Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kupujete hrano v Lidlu

Kupujete hrano v Lidlu

Če se tukaj sproži debata se jih kar veliko postavi na zadnje noge, kako da je ta hrana kvalitetna in poceni in…….sem pa sedaj podobno temo zasledila pri ljubiteljih živali. Niti ena ni pozitivno označila hrane, ki bi bila primerna za njihove ljubljenčke iz Lidla???
A za vas in vaše otroke pa je, dragi starši na starševskem čveku?

Pa ni niti iz Mercatorja hrana primerna, če smo že pri tem.

Kdo pa ti brani, da za isti kotlet pri ostalih plačaš več?
Kdo ti brani, da namesto dobro skladiščene zelenjave kopuješ ofucano in z vodo namočeno kje drugje?…..

vsakdo pač sam izbira, vsakdo pač sam ve kakšen budžet ima na razpolago………

hrana za živali pa je posebna tema …….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.
nova
Uredništvo priporoča

moj pes noče jest konzerve iz Lidla in zato mu jih ne kupujem.
Nam pa je hrana iz Lidla všeč in jo nam kupujem
Še kakšno pojasnilo?

Kupujem samo kozice v omakcah, pa skret papir…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


a za psa? 😉

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Urad za varstvo potrošnikov večrat dela razne analize in preverjanja katera hrana ali kakšen izdelek je najkvalitetnejši med izbranimi. VIP revija.
Med izdelki z najvišjo oceno se pojavlja tudi hrana (ali kaj drugega) iz Lidla.
Npr. vem ,da je bilo najvišje ocenjeno olivno olje, ki ga prodajajo v Hoferju, tune mislim ,da so najboljše iz Lidla (Rio Mare so dobile zelo nizko oceno),spomnem se, da je npr. krema za sončenje iz Lidla ali Hoferja dobila daleč najboljšo oceno.
Jaz bi rekla, da ne moremo reči na splošno, vendar po določenih izdelkih, artiklih, blagovni znamki….


a za psa? ;)[/quote]

Tud za psa…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Hrana za živali iz splošne široke potrošnje je mnogo, mnogo preslana za hišne ljubljenčke, pa tudi sicer večkrat zelo nekvalitetno pridelana. Zato tisti, ki si že omislijo imeti žival, računajo tudi s tem, da mu bo potrebno nabavljati primerno hrano in ne kar prve. Kajti če psu daješ za jest samo kupljene brikete, je torej to njegovo osnovno in mnogokrat tudi edino živilo in če je to neprimerno, lahko žival uničiš. In HB, da tako razmišljajo. Če bi ti jedla samo prehranske dodatke in dopolnila in nič sveže hrane, bi tudi 3x premislila, katere boš vzela. Tako pa ti tega ni treba, ker imaš možnost it v Lidl po polnovredno hrano, po pravi jogurt in pravo hruško ter šnicl, kot je treba.

Briketirana in konzervirana hrana za živali je v teh navadnih trgovinah STRUP ZA LJUBLJENČKE. Je mnogo preslana, noter je 100000krat več umetnih snovi kot mesa, predala je slabo.Ta sol povzroča vnetje sečil in želodca, slab zadah, alergije in izpad dlake, čohanje,bruhanje, driskanje, vnetje črevesja in nasplošno zastruplja počasi telo živali. Ogromno živali, ki je to hrano zboli, čeprav zgleda da je leta vse vredu enkrat ta strup izbruhne in žival zboli.Živali raje doma kuhaj posebej za njo – kuhano meso ali kupi kvalitetne brikete. Kako lahko sploh tako neumno sprašuješ, ali ti pri teh eltiš še zdaj ni jasno, da človeška hrana ni za živali???

Ne pretiravaj…skret papir uporabim med drugim tud za brisanje gobca(boxer) po vsakem pitju vode ali hranjenju s to hrano, ki je med drugim Nnajbolj kvalitetna SLO!!!! Skoraj noben ne pozna te firme…
http://www.petcurean.com/

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Jaz hrano za mačka kupujem le v specializirani trgovini za živali iz enega razloga – ker naš maček druge ne mara, menda je hrana iz marketov tudi precej nekvalitetna – viskas recimo ima zelo majhen odtotek mesa, vse ostalo so druge sestavine. Kolikor vem, je mačka v večini mesojeda.
V Lidlu pa kupujem nekaj izdelkov, ki so za moje pojme okusni: sir, zelenjavo, kavo, čokolado, kosmiče, jogurte, kislo smetano,… Tudi čistila se mi zdijo dokaj kvalitetna, cena pa je tudi sprejemljiva.


