera’ nato postane odprta avenija, po kateri lahko vstopi satan.« Ta izjava je bila izrečena na konferenci eksorcistov, ki je bila v Mexico Cityju leta 2007.

Pastor David J. Meyer, bivši čarovnik:

“Te knjige so usmerjeni učno-vzgojni priročniki magije vtkani, v format zabave. Knjige J.K. Rowlingove učijo magijo! To vem, ker sem bil sam nekoč dejaven v svetu magije.”[/quote]

Lol vsem flancam k jih napišejo “strokovnjaki” pa tud ni treba verjet, lih tko k biblija, k je knjiga pravljic za lahko noč, sam eni ji pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamete… obtožujete pa druge pravljice kt so harry potter ipd. da so hudičevo seme.[/quote]

Danes se imam neko voljo borit za svoj prav …
Sveto pismo ali Biblija predstavlja temelj krščanske vere in hkrati temelj evropske kulture in omike, je eden izmed najlepših biserov svetovne književnosti; je knjiga, ki je prevedena v največ jezikov in ki pri mnogih narodih predstavlja prvo tiskano ali celo prvo pisano besedno.
Sveto pisma je knjiga …ki jo je pisalo 40 piscev pod vodstvom božjega Duha, pisalo se je 1600 let, pa je glede vsebine popolnoma usklajeno (če to ni dovolj dober dokaz o obstoju Boga?!), bilo je prva tiskana knjiga na Svetu (1452-1455) , prevedena je v največ jezikov (2100) oz. da samo še 2-3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovnega prebivalstva v svojem jeziku nima niti enega dela Sv. pisma, da je Sv. pismo najbolj brana knjiga na svetu (statistika UNESCA), da je bilo že v srednjem veku Sveto pismo vredno več kot čreda goved ali celo posestvo, potem npr. so l. 1953 kraljici Elizabeti II pri kronanju dali Sv. pismo z besedami: “S tem ti dajemo največjo dragocenost, kar jih ima svet.”; vsak ameriški predsednik priseže na Sv. pismu itd. itd. itd. itd.

GRE RES ZA VELIKO NAIVNOST IN ZABLODO ALI LEPŠE SIMBOLIKO KAR SE TIČE VERE IN SVETEGA PISMA?

Mislim oz. pravilno, jaz VEM, da ne!

Lol vsem flancam k jih napišejo “strokovnjaki” pa tud ni treba verjet, lih tko k biblija, k je knjiga pravljic za lahko noč, sam eni ji pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamete… obtožujete pa druge pravljice kt so harry potter ipd. da so hudičevo seme.[/quote]

Danes se imam neko voljo borit za svoj prav …
Sveto pismo ali Biblija predstavlja temelj krščanske vere in hkrati temelj evropske kulture in omike, je eden izmed najlepših biserov svetovne književnosti; je knjiga, ki je prevedena v največ jezikov in ki pri mnogih narodih predstavlja prvo tiskano ali celo prvo pisano besedno.
Sveto pisma je knjiga …ki jo je pisalo 40 piscev pod vodstvom božjega Duha, pisalo se je 1600 let, pa je glede vsebine popolnoma usklajeno (če to ni dovolj dober dokaz o obstoju Boga?!), bilo je prva tiskana knjiga na Svetu (1452-1455) , prevedena je v največ jezikov (2100) oz. da samo še 2-3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovnega prebivalstva v svojem jeziku nima niti enega dela Sv. pisma, da je Sv. pismo najbolj brana knjiga na svetu (statistika UNESCA), da je bilo že v srednjem veku Sveto pismo vredno več kot čreda goved ali celo posestvo, potem npr. so l. 1953 kraljici Elizabeti II pri kronanju dali Sv. pismo z besedami: “S tem ti dajemo največjo dragocenost, kar jih ima svet.”; vsak ameriški predsednik priseže na Sv. pismu itd. itd. itd. itd.

GRE RES ZA VELIKO NAIVNOST IN ZABLODO ALI LEPŠE SIMBOLIKO KAR SE TIČE VERE IN SVETEGA PISMA?

Mislim oz. pravilno, jaz VEM, da ne![/quote]

jah tud pravljice majo lahko veliko naklado, biblija je ena takih…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close