Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Obvezna registracija

Obvezna registracija

Forumu smo dodali obvezno registracijo.

Zakaj? predvsem samo zaradi enega osebka, ki zlorablja nicke posredovali tudi zahtevo na ponudnika Siol, da pridobimo podatke o avtorju in ga osebno obvestimo o zlorabi internih pravil.

Ja, ja, saj vem, da se bo spetl oglasil in govoril o neki anonimnosti, ampak anonimnost velja samo toliko časa, dokler ne poseže v pravice drugih uporabnikov. In nič bat, bomo šli po uradnih poteh, tako kot je treba.

Za ostale pa še enkrat več opozorilo, če že politiki niso, bodimo vsaj mi bolj strpni.

vse kar lahko naredimo, je da izrazimo svoje mnenje, nekdo, pa je rad izražal mnenje tako, da se je predstavljal kot nekdo drug. PA dajmo to tradicijo prekiniti. Čeprav se mi to ne da početi, bo treba enega vzeti za vzgled.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Moja registracija že deluje…


Ko bo še pamet začela bo super !

Pamet je kot žamet, rdeči kmeri je imajo ravno dovolj in vidiš kje smo danes, jaz sem na sociali in lepo uživam, to ti je pamet!!!

Ne to ni pamet, ampak izkoriščanje sistema , najbolj smešno je da so ti to omogočili ravno rdeči !! no vsaj po tvojih postih sodeč ;-))

Rdeče je treba izkoriščat, saj tega pod Janšo ni bilo mogoče

A Janša je bil pa kaj ??? po tvoje verjetno vijolčast !

Primož,
pozdravljen!

Končno, obvezna registracija. To bi moralo biti že zdavnaj, da bi bilo malo več reda tukaj.
Nekateri se sploh ne upajo več pisati s starimi registriranimi nicki, ker so napisali tukaj že toliko nesramnosti, da ne upajo na plan. Ja, nekateri pa še!

Jaz sem se pojavila tukaj pred šestimi leti. Nehote!
Pred tem nisem hodila na internet. Komaj sem našla tale MON, da sem videla kaj pišejo, kaj si dovolijo.
Poklicala me je ena znanka, čisto iz drugega konca in dejala, naj pogledam. Nisem ji vsega povedala kaj so pisali. Bi jo preveč prizadelo, ker je med 2WW, preveč pretrpela, tudi taborišče Auschwitz. Že kar so ji drugi povedali, je bilo preveč. Naj počiva v miru!

Vi, Primož, dobro veste kdaj sem se pojavila tukaj na MON-u, tudi veste zakaj pišem!
Hvala Vam za navodila pri registraciji pred 6-mi leti. Že zdavnaj bi nehala, ker me izzivajo, sem še tu!
Čepra mi je ena napisala, da bi morala biti že 2x prekopana. Ja, tudi take dame so tukaj:

Skrajno nesramno je, da se tukaj nekateri zabavajo na račun nedolžnih žrtev.
Vsem tistim žrtvam sem dolžna, zato pišem, ko ONI sami ne morejo povedati – napisati, kaj vse so med vojno doživljali in trpeli, da je Slovenija še ostala na Zemljevidu!

Jaz nimam od tega NIČ! Porabljam svoj čas, kadar imam čas.
Tiste depeše, ko mi jih pripisujejo, naj zadržijo za sebe!

Vsak Slovenec, bi se moral seznaniti z zgodovino slovenskega naroda!

Linke sem napisala zato, naj se vidi, da mnogi to spoštujejo. Mnogi prihajajo in obujajo spomin na tiste žalostne dni. To se ne sme pozabiti!

In še:
Hvala Vam, da ste brcnili ven “nick” z imenom, “Marija Sveta”, ko mi je napisala, da me vabijo ali kličejo Bugunje. Ja, tudi v Begunjah je bila moja mama, preden so jo poslali v Nemčijo.
Poleg Begunj, obiščem tudi “Drago”, kjer so obeležja žrtev pripeljane iz BEGUNJSKIH zaporov in tam pokončane. Obiskujem tudi še mnoge druge kraje, ko se jih po tej naši lepi Sloveniji ne manjka. Mučilnica v Dravogradu, Celjiski pisker, Cvibelj, Sv. Urh in še bi lahko naštevala. Tidi KOZLARJEVO GOŠČO, ta mi je bila takrat najbljižja.

Tale osebek je resnično skrajno nesramen, da si sposodi Ime Marije, da mene žali, zelo, zelo žalostno je to.

