Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rešilec na nujni vožnji udeležen v nesreči

Rešilec na nujni vožnji udeležen v nesreči

Rešilec, ki naj bi bil na nujni vožnji s prometne nesreče na cesti Ljubljana–Kočevje, v kateri je ena oseba umrla, naj bi bil udeležen v prometni nesreči na Dolenjski cesti v Ljubljani. Pred tem je truplo že padlo iz rešilca. Po trčenju je eno izmed vozil zagorelo. Voznica vozila, ki je zagorelo, je umrla na kraju nesreče.

Pet oseb je poškodovanih.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pri-skofljici-umrla-ena-oseba.html

Dej mi povej, zakaj je treba članke iz 24ur sem kopirat? Sej znamo sami poiskat.

Rešilec, ki naj bi bil na nujni vožnji s prometne nesreče na cesti Ljubljana–Kočevje, v kateri je ena oseba umrla, naj bi bil udeležen v prometni nesreči na Dolenjski cesti v Ljubljani. Pred tem je truplo že padlo iz rešilca. Po trčenju je eno izmed vozil zagorelo. Voznica vozila, ki je zagorelo, je umrla na kraju nesreče.

Pet oseb je poškodovanih.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pri-skofljici-umrla-ena-oseba.html%5B/quote%5D

Mislim… kakšne neumnosti!
Če že moraš prepisovati članke od drugod, jih vsaj kopiraj dobesedno, ker drugače ti ne rata podati informacije naprej, ne da bi jo sfižila.

nova
Uredništvo priporoča

To je samo obvestilo,ne berejo vsi ostalih portalov. Pripet je tudi link, tako da lahko vsakdo najde novičko. Zakaj pa ne?

Še en kup drugih neumnosti se pripne, sedaj pa bo problem novička o nesreči.

Je pa hudo, kadar se naredi takšna nesreča. Kolikokrat sem jaz spregledal vozilo na nujni vožnji, imaš radio malo bolj naglas in voziš mirno, kar naenkrat pa mimo tebe viu, viu, viu…

jih popolnoma razumem, kako morajo biti to nonstop zbrani in pozorni ne smao na cesto, tudi na vse nepredvidene situacije drugih voznikov.

Nimajo lahke službe.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

In potem naj še kdo reče, da sluh za voznika ni pomemben.
Moj 80-letni oče tako slabo sliši, da ne sliši, če mu kdo trobi, pa so mu vseeno podaljšali vozniško. Pa to sploh ni edina hiba, ki ga ovira pri vožnji.

Vse lepo in prav, samo v trčenju rešilca, ki je bil na nujni vožnji, ni nihče umrl, če pa bereš avtoričin povzetek senzacionalne novice, je pa voznica celo zgorela v njej. Ta nesrečnica je umrla v prvotni nesreči, s prizorišča katere je rešilec peljal poškodovanca.

Pa dajte vsaj prebrat in prepisat tako, kot se je res zgodilo no.

In spet se spravljaš na starejše. Razloži mi že enkrat, kako je s sluhom vseh tistih paglavcev, ki jim radio tako tuli v avtomobilu, da se šipe tresejo???

Rešilec, ki naj bi bil na nujni vožnji s prometne nesreče na cesti Ljubljana–Kočevje, v kateri je ena oseba umrla, naj bi bil udeležen v prometni nesreči na Dolenjski cesti v Ljubljani. Pred tem je truplo že padlo iz rešilca. Po trčenju je eno izmed vozil zagorelo. Voznica vozila, ki je zagorelo, je umrla na kraju nesreče.

Pet oseb je poškodovanih.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pri-skofljici-umrla-ena-oseba.html%5B/quote%5D

Kaj si mislila s tem stavkom? Da je truplo padlo iz rešilca nekje na poti med Kočevjem in Ljubljano?

jaz sem jo dobro odnesel
očitno par sekund pred nesrečo, sem srečal rešilca
nujna vožnja gor, nujna vožnja dol, samo na polni dolenjki z visoko hitrostjo ne moreš in ne smeš vozit
ker potem se zgodi kar se zgodi

Tragična nesreča in ni, da bi se človek norca delal, samo zakaj bi morali truplo prevažati pod nujno? Za nameček ga pa itak ne bi bilo več v rešilcu, ker je iz avta padlo že prej?

Naj se ti pri kopiranju takšnih novič ne mudi, da boš ja prva objavila tu gor, ker je preveč žalostno vse skupaj.

Če ne bi dodala tistega stavka, ne bi bilo tako zanimivo … 😉

udeleženec prometne nesreče ki je umrl na kraju nesreče pride in odpelje pogrebno podjetje,ne pa reševalno vozilo,dajte si to že enkrat zapomnit.Sicer ste pa eni vrhunski strokovnjaki,za popolnoma vsako področje.če bo čez pol ure članek o kirurgiji,boste pa o tem solili pamet.

Kakšno zmešnjavo naredijo mediji!!!

Vozilo je bilo na nujni vožnji, ker je šlo na prizorišče prometne nesreče, ki se je zgodila pri Pijavi Gorici, kjer je voznica, udeleženka, v avtu zgorela.
Reševalnemu vozilu je zaprl pot taksist, ki je pripeljal iz stranske ceste, zato je prišlo do prometne nesreče.
Voznik taksija je poškodovan in izven smrtne nevarnosti.
(Razen če ni umrl po 10. uri zjutraj).

TO se sploh nebi zgodilo, če ne bi en preveč predrzen taxist polkrožno obračal na
štiripasovni cesti, čez dvojno neprekinjeno črto Sam sem že večkrat videl podobne
kršitve predpisov. Potem pa seveda ni čudno, da je toliko nesreč, ko nekateri vozijo
avte kot, da so čisto sami na cesti. Verjetno zato tudi ne uporabljajo smerokazov !!!

New Report

Close