Forum.Over.Net

Starševski čvek

bon jovi-a gre kdo

Default avatar

kehgfutft

v zagreb?
Default avatar

kehgfutft

8. 6. Zagreb
Default avatar

Naya***

Jap. In še na koncert v Italiji tudi.
Default avatar

jovibon

gremo
Default avatar

hehehe

Jaz grem malo kasneje na dunaj...
Default avatar

juhuuuuuuuu

jaaaa! komaj cakam!
Default avatar

GRETKA

Imamo že dva meseca kupljene karte :-). Odštevamo.
Živi in pusti živeti
Default avatar

zanima me

Mene pa zanima, koliko ste stare tiste, ki greste? Pa ne vzet tega kot slabo, resno me zanima. Jaz sem stara 33 in mož 35, imava dva otroka in mož pravi, da sva prestara.....Jaz bi pa ful šla....
Default avatar

tina*

pa naj ostane doma in rajši štrika, pa naj se ne pozabi namazat s kremo proti revmi in naj vzame kakšno tableto, da ne bo pozabil zvečer dat protezo v kozarc.

grem, stara 30.
Default avatar

nixx

Prestara bi bila morda za koncert kakšne najstniške pop skupine... To bi še razumela, da reče. Bon Joviji so pa stari rockerji, že vsi dosti čez 40... In bog pomagaj, ne razumem, zakaj bi bila 33 ali 35-leten človek prestar za iti na tak koncert? Ok, jaz jih imam sedaj 27, se pravi po logiki tvojega moža bom čez par let lahko hodila samo na klasiko in henčke?
Default avatar

Mojcej

Čez 40, grem z najstniško hčerko. Sva bili že par let nazaj v Muenchnu. Super. Letos še enkrat.
Komaj čakam.
Default avatar

creativa nepr.

40 in si neskončno želim na ta koncert, pa menda ne bo nič....ker mož noče iti zraven :(
Default avatar

žurerka

Čaki, ker ne gre mož ne greš niti ti????
Ah, dej no, ti cajti so že zdavnaj mimo. Vzemi ta boljš prijateljico in se zabavaj:))
Default avatar

sdfaasas

Ah, jaz grem pa čisto sama... Brez tipa, ki ne mara rocka, brez prijateljice ali prijatelja... Pa kaj potem, nazadnje sem tudi tako šla in na koncu pristala v družbi. :-)
Default avatar

GRETKA

zanima me je napisal/a:
Mene pa zanima, koliko ste stare tiste, ki greste? Pa ne vzet tega kot slabo, resno me zanima. Jaz sem stara 33 in mož 35, imava dva otroka in mož pravi, da sva prestara.....Jaz bi pa ful šla....
Jaz 45, mož 40, hči 15. Nikoli nisi prstar :-).
Živi in pusti živeti
Default avatar

hehehe

Hehe, grem jaz tudi sama... mož ne mara moje zvrsti glasbe, otrok še je "premladi", jaz pa uživam na koncertih in zato grem sama... Vsako leto si jih privoščim par, rečmo vsaj kakih šest... seveda je odvisno tudi od ponudbe koncertov... npr. karto za bon jovi sem kupila že v oktobru. Sicer pa ne boste verjele, lansko leto, ko sem bila na koncertu skupine nickelback, sem tam srečala tudi gospode, ki so jih šteli po tamalem okrog 60 let... so pa imeli zelo mlade spremljevalke... Prestari pri 35?! Bože, 40 so nova dvajseta :D
Default avatar

creativa nepr.

žurerka je napisal/a:
Čaki, ker ne gre mož ne greš niti ti????
Ah, dej no, ti cajti so že zdavnaj mimo. Vzemi ta boljš prijateljico in se zabavaj:))
ja, točno tako. pa nobeden od mojih prijateljev nima tako zelo rad bon jovijev, da bi šel...sama pa ne grem...:( se mi ne da sami voziti sredi noči tako daleč.

da pa le ni vse tako črno, me je danes razveselil s kartami za nekoga drugega, ki nama je obema všeč. no, saj BJ so nama tudi obema všeč, ampak njemu ni do take mase ljudi in gužve.