Ne pretiravaj…skret papir uporabim med drugim tud za brisanje gobca(boxer) po vsakem pitju vode ali hranjenju s to hrano, ki je med drugim Nnajbolj kvalitetna SLO!!!! Skoraj noben ne pozna te firme…
http://www.petcurean.com/%5B/quote%5D
Okej ful mi ni jasno, v kaki povezavi je tvoj post z mojim :))) a to pasjo hrano kupiš v Lidlu al o čem zdaj ti govoriš? Al o tem, da brišeš pesu gobec s sekret papirjom iz Lidla?

Bravo…v celoti se strinjam s tvojim postom.Delam z živalmi(služba) in je vse res kar si napisal/a.

tole za rio mare pa sploh ni res. imam dostop do ZPS testov in ravno za rio mare, ki jo občasno kupujem sem preverila in je tista konzerva ribe v olivnem olju bila ocenjena zelo visoko.

Skret papir-gobec-Lidl….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

V nobeni trgovini ni vsa hrana kvalitetna, tudi v Lidlu ne.

Skret papir-gobec-Lidl….[/quote]

Eh, pa saj jaz si tudi rit (pa tudi nos, če mi robčkov zmanjka) brišem s papirjem iz Lidla. In kaj je s tem narobe? 🙂 Mislim, da si me malo narobe razumel, priporočam ponovno branje 😛

Skret papir-gobec-Lidl….[/quote]

Eh, pa saj jaz si tudi rit (pa tudi nos, če mi robčkov zmanjka) brišem s papirjem iz Lidla. In kaj je s tem narobe? 🙂 Mislim, da si me malo narobe razumel, priporočam ponovno branje :P[/quote]

Iz tvojega posta je blo razvidno da ciljaš na to, da pasji futr iz Lidla ni dober za pse oz. da misliš da jaz kupujem karkoli za psa v Lidlu…jaz pa sem komentiral Wildwindov post da so kozice in skret papir tud med drugim za psa….dej nehi komplicirat pa pejt spat…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

naš pes ne mara nobene konzervirane ali briketirane hrane. PIKA!

Mi maramo marsikaj. Pa naj bo iz Lidla suha salama ali iz Mercatorja kuhan pršut.
Kupimo in pojemo vse tisto, kar nam je všeč in ni pomembno kje to prodajajo. Po nikomer ne mlatimo, ker so nas starši naučili: NE TEPI ROKE, KI TE HRANI :))))))))

Aja – pes!

Kupim mleto meso, razno drobovino ali kaj podobnega, vržem v ekonom lonec, zraven eno vrečko mešane zelenjave, kakšno žlico olivnega olja, res samo ščepec soli in vse skupaj skuham. Če je treba razrežem ali sesekljam na koščke ter po porcijah dajem v vrečke in v skrinjo.
Vsak dan eno vrečko odtajam, skuham polento ali proseno kašo, gres na vodi ipd. in zmešam med meso. Včasih dodam še slabo četrtino ribje konzerve skupaj z oljem.

Pes je zdrav in krasen, da ga vsi občudujejo. Ne smrdi, je čist in lahko spi z nami v postelji. Z mačko se zelo rada stisneta v kot postelje.

Tako in PIKA!

Lidl, Hofer, Eurospin, Mercator, Spar ….. vsi bodo preživeli. Mi pa tudi!

Daj, ne bodi tak pussy in se nehaj cmerit. Moj post se sploh ni nanašal na tebe, niti prebrala te nisem, dokler nisi začel tečnarit. Žal nisi v centru pozornosti, zato ne rabiš vsega tak osebno jemat, ok?
Pa lahko noč tudi tebi :*

Jaz hrano za psa kupim tudi v Lidlu. Ampak ne briketov ali konzerv. 🙂

Ciljni marketingi delajo anti reklamo za Lidl, Hofer, Spein, ker se bojijo, da bodo ljudje nehali kupovati v Mercatorju in Šparu, ker je tam hrana dražja. Če ne bi bila hrana v standardih jo tudi ne bi prodajali pa naj bo to Hofer ali Mercator ali ….

Sedaj ko se hrana draži in draži bo še več ljudi, ki bodo kupovali v Hoferju, Lidlu in Spinu.

Naj požrešni trgovci kar propadejo, če mislijo, da bodo s svojimi maržami v nedogled ožemali potrošnike.

Hmm…v Lidlu sem bila ene 2 x do zdaj (zaradi neživilskega izdelka), malo sem si še druge stvari ogledala in sem imela občutek, da tisto, kar je mogoče dobro, cenovno ne odstopa od trgovin kot so Mercator, Spar…sicer nisem dosti raziskovala, ker hrane zelo malo kupujem po trgovinah.

Lepo soboto vsem

nisem brala vsega….

ampak moj muc viha nos nad hrano iz lidla…. prav isto pa postopa z merkatorjevo… šparovo prebavi če je za umret lačen… obožuje pa Hoferjeve konzerve…..

sama kupujem hrano in čistila tako v hoferju kot lidlu…

New Report

Close