Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koledar 2011

koledar 2011

Mi lahko kdo pomaga s kakšnim linkom – potrebujem koledar za 2011 na a4 formatu.
Sem iskala, da me ne boste kregali, ampak mi na iskalniku vrže ven same reklame od trgovin ali tiskarn za nakup koledarjev.
Hvala in SREČNO; ZDRAVO IN STRPNO 2011!

http://www.blankcalendar.org/yearly_calendars/2011_calendar_vertical.jpg

http://www.blankcalendar.org/yearly_calendars/2011_calendar_vertical.jpg

pojdi v google slike in napiši calendar 2011

http://www.blankcalendar.org/yearly_calendars/2011_calendar_vertical.jpg

Mal premalo podatkov sem vam napisala-v bistvu rabim koledar, zraven vakega dneva pa naj bi bilo malo prostora, kamor napišem rojstne dni in kakšne preglede.
Do zdaj sem imela 6 mesecev na enem A4 listu in drugih 6 mesecev na drugem.
Lani in predlani mi ga je naredila sodelavka, letos pa ima neke druge zadeve in mi ni mogla obljubit, da mi bo zrihtala.
Hvala vam in LP

http://med.over.net/forum5/read.php?109{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C6633290

Hvala ti za prijaznost, tudi na google slike sem šla gledat, ampak ni to, kar rabim.
Hvala vseeno.
Pošiljam ti en pozdravček in ti nazdravljam z jagodno penino, ki sem jo malo prej odprla!

tolele

inu tole

in še…

…in še…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Dej ti men naslov,pa ti jaz enga pošljem,tapravga. 😉

al pa tole

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunči, HVALA ti, ampak kam naj js tlele napišem rojstne dni, pa obiske zobarja, pa ginekologa, pa….
Ampak ko sva ravno v isti temi, naj ti povem, da si ti en fajn dečko, slikico maš pa itak tako, ko sem jih v mladosti zbirala in vzdihovala nad njimi….

Kolk pomladi šteješ? Po moje si še en tak mladiček…. Al se motim?

Še kr pijem penino, poslušam pa en mix od Mambo Kings (sicer nisem na tako musko, zdle pa tk paše!!!)

Linči, hvala za ponudbo, mogoče ti pa res sporočim naslov….

Uživajte vsi, leto se izteka in če bo novo vsaj tko fajno kot tole, bo kr super!!!

tmle v priponko sem ti dal word template, na kerga lahk pišeš po želji 😉

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Thanks, Gunči, ampak to še ni to.
Pa sej ni problema, bom kej od tega porabla, kar si mi ponudu.

Kaj pa odgovori na vprašanja?

odgovori na vprašanja, pomladi mam med 28 in 32 😛

slikca, iz ene buklce, k je zanimiva za “branje”

tud teb želim uživanja itn. kar se spodobi za novo leto 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvala za odgovore!
Ne sam, da si računalniški frik, še prijazen si!
To je pa dandanes kr nenavadna kombinacija :-))
Neeee, sej ne.
Računalničarji so (ste) kr ok fantje, mam kr dobre izkušnje z njimi.
Si samo ljubiteljsko računalničar, al tud profi?
Lp

ljubiteljsko oz. do profija mi zmanjka sam še par “tečajev”, sam k so tolk dragi, se rajš sam naučim, povprečje je jurja eur za par dni oz. 24 ur skupno recimo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mah, po moje lohk ti marsikakega profija kej naučiš!
Kdaj boš pa začel s silvestrovanjem?
Te še ni punca spravla na kak žur?

žuranje še pride na vrsto 🙂 zdle je siesta, pol pa greva mal na luft.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Aha, me je že blo strah, da si tolk na kompjutre, da boš kr ob njem pričakal dvajst enajst!
Pol se pa lepo mejta, pa hvala ti, pa ostan tak fajni še naprej!
Čao

tnx, enako 🙂

tle sm še en koledar najdu, mogoč bo to tist kar iščeš.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvala, sicer ni lih to, ampak je ful lepi, sm bla včasih ful na roza barvo (ampak sama nism nč roza, sm čist strejt! :-))
Res si prjazn!

No tale tarozast bo pa meni super prišel prav. Ker je lepo pregledno.

Penine pa ne maram – imam rajš per.

Tud js drgač nism zlo na penino, ampak tale jagodna je pa …..
Ampak kaj, ko imam sam eno flašo!
Pol pa čirs-js s penino, ti pa s pirom!
LP

29 boš spomladi maja, te je tako sram svojih let? 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

New Report

Close