Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek res dobra vlažina krema, a ne predraga

res dobra vlažina krema, a ne predraga

Mi kdo zna povedat katera je res res dobra vlažilna krema, pa da ni predraga….sama sem jih sprobala kar nekaj, pa so ble čist preblage. Imam problem res presuhe kože in je kar ne morm in ne morm navlažit…pa spijem po 3 litr vode na dan

hvala za predloge

meni ustrezata dnevna in nočna krem Balea s 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ureo. Dobiš v dm-u.

Si probala kaj od Afrodite? Imam zelo občutljivo kožo, pa mi odgovarja, pa tudi drage niso.

Koliko spiješ, pa nič oz. zelo malo vpliva na kožo, tako sem ta teden slišala po radiu. Bi kar rekla, da je res, ker jaz tudi spijem dovolj vode, pa ne pomaga koži nič drugega kot krema.

Če imaš suho kožo, potem samo stran od vlažilnih krem, sploh v zimskem času.
Kupi si eno fajn mastno, pa bo.

Koža potrebuje tudi maščobo, ne samo vlage.

Na zadnjem testu v VIP reviji, ko so imeli kreme za suho kožo, se je presenetljivo dobro odrezala ena Niveina. Poskusiš lahko, vsaj ne boš vrgla veliko denarja stan, če ti ne bo ustrezala.

Enaka težava. Iskala in preizkušala leta in leta. Končala pri oljih (olivno ali konopljino) in bom tu tudi ostala. Če pa že insistiraš na kremi, potem definitivno mastno kremo, presežek nato le popivnaj z robčkom.

dr.Kneipp mandljeva krema – meni pozimi samo to zaleže.
Tudi aganovo olje je fajn.

V lekarni od Galenskega laboratorija – multivitaminska krema.

Tudi moja izkušnja je taka. Tiste vlažilne dnevne so pa sploh … metanje denarja stran. Jaz uporabljam otr. kremo.

Sama imam ob tem, da imam zelo suho kožo, posebno pozimi (ko sploh na rokah poka tudi do krvi), težavo tudi z občutljivostjo.

Meni se obnese krema iz DMove kozmetike z BDIH certifikatom in sicer Ultra Sensitive pflegecreme z jojobinim oljem.

Cena je vsekakor sprejemljiva.

Afrodita.

Jaz imam zelo suho in problematično kožo. Probala že marsikaj in mi je najboljša čist navadna Solea.

Navadna modra Nivea. Na debelo namažem, ko se vpije razmažem.Pozimi mi je krasna.

Od Amai, bela posodica, modri pokrov (z oranžnim je hranilna). Poceni, dobra (Lek), imaš jo v vsakem Mercatorju.
Z leti sem menjavala, preizkušala marsikaj in se vedno znova vrnem k njej, za mojo kožo je najboljša. Pa še poceni.

Moz ima enake tezave. Pase mu le Afrodita, tista za obcutljivo kozo,vlazilna s kamilico.

tudi ponevi uporabljam nočno

http://www.najcena.si/product/27408/afrodita-karotin-vlazilna-krema-50ml

ali pa

http://www.najcena.si/product/12165/afrodita-kamilica-krema-za-obcutljivo-kozo-50ml

Weleda iz Mullerja, mi ustreza. Uporabljam jo cca 1 mesec in je res ok. Je brez barvil in dišav, kar pri meni tudi igra vlogo. Sem bolj “eko”.

Lp

tale je zelo hvaljena, za drobiz, pa se bio, dobi se v DMu.

Alverde

pri tej znamki velja pobrskati tudi po drugih izdelikih, ker so res dobri.

Že približno 2 leti uporabljam vse od Alverde – DM. Meni je vse odlično.

Prav imajo moje predhodnice, potrebuješ nekaj mastnega, verjetno bo dovolj samo zvečer.
Jaz imam najraje avokadovo od Alverde, lahko pa tudi navadno modro Nivea ali Solea.

krema iz belega čaja.Ne vsebuje parabenov.Tudi sama imam izredno suho kožo,pa je to prva krema,ki je označena kot vlažilna,pa je dovolj mastna.Mislim da stane tam okrog 5-6 eur.Vsaj jaz sem jo kupila ta zadnje po tej ceni.
Vsekakor pa takoj za to kremo uvrščam Afroditine kreme.

Meni je ta problem rešil Balein serum z ureo, stane nekaj čez 3 € in res krasno dene suhi koži.

New Report

Close