Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Knjiga _Ljubezen gre skozi želodec (se splača?)

Knjiga _Ljubezen gre skozi želodec (se splača?)

Zagrela sem se za knjigi:

Ljubezen gre skozi želodec
Ljubezen gre skozi želodec 2

Se ju splača nabaviti? Ju kdo ima in mu pridejo prav?
Ju kdo proda?

Hvala za mnenja!

Se, kako da ne.

Oj! Imam prvo knjigo, druge (še) ne. Sem pa zelo navdušena. Knjiga je super, velik kuham po njej. Komaj čakam, da dobim še drugo.

Imam prvo. Dobila za darilo. Luštna knjiga. Včasih kaj skuham iz nje.

Sem jo dobila za r.d. ker sem si jo zaželela in sem bila zagreta, ko pa sem jo prelistala sem se ohladila. Več ali manj vse recepte najdeš na net, s posameznimi spremenjenimi sestavinami.

Škoda denarja.

Ne,se ne izplača,ker je veliko boljših kuharskih knjig.Če pa kupujete knjige po trenutnih trendih,potem pa le v šoping.

to je družinski album

ta knjiga je družinski album

Seveda se splača! Smej- Novakovim!

joj, če se je pa za kakšno knjigo lahko odločit, je pa to kuharska. odpreš, prelistaš in vidiš, če so ti jedi všeč, blizu in če misliš, da jih boš z veseljem skuhala in pojedla. tudi jaz sem knjigo dobila za darilo in sem že ogromno skuhala iz nje. ker veliko potujem in poznam hrano, ki jo kuhata, mi je res fajn.
pa še družino imam.

Nikakor se ti ne splača kupovati več kuharske knjige. Vsi recepti so na netu. Če znaš angleško pa še v angleščini … Kupovanje kuharske v tem času je čisto stran metanje denarja.

Ne,se ne splača-sploh v 2.delu so kar eni recepti,nič dosti uporabnega.
Sploh gre meni na živce, da služita dvojno – najprej z oddajo, kjer sploh niso objavili receptov (kakšna kuharska oddaja je to?), pol pa še s knjigo.

Je pa tudi cena kar zasoljena, na knjižnem sejmu je bila za oba dela znižana cena,50€.

Moja mami jo je dobila za RD – 1 del. Nič ne kuha po njej. Jo je že mani ponujala, pa ko sem jo prelistala se mi ni zdelo nič takega notri da bi rekla to moram pa naresti. Če mene vprašaš ni vredna nakupa.

Ne se ne splača, povzroča debelost.

meni je pa super, tudi tko ne samo kot kuharska knjiga ampak majckeno za razsirjat obzorja (pise kaj tudi o posamezni jedi, mal o njenem nastanku itn…) Meni sta odlicna

Meni je tudi v redu…imam prvi del,in sem zadovoljna.

Jaz jo ne bi kupila za noben denar, ker sta mi teledav Novaka poden od podna – pač moje mnenje.

Men sta pa Novaka face! Imam obe knjigi, zelo zadovoljna!

neprijetna sta za gledat s tistim packanjam, mlackanjem in opletanjem las in šlampastim rezanjem, prva kuh.knjiga (le to poznam) ki sem jo prelistala, pa vsaj meni ni na prvo oko dala nič zanimivega

New Report

Close