Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Help – hčerkico “bolijo” oči…

Help – hčerkico “bolijo” oči…

Stara je 6 let. Ima malo vročine in je posledično “slaba”. Zdaj pa že par ur pravi da jo oči bolijo – pečejo (si jih malo menca).
Oči so videti malce rdečkaste, sicer ni izcedka, sploh nič gnojno….. nasplošno izgledajo čist b.p., če ne bi vedela da ima težave z očmi, ne bi vedela da je kaj….. ima kdo podobno izkušnjo in kaj je bilo?

Mene bolijo oči, ko mam čist izsušene. Ponavadi se mi to zgodi, ko cvetijo zadeve. Pomagam si s kapljicami.

Vnetje, drugo skoraj ne more biti. Lahko jo je malo zunaj napihalo.

Baje so to znaki pri gripi, ki se širi; bolj pečejo kot bolijo (oči).

Mojo bolijo, kadar ima vrocino ali pa ce zacne jamrat in si jih mencat, vem, da ji bo vrocina kmalu zrasla. Enkrat je trajalo dlje casa in smo dali skoz natancen pregled oci, pa nismo nic ugotovili. Minilo je samo od sebe. Res je tudi, da imamo zelo suh zrak v stanovanju in mogoce je del krivde tudi tu.

Tudi mojo pri vsaki virozi, ko ima vročino, “bolijo oči”.

tudi mojega sina je lani ko je imel virozo ali pa gripo / ne vemo kaj je imel ker niso vzeli brisa) no poleg vročine, slabega počutja, boleče glave so ga bolele oči.

New Report

Close