Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek testiranje v podjetju Atantic Trade

testiranje v podjetju Atantic Trade

Je slučajno bil kdo med vami na testiranju za zaposlitev v podjetju Atlantic trade?

Kako potekajo? Kakšna testiranja so to?

Je mogoče kdo tam zaposlen?

HVALA za ODGOVORE

Tudi mene zelo zanima?!V tor sem vabljena na testiranje.

Torej se vidiva 🙂

A za pospeševalko?Iz kje pa si?Si že opravljala to delo?

V bistvu sem poslala ponudbi za oboje 🙂
Ja, sem pa kot pospeševalka kar nekaj let delala, vendar za drugo podjetje.

Jaz sem pa trenutno delala za Drogo Kolinsko na območju Koroške.Iz kod si pa ti?

Vso srečo:)

Dajte poročat, kakšna testiranja so bila, da vemo za drugič, če bodo še iskali. Sama sem zamudila rok za prijavo, bi me pa zanimalo delo v tem podjetju.
Veliko sreče :)).

Veliko garanja za malo denarja..
Poznam nekaj pospeševalcev pri njih.
Zdaj so se združili z Drogo pa sploh ogromno blagovnih znamk, tako da lahko
pričakujete res pestro delo:))
Tudi sama sem pospeševalka in vem o čem govorim..:)

Na testiranje sta prišli dve dami iz ZAGREBA , kadrovnica in psihologinja, zraven je bil pa še tukajšnji direktor

Rišeš sončke, rešuješ teste za matematiko- LOGIKA…..sprašujejo te v HRVAŠKEM JEZIKU….

Bilo nas je 5- izbran ni bil nihče. leta 2003,

Tako, da ne vem kako je sedaj. Ker sem sedaj v sorodnem poslu, vem kako je pri njih in sem zelo vesela, da takrat tistega sončka nisem narisala pravilno, logika mi je dala pa vedet, da sem daleč od razmišljanja v Zagrebu.

Neglede na to , želim vam lepo testiranje, pa ne se sekirat če vam ne rata.

Za “vsiljeno” prodajanje sesalcev po njihovem izdelanem modelu je to norčevanje iz kandidatov, resnično…..

Najslabši delodajalec ever. V primerjavi z konkurenco plačujejo najmanj, zahtevajo pa največ!
Škoda, da se ne meri fluktuacija ljudi v podjetjih, Atlantic bi zagotovo bil na prvem mestu z veliko prednostjo.
Ljudje, ki delajo tam se mi smilijo iz dveh razlogov, ker nimajo pojma kaj jih še čaka in ker itak niso sposobni delati drugje ( predvsem razni šefeki ).
Riba smrdi pri glavi!

Zdravo,

se je mogoče že kaj spremenilo (na bolje) v tem podjetju, kar se tiče zaposlovanja in odnosov do zaposlenih?

podjetje sploh ne prodaja sesalcev…nekaj si zamešal…

Če želiš mirno življenje, se jih izogni na daleč v velikem loku..

Tako nehumanega in brezbrižnega odnosa do delavca še nisem videla. Perfiden indirekten mobing je nekaterim zelo dobra veščina…Sramota…

New Report

Close