Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rabim avto

rabim avto

rabim avto res, želim si pa si ga ne morem kupiti…..(((((((( nekaj skromnega, da bi bila mobilna, ah vse skupaj…drugače pa ja sem vesela da sem zdrava in imam vse okončine tako, da ne jamram in ne jokcam. še vedno optimistka 🙂

ravno 14 dni nazaj je nekdo podarjal cliota – pa poglej še malo na avto net…

soliden avto dobiš že za 500 evrov!

odvisno pa seveda, kakšne so tvoje želje – in predvsem zmožnosti!

zavedaj se, da je avto velik strošek. bencin, gume, zavarovanje … in potem še popravila.

kaj pa je razlog, da si ga ne moreš privoščiti?

kadiš?

Sigurno ima kdo na forumu avto ,vreden 100, 200 €, ki se ga ponavadi šenka za gajbo pira…drugač imaš tega ničvrednega pleha na avtonetu kokr hočeš..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Se mi zdi, da še ni bla lastnica avta….v tem primeru je 500 € čist preveč…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4284344&show=1

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

ne kadim, niti ne pijem in ne hodim žurat mogoče se bere malo smešno ampak tako je, imam pa otroka in ker smo šli s partnerjem narazen je avto šel z njim. gledam oglase, ne potrebujem veliko in drago mašino, dam lahko zelo malo za nakup, ampak da me kdo ne nasanka to je pa tombola…hvala

DRRRRR…zelo si prijazen, res lepo 🙂

vzemi enega dedca seboj, ki se kokr tolk spozna na avte…pri tolk poceni avtih je važna samo u redu mašina pri nakupu….ostalo se popravlja sproti,,itak je pa že marsikaj zamenjano od prejšnjih lastnikov, tako da brez skrbi…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

res je tombola in nihče ti ne more zagotoviti, da ti bo avto laufal brez problema – včasih je dolgo vse ok, drugič ti nekdo proda avto, ki njemu ni delal nobenih težav, tebe pa bo pustil na cedilu po 5 km. skratka zavedaj se, da je to precej velik strošek. pa fino je, če poznaš kakega domačega mehanika, da “ti malo pošraufa”, ko/če kaj gre narobe.

Ampak se pa mora najdet en buksel, da začne omenjat “cedilo”…. Že vse življenje kupujem avte stare nad 10 let in nad 200.000 km, pa sem samo enkrat v 17. letih ostal na cesti, pa še to po svoji krivdi….in tu če sem ostal, pa kaj…dal sem tistih nekaj 10 € za avtovleko do mehanika in basta…v čem je problem folk blesavi??

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

hahahhahahah…ooooooo avto za 200€”” ? HAHAHHAAHH…raje sem peš, kot, da se sramotim v tem plehu..fuuuuuj

Drrr res si faca in pol! MWAAAA na tvojega…

hahahhahahah…ooooooo avto za 200€”” ? HAHAHHAAHH…raje sem peš, kot, da se sramotim v tem plehu..fuuuuuj

Drrr res si faca in pol! MWAAAA na tvojega…[/quote]

Avto je prevozno sredstvo, ne statusni simbol.

Ampak se pa mora najdet en buksel, da začne omenjat “cedilo”…. Že vse življenje kupujem avte stare nad 10 let in nad 200.000 km, pa sem samo enkrat v 17. letih ostal na cesti, pa še to po svoji krivdi….in tu če sem ostal, pa kaj…dal sem tistih nekaj 10 € za avtovleko do mehanika in basta…v čem je problem folk blesavi??[/quote]

včasih nas doleti neizmerna sreča, da nam nekdo odpre oči in nam pove, kakšni smo v resnici. In še večja sreča je, da nas obdajajo ljudje, kot je avtor tega zapisa.

hahahhahahah…ooooooo avto za 200€”” ? HAHAHHAAHH…raje sem peš, kot, da se sramotim v tem plehu..fuuuuuj

Drrr res si faca in pol! MWAAAA na tvojega…[/quote]

Avto ne more bit nikol človeku v sramoto, kvečjemu obratno.

Drrr bo moj predlog sicer spljuval, ampak zelo hvaležna avtka sta tudi daewoo lanos in hyundai accent.

Če mi morda lahko kdo pomaga … Z avtonetom si ravno ne morem pomagat, ker je razpon cen preveli.

