Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Naj igralec oz.znana osebnost

Naj igralec oz.znana osebnost

No punce in fantje, zdej mi pa povejte, katera znana osebnost vam je za “dol past”, da bi npr. brez pomislekov seksal-e z njim oz. z njo?
Men je to Ryan Phillippe, ej ta tip je pa toooolk seksi, da me kr zamede, ko ga vidm na tv. Tak nedolžkan zgleda, pa zmer same jebače igra 🙂 !!!

A ni tale Ryan porocen z uno Blondinko iz harvarda:)
Men noben ni tok vsec, da bi se kr dol dala z njim, samo ful dober mi je Ben Affleck:)

Meni je pa ful všeč Ralph Fiennes. (Ampak to še ne pomeni, da bi se z njim dol dala.)

nova
Uredništvo priporoča

Ok, pa ne dol dala, to sem dala sam za prispodobo, kdo vam je, ne samo lep, ampak tudi privlačen.

NAJ BASIST in full luštkan

ANŽE LANGUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

poznam njegovo bivšo punco iz ng… (če je to sploh kakšna informacija?!)

Nimam osebe, ki mi vzame sapo… No ja…. 🙂

najprej Rebecca Gibney (ki ma drgač vlogo moje drage dr. Jane Halifax)… pol pa recimo Craig David (mljask!)… pa un kitajček, ko je vodu miss slo… dokler ga nisem vidla v tisti ozki majčki, se mi ni zdel kaj posebnega… pol pa ko je mel uno majčko gor… pa so se lepo vidle njegove mmmmmmmišice… mljask mljask! =)

lp

Od igralk Denise Richards, Mila Kunis, Cosma Shiva Hagen, Jessica Alba (mi niso samo všeč, ampak me hudo privlačijo). Od znanih osebnosti pa Anna Kournikova in Charlotte of Monaco (pravi ejnđl :))

Jest bi se pa takoj dol dal z Vido Žabot. Al pa z Jasmuheen.

Pa z Jonasom Žnidaršičem tudi. Da o Salome ne govorim…

zanimivo, da so men od igralcev oz. drgih slavnih osebnost všeč večinoma starejši možakarji….in to taki o katerih se bere, da so taki spolni maniaki:)))

in to so…?

Bruce Willis.

Jane Halifax :))

Hmmm…moja “sveta trojica” Markus Schenkenberg, Keanu Reeves in Josh Harnett….drugač pa tut kaka Tom Cruise sploh ni slab, Ryan Phillipe, James Marsden….Pa najde se jih kr nekaj, vrednih greha…heheh…Btw, Bruce Willis…mmmm….dobra “stara roba” :))))

1. Stacy Kamano (ona od Baywatch Hawai)
2. Jennifer Lopez
3. Carmen Electra

he he… legenda! :)))))))

lp

Uf ja. Ryan Phillipe, Jude Law, mal starejsi John Hannah, pa bohpomagi men je Brad Pitt se zmer mljask :)) Pa Denzel Washington, zlo ceden tud:))

tako kot pri tebi Bruce Willis, George Clooney, Michael Douglas, un, ki je igral Odpadnika,…Mickey Rourke (9 1/2 tednov), …..

pa ne odpadek! grrrr, kak jaz tega človeka ne maram… jak jak jak… =)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close