Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! Generator koloidnega srebra

Generator koloidnega srebra

Lep pozdrav!
Slučajno sem po internetu iskala neke podatke in naletela na debato o ceni in kvaliteti koloidnega srebra. Bila sem začudena nad visoko ceno in negotovostjo, kaj za ta denar sploh dobite. Mi smo namreč pred leti debatirali s prijatelji o gangreni, ki muči mojega očeta in so nam poslali link, kjer iz tujine naročiš generator in stvar praktično zastonj sam delaš doma. Ker je stvar očetu pomagala, smo res naročili. Imamo ga kakšno leto, pripravljam ga veliko, saj ga večino razdam prijateljem in sorodstvu, vsak ima namreč kakšen problem in mu pomaga uporaba naše “srebrne vode”. Zaenkrat je bilo učinkovito pri gangreni, herpesu, gripi, vnetju oči, paradontozi, virozah, aknah, bradavicah, skratka super smo zadovoljni. Imenuje se Silver Edge, cena pa je bila okrog 240 dolarjev. Srebrne žice dodajo. Od takrat kupujem samo še velike plastenke destilirane vode (cca euro in pol) in hojla…
Ko vidim, za kakšno ceno se tole prodaja, bi morda bilo koristno, če bi moj vzorec lahko kam poslali na analizo. Res me zanima, če je tako dobre kvalitete kot tiste, ki jih kupujete. Ob nakupu so nam namreč poslali tudi brošuro, kjer navajajo, da deluje po najnovejši, izboljšani tehnologiji. Mikro delci srebra naj bi bili majhni do 0,0008 mikronov, zato naj bi bila stvar bolj učinkovita. Koncentracijo si določiš sam glede na to, kako dolgo ga pustiš delati. Imate kakšno idejo, kje pregledati naš vzorec in se prepričati, da je tak pripravek enako učinkovit kot ti, ki jih kupujete? Z nekaj litri namreč potem povrnete nakup zadeve in imate potem zdravilo praktično zastonj… Res me bega, zakaj se prodaja po takšni ceni, mi ga podarimo. Če je narejeno na enak način, kot naš ali morda slabši, je to hudo oderuštvo! Sploh, ker ga svetloba in elektromagnetno valovanje oslabita, sato jaz po treh tednih stvar zlijem rožicam in so mi vidno hvaležne. LP, Binca

prosim če mi napišete naslov kje ste napravo kupili,ker pri nas je ta naprava občutno dražja cca 350 eur.hvala lep pozdrav

Je kdo morda že slišal za Ionic Pulser. Prodajajo ga na tu http://koloidi.si/generator-ionic-pulser-pro/2-ionic-pulser-pro.html in se mi zdi kar ugodna za to kar ponuja.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni!

Ker je naša družina uporabnik KS sem se odločil, da bi ga probal sam pridelati. Zanima me, če lahko namesto teh generatorjev, ki se prodajajo preko interneta uporabim laboratorijski usmernik?

Lp

Binca in Mazz, tudi jaz iščem generator Silver Edge pa ga nikje v Sloveniji ne zasledim? Imata morda kakšen podatek kje se ga lahko kupi?

Hvala.

Spoštovana Binca!
Mene pa zanima če bi meni kak liter lahko podarili, ko ste napisali,(Res me bega, zakaj se prodaja po takšni ceni, mi ga podarimo), da ga podarite, ker si ga ne morem kupiti bi ga pa rada preizkusila, me zelo zanima

če koga zanima generator za izdelavo, naj sporoči. Generator je vrhunske izdelave in upošteva vsa pravila za izdelavo varnega in kvalitetnega koloidnega srebra. [email protected]

Kje se da kupiti to vodo? Sem šla v Lj v eno lekarno in so me samo debelo gledali…

Torej kje se da kupiti to destilirano vodo aqua purificata, ker me mika, da bi sama poizkusila izdelati koloidno srebro

Poštovani,
kvalitetni uređaj za izradu koloidno-ionskog srebra veoma povoljno možete dobaviti na adresi
http://www.njuskalo.hr/medicinska-oprema/uredaj-proizvodnju-koloidnog-srebra-oglas-5952117

New Report

Close