Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

Novi družinski avtomobil - malce drugačen

Default avatar

Tacuma

Mene bi zanimal, le v primeru, da ni bencinar. Imela sem Tacumo, a je bila revica vedno zelo žejna, tako, da bom počakala dieselski motor.
Default avatar

mehanik

družinski avtomobil, na predstavitvi na dveh straneh pa niti besedice o prostornosti, prtljažniku itd.....zraven pa cel kup na neumen način prevedenih tehničnih podatkov. jojmene.
Default avatar

600

smešno dizajniran avto
Default avatar

lol dude

Dizla bi morali najprej dat v ponudbo. sicer so pa tile chevroleji kr dobri.
Default avatar

družina

Res ni predstavljen kot družinski avto. Meni kot potencialnemu kupcu, manjka kar nekaj pomembnih podatkov. Kot je že zgoraj omenil "mehanik": prtljažni prostor ipd. Ampak tudi jaz bi diesla, bencinar sploh ne pride v opcijo - se preveč vozimo.
Default avatar

Barca

Ne bom šla gledat, ker imam 3 leta star avto in niti slučajno še ne planiram nakupa novega.
Default avatar

loretta

Je pa zelo grd. Ampak ni rečeno, da ne bo nekoč moj - ko bodo na trgu 5 let stari.
Default avatar

Me ne zanima

Se strinjam, da je slabo predstavljen kot družinski avto. Imam 4 otroke in osnovno, kar me zanima pri avtomobilih je ali je vseh 7 sedežev enakovrednih kot na primer pri caddyju ali pa sta zadnja 2 le rezervna, kot je v navadi. In seveda mora imeti tak avto kljub 7 sedežem v uporabi dovolj prtljažnega prostora, da gre notri voziček in tedenski nakup v na primer Intersparu.
Default avatar

enoprostorecber

na videu so prikazani zadnji sedeži. zgleda kar prostoren.
Default avatar

opelica

phja,mazda 5 ima več prostora,sam je tudi bistveno dražja.
Default avatar

mehanik

pa zakaj hudiča je treba v vsaki temi o avtih omenjati mazdo 5? kaj za boga vidite na njej? čisto povprečen srednjevelik enoprostorec, ki ne izstopa prav po ničemer.
Default avatar

Topsy

Kako je z isofixom, koliko je prostora v prtlažniku, če se uporablja vse sedeže?
Default avatar

lolita2

ali pa sharana :D
Default avatar

ricola

Uf mi je grd.
Default avatar

kar zanimiv

Meni se zdi kar zanimiv, cena relativno sprejemljiva (v redu cena za tako velik, nekako skoraj terenski avto, je pa res, da je to Chevrolet).

Vsekakor bi ga pogledala od blizu, če bi bila na tesnem z denarjem, bi celo prišel v poštev kot družinski avto.
Default avatar

grd, neuporaben

Zelo grd avto, pa še Chevrolet povrhu. Še Američani se ga izogibajo, že vedo zakaj. Slovenci pa itak kupijo vse, samo da ima 4 kolesa.
Default avatar

KinLin

no ja meni je pa kar všeč.chevrolet-i pa niti niso tako slabi avti za to ugodno ceno.
Default avatar

kaj pa crash testi?

Chevroleti ne slovijo ravno po varnih avtomobilih, crash testi so ponavadi na repu.