Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Računovodski tečaj na Cene Štupar .. zakaj samo popoldan?

Računovodski tečaj na Cene Štupar .. zakaj samo popoldan?

Preko Zavoda bi šla na računovodski tečaj. Organizira ga Cene Štupar in to samo od 16 30 do 20 15 zvečer in to 3x na teden, 4 mesece.
A res ni interesentov, ki bi hodili dopoldan ?
Računalniški tečaji dopoldan so povsod vsi polni, a za računovodstvo pa ni zanimanja za dopoldan, pravijo na CŠ. ?!? Skoraj ne verjamem.
Prepričana sem, da bi se našli ljudje (glede na število brezposelnih), ki bi rajši hodili dopoldan, kot pa tako nemogočo uro.
lp

Pri Cenetu Štuparju točno vedo (velja tudi za druge izobraževalce), da dopoldne ljudje na debelo fušajo in imajo temu prilagojen urnik.

Tako to je. Siva ekonomija je edina, ki pomaga Slovenkam preživet njihove družine.

Ja in kaj bi rada od nas…ne vem, kako mi tu na forumu lahko kaj pomagamo? Edino referendum ti še ostane…tko se danes rešuje vse po spisku :-)))

nova
Uredništvo priporoča

Verjetno bi radi šparali na tem, da združujejo skupine nezaposlenih in zaposlenih. Vprašaj na Zavod, zakaj je tako. Vsi tečaji, ki sem jih jaz obiskovala preko Zavoda, so bili dopoldne, zato me čudi, zakaj so oni tako posebni, da imajo predavanja zvečer.

Vesela bodi, da ti omogočijo tako izobraževanje, pa čeprav je popoldne. Jaz sem zanj odštela debelega jurja, pa potem še certificiranje posebej.

vesela bodi, verjetno si imela job kajneda?

Kaj pa ima to veze? Dejstvo je, da sem točno tak tečaj sama plačala in to precej. Ljudje ga imajo možnost dobiti brezplačno, pa jamrajo.

Profesorji, ki popoldan predavajo na CŠ, imajo dopoldan redno službo v šolah, a ne?

…, ker si imela job si si lahko plačala..
… plača pa itak evropa,če bi naši plačevali, bi dobili eno figo nekam

New Report

Close