Najdi forum

Družba za v hribe

Živjo, stara sem 18 let in iščem družbo za v hribe (pozimi malo nižje, ko bo sneg skopnel pa za v gore) . Želim si koga približno enake starosti za potepanje med vikendom, poleti mogoče za kolesarske izlete po Sloveniji ali kaj podobnega. Sem iz Ljubljane, trenutno še v srednji šoli, ukvarjam se z različnimi športi, zanima me veliko stvari. Trenutno ne poznam vrstnikov, z željo po planinarjenju, zato iščem po tej poti. Če koga zanima pa naj prosim piše na forum.

LP

Piši mi na
[email protected]

Sem zainteresiran za kolesarske izlete, pa tudi potepanja. 🙂

Živjo tudi mene zanimajo pohodi v gore ter kolesarjenje kakšne plane pa imaš ti.
lp Bunko

Hoj, piši mi na email: [email protected]. Zanima me če si iz je okoli Lj??? LP in se oproščam za pozen odgovor.

Zdravo, žav nisem iz Lj.Drugi konc dežele ( primorska).

lp Bunko

Ste se že kaj zmenili? Tudi sam iščem tako družbo in bi se vam rad pridružil.

Tudi jaz rada hodim v hribe(Krvavec,Tamar, Mala/Velka Planina itd),doma sem v Lj,junija bom 18. Moji družbi očitno ni do hribolazenja,ker hodijo samo žurat. Sem takoj za,če se kam gre,ampak ker sem zadnje čase izgubila tisto veliko samozavest,s katero sem lani hodila na spoznavne piknike,mi je malo tako tako pristati pri neznanih ljudeh.

moj mail: [email protected]

pa to je zanimivo…spoznat nove ljudi……evo mi smo ena skupinca ljudi…..maldih..starejših….po srcu vsi mladi, no ja , jaz tudi po letih….nekdo pa more držat vse v redu…tako da tudi pri na sste vsi dobrodošli….lahko pogledaste tudi malo slikce…..na FB….planinsko društvo gamsi..:==)) lep planinski pozdrav

Slučajno sem naletel na temo iskanja družbe za hribe. No tudi jaz iščem družbo za hribe.
Redno hodim s skupino kolegov po Slovenskih planinah, tudi kakšen vrh smo že osvojili
vse v okviru predhodnih idej in možnosti za realizacijo. Sedaj pa bi rad spoznal kolegico, ki ima podobno željo lahko se ji pridruži tudi kolegica in bi tako skupaj realizirali kakšno novo super idejo za pot v hribe.
V poštev pridejo planine Gorenjskega konca tudi kak vrh tega prelepega dela naše dežele. Sem pa umirjen 25 letni fant.Če je katero dekle zainterisirano za takšen način preživljanja prostega časa s potjo v planine mi lahko piše na mail: [email protected] .

Mail od Tajde13 mi ne prime. Je kdo z njo v kontaktu?

Tudi jaz iščem družbo za hribe, celoletne izlete, povprečno dvakrata (dva vikenda) na mesec imam čas. sem iz Lj. Najraje hodim v Kamniško Savinjske, Karavanke in Julijske.

Morda pa dobro družbo za v hribe dobite tule:

http://www.mo-pdljmatica.si/jumla/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=3

Vidim, da je tema bolj stara, me pa zanima, če ste se potem dogovorili za kakšen izlet?


Js sm se zanimal za izlete, toda težava se je pojavila ko smo ugotovili, da prihajamo iz različnih koncev Slovenije, zaradi česar je bilo potem lokacijsko in časovno skoraj nemogoče se uskladiti. Vsaj js nisem potem bil na nobenem izletu.

Ja mal pozno glede na starost teme bi sam vprašal če je kdo iz Ljubljane oz. okolice, da bi šel kdaj na kakšen izlet v hribe naj napiše na forum oz. zs pa se bomo zmenli 😉 Sem pa 21 letnik študent iz okolice Ljubljane in nimam ravno družbe za v hribe večino mojih kolegov hodi po žurkah pa ga pije itd.

Ja sem še pozabil dodat email če bodo moderatorji pustili aow.slo(a)gmail.com

Stara tema…Upam na odziv. Tudi jaz bi šel kaj več v hribe če bi imel s kom it za zraven. Kondicije mi ne manjka, izkušen bi pa res bil lahko malo bolj. Saj ne da nimam družbe, samo za hribe pa res ne najdem pira po lokalčkih sem se pa že naveličal. Torej da ne dolgovezim…če je še kdo, ki rad pohajkuje po Kamnjiško Savinjskih Alpah in okolici se lahko javi tukej. Mogoče pa nam rata naredit skupinico. Če bi kdor koli zraven, pa ima svoje želje naj kar veselo napište sem pa vam dam kontakt:)
lp


Od kod pa si? Bi tudi js šel s kom v hribe, toda težava bi eventuelno utegnila bila razdalja. Namreč do KS Alp sem oddaljen kar precej.

Z Domžal.

Doma sem z okolice Domžal.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close