Najdi forum

predujem

Pozdravljeni!

Zanima me,če se odločim za predujem pri življenjskem zavarovanju ,ali se znesek izplačila pri odmeri dohodnine? Zavarovanje plačujem 8 let.
hvala za vaš odgovor!

pozdravljeni!
za predujem vam zneska predujma ne bo potrebno navesti v dohodnino.
Lep večer,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

še nekaj me zanima:ali se predujem upošteva pri otroškem dodatku in pri izračunu za vrtec?
hvala za odgovor

Tudi pri otroškem dodatku in izračunu za vrtec se predujem ne upošteva.
Predujem je v bistvu izveden kot vrsta kredita,katerega plačujete obročno.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pozdravljeni,

Zanima me, če se odločim za predujem pri zav. Merkur in seveda ob predpostavki, da bo predujem odobren, ali lahko potem zmanjšam zavarovalno premijo oz. prekinem zavarovanje brez kakršnih posledic. Ali to pomeni, da naslednja tri leta nimam možnosti zmanjšanja premije?

Hvala za odgovor

Tehnične spremembe na zavarovalni polici lahko naredite po vplačani prvi letni premiji.
Če se boste odločili za predujem-80% odkupne vrednosti,pa boste lahko spremembe uredili po odplačanem predujmu.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close