Takih vernikov se pravi verniki sramujejo. Med 2WW so izkoristili tudi ime “[/u]Kristusa”. Rek je bil:
— V imenu “Kristusovih ran, naj pogine vsak partizan!”[/u]

Lep pozdrav!

p.s.
napake, spreglejte,
sedaj nisem delala predogleda

Spoštovani Primož,
pozdravljen!

Zavedam se, da kdor molči, se stotim odgovori!
Vedno se molčati ne da! Žal, nimam čarobne paličice, da bi senca moje palčke segla do vsakega, ko me grdo žali.

Najbolj sem bila prizadeta, ko sem opisovala, kako je v Auscwitzu iz rok ene mamice Mengele iztrgal dojenčka, da bi ga odnesel in na njem delal poiskuse. Mamica ga ni hotela izročiti, skočila je vanj in ga držala, Mengeleja opraskala, kako sta mamica in dojenček končala, sem v tistem postu tam opisala.
Moj post, je bil zadržan, šele drugi dan se je pojavil tam kjer bi moral pristati. Kar dolgo sem čakala, žal, posta ni bilo!
Post od nekoga, številko sem si zabeležila, ko je pa napisal, da je Auscwitz izmišljotina, je pa mirno prišel na MON, kot nova tema. Ja, v eni uri je bila tista “nova tema” izbrisana.
E, dragi Primož take zadeve me pa zelo prizadenejo! Kdo je takrat dežural pa tudi veste Vi!

Dobro me poznate, da povem vsakemu kar mu gre! Tudi, da vedno citiram sporočilo na katerega odgovarjam.
Da se ne skrivam, kar imam komu za povedat, mu povem z registriranim nickom.

Teden dni me ni bilo tukaj, pa je čedalje slabše!
Vidim, da Vaše opozorilo ni zaleglo!?

Nekateri še vedno zanikajo, kaj se je med leti 1941 – 1945 dogajalo.
Mene pa postavljalo na LAŽ, da v tistem času sploh nisem živela. Povhu še z zelo grdo pripombo!

Zanima me, kaj je s tistim osebkom, ko ga omenjate v prvi vrstici? Ki je zlorabljal nicke??
Ja, bil je nemogoč, je bil res samo eden!? :-)Kdo je bil ta osebek, ki je zlorabljal nicke, pa gotovo veste Vi, Primož.
Je uradna pot zalegla, kot je treba?

Opozorilo, ki je bilo namenjeno ostalim, tudi ni zaleglo! Tradicija se nadaljuje!

Je hudir, če je preveč mnenj, kako bi kdo vse uredil, da bi bilo vse v najlepšem redu!

Tile na novo registrirani nicki, so pa tudi neprimerni, da ne napišem kaj slabšega, Tudi tukaj bi moral biti en red!
Že dolgo nazaj sem Vam napisala, da mora imeti gospodar kontrolo nad svojem hlapcem in tudi pastirjem v hlevu, da morata oba postopati enako do živine, na desni in levi strani!:-)

Pa brez zamere in tudi brasati ni potrebno!

L.p. PRABABI

P.s.
Kako sem se pojavila na MONu-, pa še nisem končala, bom že enkrat. 🙂

Psihoza je resna duševna motnja – motnja delovanja možganov. Bolniki doživljajo blodnje (misli in napačne ideje, ki se zdijo bolnikom povsem realne, drugi pa jih ne razumejo ali se z njimi ne strinjajo) in halucinacije (vidijo, vonjajo, okušajo ali slišijo stvari, ki jih drugi ne, ali slišijo govoriti glasove o njih).

Psihoza poteka navadno v ciklih – zagonih, ko se poslabša, nato pa spet izboljša.

Vmes so tudi obdobja, ko se zdi bolnik povsem zdrav. Vendar pa v obdobju akutne ali pa psihotične faze ne more logično razmišljati in včasih tudi v celoti izgubi občutek, kdo je on sam in kdo so drugi. V tem obdobju ga obvadujejo blodnje, halucinacije ter neorganizirano mišljenje.

Blodnje so nenavadne misli, ki nimajo realne osnove. Tako lahko naprimer bolniki verjamejo, da jim nekdo sledi, jih snema in jim prisluškuje, ali pa jim hoče škodovati; lahko verjamejo, da nekdo “bere” njihove misli ali da jim “pošilja” misli v glavo; lahko so prepričani, da nekdo kontrolira, kaj mislijo in čutijo, ali pa jim ukazuje, kako naj ravnajo; lahko mislijo, da so neke druge osebe ali da imajo v sebi nenavadno moč in sposobnost.

ŽELIM TI ČIMPREJŠNJE OKREVANJE !

