Najdi forum

zlom ledvenega vretenca

Spoštovani!

Zaradi bolečin v ledvenem predelu me je splošni zdravnik napotil na RTG in izkazalo se je, da imam zlomljeno vretence (oksialni zlom). Zanima me kakšna je terapija pri takšni poškodbi ter kako in kdaj takšna poškodba zaceli? Ali in kako mi lahko pri tem pomaga manualna medicina. (Stara sem 63 let, osteoporoze nimam).

Hvala za vaš odgovor in lep pozdrav!

Agica V.

Najbolj pomembno v vašem primeru je, da se ugotovi, kdaj je do poškodbe prišlo in kakšna je stabilnost vretenca. To se lahko ugotovi iz same slike in na osnovi kliničnega pregleda.
V kolikor ne gre za svežo poškodbo, vam z mnaualno terapijo vsekakor lahko pomagamo, zato vas vabim, da se s slikami in izvidi oglasite v naši ordinaciji.[/url]

Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close