Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

Kupila bi kvalitetno spodnje perilo za otroke KJE??

Default avatar

Pepito**

Pozdravljene!

Rabim za punčki v številki 116 ( 5, 6 let ) in 134 ( 8,9 let ) in za fantka 128 ( 7, 8 let )

Za najmlajšo še dobim kaj lušnega v kompletkih v H&M, za velika dva, sploh punco pa je že bolj žalost.

Rabim pa kompletke spodnjo majčko in hlačke, po možnosti boxarce. KANZ ima vse pobrano, C&A je tudi žalost, drugje pa že ne vem kje še gledat. Aja, v BC imajo veliko od Schisserja, pa je ena majčka kljub popustom 11 evrov, hlačke prav tako, številk pa ni!!
Hvala za pomoč!
Default avatar

beti//

mi kupujemo v Beti

zelo lušne kompletke imajo, sploh za fante so meni tiste boxarce res leepe.

Je pa redna cena kr zasoljena, splača se kupit na znižanjih,..mislim da imajo zdaj..
Default avatar

Pepito**

Hvala! O;)))

Bila včeraj, pa razen hlačk in še to zelo malo ni čisto nič. Bila sem pa v njihovi trgovini v BTC-ju!

Morda obstaja kakšna spletna trgovina s podobnimi zadevami??

Hvala in lp
Default avatar

pikapokad

poglejte v mani, res da ni kakšna znamka ampak se za nas zelo obnese, imajo majčke in hlačke
bokserce, navadne, velika izbira barv
l.p.
Default avatar

alika

Tudi Zuja ima kvalitetne stvari,mislim pa da imajo tudi spletno stran.
lp
Default avatar

pikecMB

Meni se zdi Schiesser najmehkejše perilo za deklice, občasno ga imajo na razprodaji v Modiani, pred novim letom so imeli znižanja, če so še vedno, pa ne vem.
Default avatar

Šmonka

V otroški trgovini Seevil imajo zelo kvalitetno spodnje perilo, narejeno iz bombaža. Pa še narejeno iz slovenskeg materiala, tako da ni strahu od kod je prišel in kaj ti prodajajo. Imajo spletno trgovini http://www.otroskaoblacila.si/ sicer so pa nasproti City parka v meracorjevem centru. Tudi cene so ugodne.
LP
Default avatar

kflč

Samo v Mani ne! Fantovske boksarce so se razlezle, da so bile kot krilca! Majice smo morali kupiti za par let večjega otroka, pa še so šle skupaj. Odsvetujem tudi NKD. Za fanta dobimo daleč najboljše boksarce v H&M. So sicer drage, ampak zdržijo, pa še luštne so.

Je pa res, da ne kupujemo kompletov. Ne vem, zakaj bi.
Default avatar

matematičarka

Mana ima očitno dveh vrst kvaliteto. Hčerka je dobila za darilo dve spodnji majčki in troje spodnje hlačke, pa so super kvalitete, potem pa sem sama hotela kupiti pri njih, perilo že novo na pogled ni bilo vredu.
H&M ima super, a kar konkretna cena.
Default avatar

binc2

Svetujem vam, da na spletnih straneh poiščete lokacije Betinih trgovin.

Imajo pa ob to in čet akcijo, ne vem točno ali 20 ali 40 %.

Imajo zelo lepe komplete, ki jih komot "kuhate". Je pa res, da se 100% bombaž krči. Nekatere spodnje majčke nosita moja otroka kot spodnje poleti.

V kratkem naj bi imeli ponovno akcijo vse -60% kot je bila že v mesecu aprilu.

Malo spremljajte.
Default avatar

binc2

Nekatere spodnje majčke nosita moja otroka kot spodnje poleti.

Kot kratke in ne spodnje.

Se opravičujem za napako.
Default avatar

malo naokrog

Esprit - spletna trgovina, od Schiesserja pa poglejte malo po nemških spletnih trgovinah (imajo vedno kakšne akcije, pa če malo več naročite, tudi poštnina ni tak bau bau). Next ima tudi lušno.