Psihoza je resna duševna motnja – motnja delovanja možganov. Bolniki doživljajo blodnje (misli in napačne ideje, ki se zdijo bolnikom povsem realne, drugi pa jih ne razumejo ali se z njimi ne strinjajo) in halucinacije (vidijo, vonjajo, okušajo ali slišijo stvari, ki jih drugi ne, ali slišijo govoriti glasove o njih).

Psihoza poteka navadno v ciklih – zagonih, ko se poslabša, nato pa spet izboljša.

Vmes so tudi obdobja, ko se zdi bolnik povsem zdrav. Vendar pa v obdobju akutne ali pa psihotične faze ne more logično razmišljati in včasih tudi v celoti izgubi občutek, kdo je on sam in kdo so drugi. V tem obdobju ga obvadujejo blodnje, halucinacije ter neorganizirano mišljenje.

Blodnje so nenavadne misli, ki nimajo realne osnove. Tako lahko naprimer bolniki verjamejo, da jim nekdo sledi, jih snema in jim prisluškuje, ali pa jim hoče škodovati; lahko verjamejo, da nekdo “bere” njihove misli ali da jim “pošilja” misli v glavo; lahko so prepričani, da nekdo kontrolira, kaj mislijo in čutijo, ali pa jim ukazuje, kako naj ravnajo; lahko mislijo, da so neke druge osebe ali da imajo v sebi nenavadno moč in sposobnost.

ŽELIM TI ČIMPREJŠNJE OKREVANJE ![/quote]

S tem si verjetno mislil na depeše;-)

Psihoza je resna duševna motnja – motnja delovanja možganov. Bolniki doživljajo blodnje (misli in napačne ideje, ki se zdijo bolnikom povsem realne, drugi pa jih ne razumejo ali se z njimi ne strinjajo) in halucinacije (vidijo, vonjajo, okušajo ali slišijo stvari, ki jih drugi ne, ali slišijo govoriti glasove o njih).

Psihoza poteka navadno v ciklih – zagonih, ko se poslabša, nato pa spet izboljša.

Vmes so tudi obdobja, ko se zdi bolnik povsem zdrav. Vendar pa v obdobju akutne ali pa psihotične faze ne more logično razmišljati in včasih tudi v celoti izgubi občutek, kdo je on sam in kdo so drugi. V tem obdobju ga obvadujejo blodnje, halucinacije ter neorganizirano mišljenje.

Blodnje so nenavadne misli, ki nimajo realne osnove. Tako lahko naprimer bolniki verjamejo, da jim nekdo sledi, jih snema in jim prisluškuje, ali pa jim hoče škodovati; lahko verjamejo, da nekdo “bere” njihove misli ali da jim “pošilja” misli v glavo; lahko so prepričani, da nekdo kontrolira, kaj mislijo in čutijo, ali pa jim ukazuje, kako naj ravnajo; lahko mislijo, da so neke druge osebe ali da imajo v sebi nenavadno moč in sposobnost.

ŽELIM TI ČIMPREJŠNJE OKREVANJE ![/quote]

Sem ti že odgovorila, tam na temi: 27. januar
OKREVAJ!
Težave, če jih imaš, pa preboli! Vsak mora svoje!

Psihoza je resna duševna motnja – motnja delovanja možganov. Bolniki doživljajo blodnje (misli in napačne ideje, ki se zdijo bolnikom povsem realne, drugi pa jih ne razumejo ali se z njimi ne strinjajo) in halucinacije (vidijo, vonjajo, okušajo ali slišijo stvari, ki jih drugi ne, ali slišijo govoriti glasove o njih).

Psihoza poteka navadno v ciklih – zagonih, ko se poslabša, nato pa spet izboljša.

Vmes so tudi obdobja, ko se zdi bolnik povsem zdrav. Vendar pa v obdobju akutne ali pa psihotične faze ne more logično razmišljati in včasih tudi v celoti izgubi občutek, kdo je on sam in kdo so drugi. V tem obdobju ga obvadujejo blodnje, halucinacije ter neorganizirano mišljenje.

Blodnje so nenavadne misli, ki nimajo realne osnove. Tako lahko naprimer bolniki verjamejo, da jim nekdo sledi, jih snema in jim prisluškuje, ali pa jim hoče škodovati; lahko verjamejo, da nekdo “bere” njihove misli ali da jim “pošilja” misli v glavo; lahko so prepričani, da nekdo kontrolira, kaj mislijo in čutijo, ali pa jim ukazuje, kako naj ravnajo; lahko mislijo, da so neke druge osebe ali da imajo v sebi nenavadno moč in sposobnost.

ŽELIM TI ČIMPREJŠNJE OKREVANJE ![/quote]

S tem si verjetno mislil na depeše;-)[/quote]

Ni kaj, si pač prfukl!

