Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

NA KEREM SMUŠIČU MAJO NAJBOLJ POLOŽNE PROGE ZA UČENJE

Default avatar

smučarka

že 10 let nisem smučala in preden se s kakega hriba spustim rabim eno širokoo položno progo, da malo poavdim ; kje je najbolj primerno?

Aha še to visoka sem 165 -moje pol carving smuči pa mi sežejo do oči - amm je to Ok???
Default avatar

nuzerat

Rogla- Unijorček, luštna taka položna proga.
Default avatar

smučarka

aha hvala ;) verjetno bolj za otroke predvidena? ;) sam jest res rabim dolgo in široko ;)
nuzerat je napisal/a:
Rogla- Unijorček, luštna taka položna proga.
Default avatar

tbb

Mi smo bili v soboto na Cerknem in imajo eno ful dobro progo za učit. Široka in ne prestrma. Vem pa da je tudi Rogla fajn......lej po mojem ima skoraj vsako smučišče več prog za vse profile. Saj če si že smučala potem boš videla, da ti bo šlo.
Glede smučk pa...jaz sem jih letos zamenjala in ne morem verjeti kakšna razlika. (če bi to vedela, bi jih zamenjala že pred tremi leti ne pa da sem se matrala s tastarimi in sebe krivila da sem štor). Smučke se ne gleda samo v višino ampak se delijo na začetnike, pa po trdoti pa po......fino bi bilo, da vprašaš kakšnega ki se res spozna na smuči (pa ne mislim prodajalce v trgovini k skoraj vsi blefirajo)

Pss: mi gremo pa ravno jutri za 7 dni v Italijo, vendar žal vreme ne kaže najbolje tam imaš pa res široke in dolge proge npr po eni progi se pelješ cca 10km, nobene gužve, naprave so supermoderne in v 10 letih odkar hodimo še nismo presmučali vseh prog. Otroci imajo do 8 leta karte zastojn tako da te na koncu pride bistveno ceneje kot pri nas za bistveno več smučanja.
Default avatar

Smucanje

kam pa greste jutri na smučanje, če ni skrivnost?
lp
Default avatar

sita

Ne rabiš položne proge.S smučanjem je enako, kot vožnja s kolesom. Kar enkrat znaš-znaš za vedno.S polkarvingom znaš pa še bolje, kot si kadarkoli znala. Preverjeno.
Default avatar

bacin

Pejd vadit v Prekmurje pa ne na Goričko bolj proti Lendavi, tam je bolj položno.
Smejte se vsaj pol ure na dan, da preženete vse bolezni stran! :))
Default avatar

to pa ni res

sita je napisal/a:
Ne rabiš položne proge.S smučanjem je enako, kot vožnja s kolesom. Kar enkrat znaš-znaš za vedno.S polkarvingom znaš pa še bolje, kot si kadarkoli znala. Preverjeno.
Kr pejt smučat z vrha Himalaje! Ali pa ene proge v tujini, ki je označena s ČRNO barvo.
Boš klinac prišla dol.

Dost položna je Soriška planina, Zatrnik...........pa Kranjska gora. Pa kšn kucl - sam zdej ni več snega.
Default avatar

to tud ne

to pa ni res je napisal/a:
Dost položna je Soriška planina, Zatrnik...........pa Kranjska gora. Pa kšn kucl - sam zdej ni več snega.
Zatrnik ne dela že kakšnih 10 let.
Default avatar

oooo šit

A Zatrnik je morto di krepo? Nisem vedela.
Imam ga v spominu - prijazno, položno, družinsko smučišče.......škoda ga je.

A tudi sankat se ne moreš? Mat kurja, da bom šla 1 x pogledat.
Default avatar

Meni je všeč.

Meni je pa Podkoren zakon. Tja pojdi. Dolge, široke, položne proge.
Default avatar

15cm

Smuče morajo biti 15 cm manjše od tvoje telesne višine.
Default avatar

smučarka

HVALA PRAV VSEM ZA ODGOVORE
Default avatar

pokljukarica

jaz sem se po skoraj 30 letih spravila na smuči na Pokljuki pri gostišču Jelka. Karta - poldnevna te pride 10€.