Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čepinka na dvoru

Čepinka na dvoru

Prva noč na dvoru.

Čepinka-scena1

Pod posteljo – drugi moški

V našem Big Brotherju je pa bila kot mati Tereza. Jaoooooooo, fak. Pa otroka ima, je čist nora al kaj.

Pa kaj je sploh ta “Dvor”? A to je kao neki big brother?

nova
Uredništvo priporoča

Ma ja, zopet nek nov (srbski) resničnostni šou.

Nagravžna tako in drugače.

Naj dela kar ji paše, ne vem zakaj se tako sekirate….

Jaz se sekiram sam zato, ker nimam pojma, kaj je poanta tega Dvora? Kakšne so naloge, kaj je tekmovalcem cilj?…
Zaradi mene lahko Čepinka tudi zmaga, v nobenem primeru nimam nič koristi ali škode od tega.

da to kje spremljat na netu,kot se je dalo BB?

http://www.dvorsrbija.net/

Poskusi na tej povezavi. Imaš opcijo-Dvor vživo. Dvor Srbija[/url]

Res, naj počne kar hoče. Tudi kako izgleda je njena stvar.
Mene samo (čisto malo) moti to, da ženska nima ene poštene službe in da služi denar za preživetje na tak način.
Škoda zaradi otroka.
Pa po BB smo ji še verjeli, da je čisto drugačna:-))

Poskusi na uradni spletni strani, opcija: dvor v živo.


Dvor[/url]

Dvor[/url] – opcija U živo.

Ni čudno, da vsi Balkanci mislijo, da smo Slovenke največje lajdre! Fuj, kakšno sramoto nam dela.

jaz sem na to pomislila. Predsodki bodo oživeli. 🙂

Luba duša, ne posplošuj! Ona je 1 sama in je, kakršna je – ni zrcalo vseh Slovenk!

Luba duša, ne posplošuj! Ona je 1 sama in je, kakršna je – ni zrcalo vseh Slovenk![/quote]

Ma kaj je s tabo, si nepismena??? Kdo je rekel, da je ona zrcalo vseh in kje jaz posplošujem? Jaz pravim, da bodo gledalci posploševali, oziroma to že počenjo. Malo si njihove forume preberi.

se da to kje spremljat al ne?

Poskusi tukaj – Dvor Srbija

Opcija: v živo

Ne vem, zakaj mi ne spusti linka skoz.

Poskusi na spletni strani http://www.dvorsrbija.net, imaš opcijo “dvor v živo”.

Lp

V bistvu se je v roku par ur (pred kamerami) mečkala z dvema moškima. džizus krajst.

Vpišite v gugl dvor srbija, imajo svojo spletno stran.

Gledamo iste posnetke? Jaz vidim, da ga je nagnala iz postelje. Kje vi vidite mečkanje?

Sve Slovenke pojebeju Bosanci, a posle glupi Slovenci ližu pičko, uradijo redarski

navalila urska…. kako su slobodne ove “evropljanke”….ocemo i mi u evrooooopuu :)))))))))))))

MrDakamaka pred 7 h MrDakamaka pred 7 h Sve su zene takve u Sloveniji 🙂

nidzaPFC pred 7 h nidzaPFC pred 7 h oho mala je dala prvu noc……

mrdinoize pred 7 h mrdinoize pred 7 h

Včeraj zvečer gledala, iz forbca volje na PinkSi TV in postalo mi je
nerodno. Kako je to babše vleklo ddce v svojo posteljo pa to ni res.
Si zamišljate, da to gleda, na njo, zaradi zglednega obnašanja v BB SLO, ponosna mati in njen otrok?

Ne vem, mislim pa, da so prenosi pogosti ravno na PinkSI.Gledala včeraj ob 21 do 22 ure in imela dovolj. Kakšne stare babe strašijo v tem dvoru…. pa to ni res.

Ob tej priliki naj pohvalim produkcijo našega BB.

Naša Urška je pokazala da ima 2 oz 3 obraze. Na dvoru se obnaša za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugače kot pa v našem BB. Je hotela Sloveniji dokazati da ni taka kot kaže navzven?? Sedaj kaže da je še večja materialistka in še večja ku**a kot izgleda. Že po daljši odsotnosti,ker je bila v BB in pustila sina svoji mami je zopet odšla brezskrbno na počitnice oziroma na popivanje. Njeno obnašanje ni čisto nič okusno. Včeraj sem videla nekaj posnetkov in samo začudeno gledala. Videla sem samo nastavljanje njenih oblin ter flertanje z vsemi moškimi,ki so ji pršli blizu.. nekaj poljubljanja itd. Nič ne rečem,saj je samska in vse ampak tako obnašanje na nekem šovu je res za lase privlečeno. Kolikor sem prebrala je odšla na dvor za 3000€ .. se splača za ta denar pokvariti “težko prigarani ugled”,ki si ga je ustvarila v BB. Punca sama rine v težave. Njena prva stvar naj bi bil sinek tako kot vsaki normalni materi.. Upam da ne bo videl teh posnetkov svoje mame.

Lp

New Report

Close