S tem si verjetno mislil na depeše;-)[/quote]

Ni kaj, si pač prfukl![/quote]

Zanimivo! Ko ni več argumentov pomaga tudi Zicherl, lahko še jaz dodam malo šise;-) JANEZ JANŠA JE CAR

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Ni kaj, si pač prfukl![/quote]

Zanimivo! Ko ni več argumentov pomaga tudi Zicherl, lahko še jaz dodam malo šise;-) JANEZ JANŠA JE CAR[/quote]

Za enkrat še ni, mogoče pa bo, videti je, da se vam zelo zelo mudi. :-))) Na vso moč si prizadevate!
Neučakanci! :-)

Monologi Prababi?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Kaj bi rada, si se zopet obregnila obme!?

Si že prebrala knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE! “, PA ŠE SVETI URH TE ČAKA!

In ko vidim tega tvojega svetlikajočega modrega zmaja, se mi porodi neka misel:

“je drugače s ….vse v redu”

🙂

In ko vidim tega tvojega svetlikajočega modrega zmaja, se mi porodi neka misel:

“je drugače s ….vse v redu”[/quote]

….me prav zanima tvoja celotna misel, ko zagledaš mojega svetlikajočega se modrega zmaja………??????

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Kaj bi rada, si se zopet obregnila obme!?

Si že prebrala knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE! “, PA ŠE SVETI URH TE ČAKA![/quote]

ne samo to Prababi….čaka me še marsikatero branje, ki ni po tvojem okusu……..

p.s.: pozabila si, da sva se pogovarjali o knjigah Po sledovih črne roke in Črnih bukvah Prababi….cccccccccc

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Kaj bi rada, si se zopet obregnila obme!?

Si že prebrala knjigo “PO SLEDOVIH ČRNE ROKE! “, PA ŠE SVETI URH TE ČAKA![/quote]

ne samo to Prababi….čaka me še marsikatero branje, ki ni po tvojem okusu……..

p.s.: pozabila si, da sva se pogovarjali o knjigah Po sledovih črne roke in Črnih bukvah Prababi….cccccccccc[/quote]

WW, cccccc …… nič nisem pozabila! 🙂
Čas je, da bi obljubo izpolnila, kmalu bo 6 mesecev od tvoje obljube!
Ne, ne, o Črnih bukvah se z mano nisi tipkala, KIKSAŠ! Si pa to knjigo vtaknila tam, kjer si odgovarjala meni. Namesto, da bi osebi, ko je sta imeli to knjigo v čveku.
Ali si jo omenila zato, ker misliš, da ni po mojem okusu? Tebi podobnmo:
V vednost, v tej knigi je bilo pri drugi izdaji precej izpuščeno, sem brala in tudi slišala, zakaj???

In ti, jo še sedaj nisi prebrala. Ja že dolgo vem, da ti branje ne diši, ni ti povšeči! Posredovala sem ti link, kje boš knjigo dobila, pa še draga ni bila tam. Raje, po domače povedano zezaš. Veš, za ta posel je potrebno tudi kaj prebrati.
Tam v temi, “27. januar”, sem ti predlagala, da prebereš še knjigo o “SVETEM URHU”, od pisateljice Štefanije Ravnikar Podbevšek. Iz te knjige je povzel nekaj podatkov tudi Jože Vidic, v knjigi “Po sledovih črne roke! Predlagala sem ti zato, ker vse to zanikaš, napisala si, baba čula baba rekla. Le kako moreš to zanikati??? Veš, vse se ne da skriti. Lagati, pa je greh.
Knjiga “SVETI URH” je obsežna, vsebuje prek 600 strani s 370 slikami. Tudi plačilni seznami – Auszahlungsliste, so v knjigi, na podlagi katerih je okupator plačeval domobrance za gnusna dejanja na Svetem Urhu. Na seznam se je vsak domobranec podpisal, ko je prejel plačilo za ta gnus. Poleg je tudi napisano iz katerega kraja je ta domobranec.
Na strani 96 je slika Antona Šinkarja, ki je zamenjal duhovniško uniformo za četniško in se tudi oborožil za boj proti partizanom.
Ko boš vse to prebrala, se pa oglasi in še kaj napiši iz knjige.
Ta čas, pa se me izogibaj, kakor si obljubila.
Lep preostanek nedelje ti želim.

A so spet tablete popustile!? 😉

Po Gregorijanskem ali Julijanskem koledarju?

Psihoza je trdovratna.. 😉 1 tableta na dan še ne odžene psihoze stran.

New Report

Close