Mladi, ljubezen in spolnost

Družabne igre

Default avatar
Zanima me, ali igrate v družbi družabne igre in katere? Za pomoč nekatere:
katre, monopoli, tudi šah, damo, naseljence otoka Catan....
lep pozdrav Catka
Default avatar
He he ... zanimiva debata ... ja ... :)))))) Sicer zame je čas družabnih iger že potekel ... a par let nazaj, ko sem bila še v študentu, smo bili zasvojenimi s par igrami ... tarok, remi, človek ne jezi se ... to se je igralo noč in dan ... 24 ur na dan ... brez prestanka ... (skoraj) ... Ko smo imeli kako žurko pa smo se šli še kakšne druge igre ... ne vem zdaj kako se jim že reče ... ampak ... ena je bila tista, ko vrtiš nož sredi mize in tisti, pri kateremu se ustavi konica, mora odgovarjat na razna žgečkliva vprašanja (pri tej igri je zanimivo to, da sicer bi lahko lagal o določenih stvareh ... a če se osebe še kar dobro poznajo med sabo, to enostavno ne gre ... ) ... :))))))) ... Potem so bile varjante ko si sedel v krogu in si zašepetal sosedu kako stvar na uho in na je potem naprej sosedu ... in prav zanimivo do kakih sprememb je prišlo, ko je prišlo spet do prvega ... :))))))))))) ... he he ... Pa še so ble igre ... sam se jih ne spomnem ...

Uh ... zlati stari cajti ... :((((((((((((( ... s cimri v apartmaju ... :((((((((((((((

Lp, Mtg
Default avatar
Čik resnice!
Default avatar
Cik resnice? Kaksna igra je pa to? Morajo biti vsi kadilci? :)
Naseljenci otoka Can, tudi te ne poznam :(
Je kdo ze spilal Gospodarja prstanov? Je v redu igra?
No, mi pa igramo redko clovek ne jezi se, drugace pa tarok, Uno, Risk, Crka na crko
Default avatar
Družabne igre se grem bolj redko.
Daleč najboljša pa se mi zdi zagotovo Pictionary.
Default avatar
Ce nimamo dosti casa kockamo (recimo ob dopoldanski kavici pri komu doma), vcasih (ampak res vcasih) igramo sah, ce mamo pa cas celo noc pa igramo Risk.

Mam pa kolega, ki prespila s svojimi kolegi cele noci raznoraznih iger...lahko malo povprasam za naslove ce hoces :).

lp muteman
Default avatar
Ah mi se gremo kake pivske igre...Maxl, Mexico...kak Remi, Enka kadar nas na otročje vrže :))
Default avatar
A pozna kdo igro Zofijin svet? A je vredu?
Default avatar
Meni je kar fajn. Dobro je, če prej prebereš knjigo, ni pa nič narobe, če je ne. Si Zofija in potem moraš odgovarjati na vprašanja iz različnih časovnih (zgodovinskih) obdobij. Edino to je, da, ko greš parkrat skozi igro, si počasi že zapomniš odgovore in potem ni več zanimivo. :)

Pri Gospodarju prstanov moraš pa z druščino premagati Saurona in vreči prstan v goro Pogube. Igra se s kartami, žetoni in kocko. Ima pa zraven knjižico s pravili, ki ima kar nekaj strani, tako da je treba najprej tisto preštudirati. Sej je fino, samo jaz osebno je ne bi kupila za ta denar (predraga).
Default avatar
Zanimivo, a kako to lahko igraš v javnosti, recimo v lokalu ???
Default avatar
In zakaj zdaj delas tako reklamo za ta page? Prodaj mi spil za 2 cuka pa bomo probali ;).

lp muteman
Default avatar
Ce se kaj igramo, se igramo tarok, "skrebl",monopoli...ucim se pa tudi saha:)
Default avatar
Najboljša igra in najbolj zabavna se mi zdi Pictionary, ki pa je žal trenutno ni več za dobit v trgovini ker je razprodana, pa tut ne vejo, če jo bojo še dobil (sem jo hotela kupit za darilo).
Zadnje čase pa igramo tut Kviz. Dost težka vprašanja so in fajn je ker dost novih stvari izveš. Pa še dodatne kartice lahko kupiš.