Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Torbe DaKine – Kje kupiti? Kako se obnesejo? Cena?

Torbe DaKine – Kje kupiti? Kako se obnesejo? Cena?

Zanima me, kje v BTCju ali Supernovi na Rudniku se da kupiti torbe DaKine? Jih imajo mogoče tudi v mladinski knjigi? Ste jih videle kje drugje? Kakšne so kaj cene? Kako se obnesejo? Hvala.

misliš tele http://www.blue-tomato.com/sl/Dakine/Torbe-Torbe-za-Snowboard/brand.bto?category=160000&brand=17 ?

Sin ima ruzak za v šolo, kvaliteta super!

V lj vem da jih prodajajo v stari LJ, ob šuštarskem mostu, ne vem kako se trgovina imenuje, je točno na koncu mosta na levi strani gledano proti Trnovem, ampak ni pretirane izbire, za cene ne vem, mi vse te znamke kupujemo v trgovini iz zgornjega linka.

ja, te torbe sem mislila. glede nakupov prek interneta sem pa malo skeptična…LP

nova
Uredništvo priporoča

mi v tej trgovini večkrat kaj kupimo, dostava je vedno v dveh dneh, vse klapa, brez skrbi… drugače pa počakaj malo na druge odgovore 🙂

Te dakine torbe so res kvalitetne, kupi se jih v obsesion v lj pri zmajskem mostu. Sem bila najprej zelo proti, ko sta jih otroka hotela in sta si jih morala kupiti sama za svoj denar, ker se jaz pač s tako ceno za eno torbo nisem strinjala. No, naslednjo rundo čez cca 4 leta sem jaz častila, ker so se obnesle. Tam so velikokrat tud ene razprodaje in akcije in se da doboti za 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje, če ti je seveda model všeč.

Naša devetošolka jo ima že od šestega razreda, kot nova. Zdaj so prav zelo moderne med sošolkami, takšne in drugačne važno da so Dakine ;)) In seveda je čist “in” … Je vredna svojega denarja ne glede na to, kako obrneš, izgled, cena, kakovost….super!! Hitro v avto, se zapeljat do Obsession-a (pri zmajskem mostu) kjer se jo da, kot je že omenjeno, dobiti s popustom (določeni modeli). RES SUPER!!!

vse kar je napisala predhodnica “mamica devetošolke” drži ;))
Torbe so pa itak tok luštne, da bi se še jaz vrnila nazaj v šolske klopi…

Te torbe prodajajo v vseh Obsessionih oz. Obsešnih, torej ne samo v LJ ampak tudi v: Nova Gorica, MB, KR, NM, KP, Portorož, in pa majhna trgovina je tudi v Domžalah. Saj vse piše na njihovi spletni strani.

Mimogrede, se doma s hčero prepirava, kako se DAKINE pravzaprav sploh izgovori – ona pravi da DEKAN

da se jih tudi kupiti v Madness-u (KP, CE, Domžale, Ptuj, MB, LJ, Nova gorica, ). So pa zelo kvalitetne.

Jaz sem kupila preko interneta v Angliji, so pol ceneje kot pri nas, pa velika izbira raznih modelov je.

se pravi, da so torbe zdržale le 4 leta ? Moja sodelavka pa pravi, da so te dakine za en drek, ker mečkajo večje zvezke in mape. in gre le za muhavost otrok.

Moj sin je imel seven torbo od 1 raz. osn. šole do 4 letnika gimnazije, 12 let.

Temu se pravi kvaliteta, če torba zdrži 12 let.

se pravi, da so torbe zdržale le 4 leta ? Moja sodelavka pa pravi, da so te dakine za en drek, ker mečkajo večje zvezke in mape. in gre le za muhavost otrok.

Moj sin je imel seven torbo od 1 raz. osn. šole do 4 letnika gimnazije, 12 let.

Temu se pravi kvaliteta, če torba zdrži 12 let.[/quote]

oprosti – imeti isto torbo 12 let – to mi je že malo preveč. Ne govori, da je imel v 4. letniku torbo z medvedki, ki jo je imel v 1. razredu.

Dakine torbe so kvalitetne. Imajo dve letno garancijo. Če se ti v tem času kaj naredi ti jo zamenjajo. Nam se je pokvarila zadrga po 2,5 leta, ko je garancija že potekla – odobrili so nam 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust pri nakupu nove

ano uprasanje ke u kranju je trgovina d temi torbami ???

Ali se da kupiti to v Celju?

Torbo Dakine se da kupiti v Celju v city parku, ampak v Madness-u jih pa nimajo!

V celju jih majo v getto, in v city centru v mladinski knjigi.

Pa so te torbe primerne za osnovno šolo ali tudi naprej?

ma fi ste vvsi fukjeni jas mam torbo lmghjok in jo mam že 9dni to je roba fukiči

tudi midve s hčerko sva jih iskali zelo cenejše in zelo kvalitetne imajo v mladinski knjigi, DZS-ju in obsešnu
.

Js, sem jo kupla v Mladinski knjigi v City centru v Celju. Sam je treba prej poklicat če majo torbe.

z hčerko iščeva torbo dakine kje jo lahko dobiva?

Živjo.
Se strinjam, torbe so res super in uporabne, tudi zelo lepe so na pogled. Moja torba je že stara 5 let in sedaj jo hočem zamenjati. Šola se je namreč že začela zato nimam veliko časa. Zato me zanima ali torbe dakine wonder prodajajo tudi na ptuju in kje ?

hvala za odgovore že v naprej 😉

kje bi se dalo tako trbo dobiti v kranju?

Zakaj pa ne naročiš na spletu? Meni je to ful lažje in ni treba zgubljat časa po trgovinah. Evo ti link: http://www.emka.si/rezultati-iskanja?iskanje=dakine

New Report

Close