Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dvojček-horoskop

Dvojček-horoskop

Poznate koga, ki je po horoskopu dvojček? Kakšen karakter je to? Ne poznam nobenega, pa bi mi prišlo zelo prav.

Moja mama, moj bivši fant, moj otrok… Zajeban karakter, vendar so pošteni in sposobni (če “moje” dvojčke vržem pod skupni imenovalec)

Če so sposobni in pošteni, kaj pomeni “zajeban karakter”? ;))

Moja mama je bila vedno nepopustljiva, vendar Dobra Mama, moj bivši me je pogosto spravil v jok, vendar nikoli s kakim varanjem ali nepozornostjo, ali čim podobnim, bil je le tako poseben tip, samozavesten, zahteven… Moja hči je zlato dete, vendar ima vsaj 300 “hudičkov” na zalogi… Ne vem, dvojčki so posebni, vendar so v redu ljudje.

in sem fajn! 🙂


Itak;)))

Moj je tud dvojček, v glavnem fajn, prijazen, pozoren … ampak tudi mal težek, ko mu udari “tadrug dvojček” ven. Ja, poseben človek je fajn izraz.

Kaj zdaj to pomeni “posebni ljudje”? Če naj bi bilo dvojčki pošteni, sposobni, zvesti, prijazni, pozorni, kaj potem spada pod “posebni”?

Moj je “poseben” v tem, da ima zelo različne poglede od večine povprečnega folka, in to na veliko stvari. Včasih pa na kakšno čisto običajno zadevo zelo “posebno” reagira. Težko razložit, bi ti morala točno opisat konkretne primere. Skratka, meni je večino časa z njim fajn. Tudi na kakšne bolj impulzivne reakcije se sčasoma človek navadi. So pa tudi trenutki tu pa tam, ko pomislim, da bi bilo bolj fajn imeti enega “navadnega”, v vseh situacijah predvidljivega človeka. Samo to zna pa z leti postati dolgčas …

jst sm tud dvojček…

drugač mam pa tud prjatlco k je dvojček

ja lahko rečem da nekateri dvojčki so trmasti (jst nism kej preveč), drugače pa prijazni in pripravljeni pomagat

Jaz sem dvojček in pravijo da sem fajn:):)
Znamo biti prijatelji,smo prijazni in zelo čustveni…Je pa spet odvisno v kateri dekadi si rojen!
Najboljš je to spoznat!!:)
Srečno!

Težko je sam sebe oceniti pa vendar se bom na kratko opisala:
-sem zelo pozitivna
– v moji družbi vam ne bo nikoli dolgčas
-polna energije, smeha, večinoma jaz držim družbo pokonci v dobri volji
-vedno ustrežljiva in voljna pomagati
-dosledni, natančni, organizirani,

slabe lastnosti:
-včasih se spremenim kot vreme…naenkrat…
-včasih hočem biti tudi sama
-malce trmasta

Sem dvojček. Ne padam na znamke, boli me, kakšen avto vozim.Kupujem poceni cunje, saj mi je neumno dajati denar za dizajnersko robo.. Če želim kaj drugačnega , skrojim in zašijem sama.Tudi kakšen kos pohištva znam naredit-in elektriko v hiši popraviti. Laži in sprenevedanj ne prenašam dobro-hitro vzpostavim distanco s takšnimi ljudmi. Premorem tiho trmo in brez pregovarjanj in prepira enostavno ne popustim-mislim, da je to za sogovornika kar “zajebano”.
Pa tudi, kadar se kdo želi prepirat in dorečt stvari, bo ostal na suhem, ker se mi enostavno ne ljubi na ta način reševat konfliktov.
Pa 10 stvari imam v delu in zato nobenega reda, vse navlečeno in vse razmetano, pa nobene ne dokončam, temveč se lotim še enajste.Za tistega ,ki je ob meni -po mojem za “znort”.
Pa izjemno radovedna za vsa dogajanja kjerkoli, me pa ne zanimajo zgodbe sosedov in so mi v breme, pa me le ti mnogokrat najdejo za odlaganje svojih problemov, ker vedo ,da njihove zgodbe ne bodo zakrožile naprej.
Ko grem od doma, se mi ponavadi ne da nazaj in se zgodi da me kar par dni ni.
Takšni nekako smo dvojčki.
Aja, pa pod razno se mi ne da kuhat in če le gre se temu izognem…

Ok, sem imela tri fante dvojčke pa še očeta.

To so ljudje ob katerih ti ni dolgčas. Imajo tisoče interesov po večini so inteligntni in ragledani.
Dvojčka definitivno ne moreš privezati na silo. Če mu boš zanimiva, ti bo zvest, če si dolgočasen tip, se raje poslovi od njega.
Sposoben je brati knjigo na kavču, čez pol ure sta pa že na poti na kapučin v Benetke.
Večina ima smisel za umetnost, se pa raje profesionalno ukvarjajo z znanostjo in znajo biti zelo uspešni.
Lahko se ti zgodi, da bo odnesel ven samo smeti pa ga ne bo dva dni nazaj in ko bo prišel, se bo obnašal kot da je vse normalno.

Jaz jih imam rada! So res posebni. Je pa pomembno, da imaš takega, ki je pozitivno naravnan, sicer ga res najebeš, ker je vsa ta bipolarnost možna tudi v zelo negativni luči.
Prepusti se, če si aktiven človek, sicer se raje umakni, dokler te popolnoma ne zamreži. To je moj nasvet.

Srečno!

No, pa še dve dvojčici – jst pa hči.
Trma, trma trma. Ampak- poštenost, čustvenost, lojalnost, neposrednost so po moje vrline, ki se izgubljajo dandanes.
Imam težavo, ker mi vsi govorijo da sem preveč direktna, neposredna. Ne prenesem laži, hinavščine ter tega ne ne dobiš tudi od mene. Če mi nap. frizura od koga ni všeč – povem po pravici ali pa me ne sprašuj. Kolegi že to vedo. Ne igram neke fine ritolizniške gospe. Lahko pohvalim, grajam ali pošljem v….. Ogromno del odprtih, ker me hitro mine zanimanje, kuha – bljak, v družbi – razturam. Lahko rečem tudi maščevalna – ne laži mi, ne pelji me žejne preko vode, ne oguljufaj me, kajti posledice bodo. Če ne takoj, pa pozneje. Ne pozabimo dvojčki takih stvari.

Nasplošno mislim da smo pošteni, zaželjeni v družbi, učljivi, največja hiba pa, priznam, je res trma.
In še nekaj – nimamo radi neporavnanih računov. Če nap. nekdo nekaj naredi, radi to takoj razčistimo – zakaj, kako,..Ne pa, da se sprijaznimo da tako pač je.

Tudi jaz sem dvojček.;) In mi pravi mož, da mu še ni bilo dolgcajt odkar je z mano. Da ga še vedno presenetim….hmmm….

Dvojček mogoče sploh ni v resnici Dvojček :))))

Astronomi težijo astrologom (v bistvu že precej let), da horoskopska znamenja sploh ne držijo, pa da jih je v resnici trinajst:

da si enkrat angelček drugič hudiček
angelček in hudiček v enem

New Report

Close