Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

mobilne hišice

Default avatar

počitnice 2011

Ker dosti sprašujete za mobilne hišice, vam dajem link, ki sem ga ravnokar našla. Mogoče bo komu prišel prav.

MOBILNE HIŠICE
Default avatar

jes

Res prijazno od tebe.
Upam, da bo komu prav prišlo.
Default avatar

ena.

hvala!
Default avatar

Iznalima

Mene pa zanimajo izkušnje tistih, ki ste morda že bili v mobilnih hišicah, predvsem kje ste bili, okolica itd...
Bi bila zelo hvaležna za vsakršno informacijo.
Default avatar

mobilka

iznalima,

Imamo tako mobilno hiško locirano v Dalmaciji, na otoku, v kampu.
Če odmisliš stroške bivanja, nakupa, ....je zadeva fenomenalna. Plačujemo pavšal za parcelo, elektriko, vodo, kanalizacijo, imamo pa toplo vodo, tuš, wc, vse v hiški. Mi je ne menjamo več za prikolico, pa smo kar dolgo kampirali v prikolici, ki ima svoj čar. A komfort, ki ga nudi hiška, je tisto, na kar smo se navadili.
Sem pa gledala cene na linku in moram reči, da so kar visoke, sem bila presenečena.

Odvisno, kaj človek želi. Če želi čar nošenja in pomivanja posode, sprehajanja do tušev in wc-ja, potem to ni zanj.
Če pa je v tem pogledu rad 'komot', pa naj le poskusi.
Sosedski odnosi in ostalo doživljanje kampa je pa v hiški popolnoma enako kot v prikolici.

Lep dan
Default avatar

brez hiško

mobilka je napisal/a:
Lepo prosim, če vam se da, napišite mi kako ste kupili to hiško (kupili, postavili, priključili na vodo elektriko in kanalizacijo. Hvala in lp.
Default avatar

mobilka

brez hiško,

hiško smo kupili pri proizvajalcu, takrat vem, da je bilo to v Kanižarici (pri Črnomlju.). Za hiško se naroči poseben prevoz (ni ravno poceni), dostavili so jo v kamp, parcelo smo imeli že izbrano in pripravljeno, vse ostalo so uredili v kampu s svojimi delavci, parcele pa so predpripravljene za hiške (kanalizacija, odtoki, voda, elektrika).

V bistvu je bilo vse skupaj čisto 'simpl'.
Default avatar

amor

Iznalima...
dopustovanje v mobilni hišici je super... če odmisliš ceno. Všeč mi je, da si skozi v naravi, blizu morja, ni potrebno pakirati stvari za na plažo in nazaj... Uglavnem super.

lp,
m
Default avatar

twins

pa so te mobilne hiške dovolj velike za 5-člansko družino? Sprašujem, ker si jih ogledujem in me mikajo za letošnji dopust. In še, kje, v katerem kraju jo je najbolje najeti?

hvala in lep dan,

T.
Default avatar

tilmat

prosim če lahko daste gor konkretne številke da si lahko malo bolj plastično predstavljamo vse skupaj
če je kdo jo postavil lani naj deli še izkušnjo z nami
Default avatar

amor

Mobilne hišice so tudi za pet-člansko družino. V njej je ena spalnica z zakonsko posteljo, druga soba pa ima ali dve ali pa tri postelje. V jedilnici pa je kot, ki se lahko raztegne v ležišče. Tako, da to ne bi bil problem.
Najeti pa ne vem, kje jo je najbolje. Odvisno kje je komu lepo. Midva sva bila v Premanturi. So lepe in čiste hišice samo cena je malo višja. Trikrat zapored pa sva bila še v Šimunih in nama je tam full lepo. Lepa plaža in urejen kamp.
Default avatar

Biba5

Živjo!

Mi smo že nekajkrat najeli mobilno hiško v Lignanu - Italija. Imeli smo se super, sicer pa so dokaj dobro opisane v ponudbi kampov.

lp
Default avatar

loti123

Zdravo. zelo vredu spletna stran zelo lepe mobilne hišice, ampak za pet člansko družino bi mi radi dobili na dan nekaj pod 100 euri, lepo peščeno plažo primerno za otroke za 10 dni in 11noči.
hvala in lp lola123

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net