Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek postajališče lpp

postajališče lpp

Če mi lahko kdo pove, katero po vrsti je postajališče Nove Stožice, ko že prečkaš obvoznico iz smetri center proti Črnučam?
Hvala

Hm, ne razumem… zadnje postajališče busa št. 20 je Nove stožice, ki pa se nahaja PRED obvoznico, če greš iz smeri Centra proti Črnučam po Vojkovi. Ko prečkaš obvoznico in greš proti Črnučam, ni nobene postaje več (vsaj ne Nove stožice oz. za bus št. 20).

Sem jaz tudi pametna, pozabila napisat za bus 11,6 ali8.

na najdi.si zemljevidu vklopi opcijo prikaza prog mestnih avtobusov in lahko sama raziščeš

Aha, torej greš na 6,8 ali 11 in bi šla rada dol čim bližje Novim Stožicam – ti trije ne vozijo namreč točno na avtobusno postajo Nove Stožice, do te postaje vozi samo št. 20. Če greš iz smeri center, potem greš dol na postaji Smelt, ki je takoj za postajo AMZS. Katera po vrti je to, je pa odvisno od tega, kje greš gor. Če greš na bus na Bavarskem dvoru in če rečemo, da je to postaja št. 1, potem greš dol na postaji št. 7 (upam, da se nisem uštela). Nove Stožice so potem to blokovsko naselje ki ga vidiš takoj za WTC-jem (to je pa ta ogromna črna steklena stavba, pred katero je avtobusna postaja, na kateri moraš izstopit).

New Report

Close