Prodala bom avto in seveda sem ženska, ki pojma nima.
Ford Mondeo, letnik 1998. 1.8 – tole je tako iz glave.
Sem imela ves čas enga kolega mehanika, tako da poštiman je, spomladi vsi diski novi, prejšnji tedne ena vzmet zamenjana in sploh ga je pregledal v nulo. Edino zadnji del “lonca” bo treba v parih mesecih zamenjat, ker je menda z neko pregrado nekaj, pa ob vžigu zvok ni najlepši.
Čist tako, približno koliko bi se dalo dobit zanj?

Ta je pa frajer…a ti sama z otrokom pa kr peš hodi…matr tipi ej..

Ma kaj je s temi tipi, ko se razideta, pa ima naenkrat kar samo mama tega otroka…

pogledaš na avto.netu, daš eno srednjo ceno, pol pa resnemu kupcu spustiš do 200€. oziroma, ker ne vem kake so cene se že prej odločiš za koliko. Tko bi naredila jaz, ker po nastavljeni ceni ga ne boš prodala.


Smo takšnega prodali sosedu za 1€ , ker je preprodajalec ponujal samo 100. Res je bil kar prerjavel, vse ustalo je pa delovalo kot urica… Težko je dobiti kakšen soliden denar za tako star avto. Poglej na Eurotax…

pri kupovanju avta za par sto evrov je pomembno, da avto ni gnil ( danes obstajajo 15 in več let stari avti, ki nimajo pikice rje), da motor solidno dela. Priporočam kakega navadnega bencinca. velik faktor so tudi nove gume….za avto, ki ima dejansko vse gume nove, se splača dat 100 eur več…( nove gume so blizu 200 eur z montažo). Pomembne so zavore, pregleda se debelino zavornih diskov in ploščic, koliko je star akumulator. avto se zapelje p slabšem makadamu, da slišiš, kaj se dogaja pod tabo ( razni neprijetni zvoki itd, kažejo na zračnosti v podvozju).
Če je imel avto zamenjane amortizerje je zelo velik plus in tudi kaže na lastika, ki je skrbel za avto, kljub temu da ni nič vreden.

Previdni morate biti, ker je veliko teh starih avtov popolnoma nevzdrževanih…pač lastniki vozijo dokler gre, potem pa za 100 eur prodajo.

torej da se dobit zelo dober avto, samo pregledat je potrebno malce, pa daste ravno že 10 lastnik v enem letu. Če je oseba od katere kupujete avto lastnik le tega več kot pet let, je ponavadi dober znak.

torej. raje 100 eur več za enak avto, ki pa ima nove gume, ok zavore, nov izpuh itd….taki stroški so hitro v rangu nekaj sto eur.

Če nimaš 500€ za avto, kako boš pa nabrala 500€ za registracijo in zavarovanje, pa stroške za bencin? Pa mogoče še kakih 200€ tu pa tam za kaka popravila…tudi, če imaš soseda mojstra mehanika, ki ti bo avto na fuš popravljal, je dele treba kupit in verjetno ti jih ne bo on kupoval.

Ne vem, no, ampak jaz bi na tvojem mestu počakala, da prideš na zeleno vejo. Imaš koga, od kogar bi si lahko avto občasno sposodila, če ga res rabiš za na kake take relacije? Npr. starši, dobra prijateljica, brat/sestra? Zdrži še raje malo, ker drugače boš kupla nekaj, kar ti bo potem stalo pod drevesom neregistrirano, ker ne bo dnarja. Al pa si boš zadnji kos od ust odtrgala in na kurjavi šparala, da boš lahko tankala.
Razmisli, no. Jaz bi se na tvojem mestu rajši še malo posluževala javnega prevoza, dobrih ljudi v zameno za kako uslugo, prevozi.org…. in definitivno počakala z nakupom avta.

Ja seveda, pa zaradi tega ne bo nič višja cena. Smo imeli doma avto, ki je imel zamenjano vse: akumulator, diske in ploščice, AMORTIZERJE, hladilnik, neke roke…..vzdrževan v nulo, znotraj in zunaj…..prodat pa nikakor. Zakaj? Ker ljudje ne verjamejo več v poštenost in skrbnost. Avto je bil star 12 let, res lep in vzdrževan, folk je pa vseeno kar pričakoval, da bo imel 100k km, da bo zastonj in blablabla. Tisto, da je bilo vse menjano ni nihče jemal za plus, ampak za MINUS, češ z avtom je bilo ziher nekaj zelo narobe.
Vse to smo menjali, ker smo ga mislili obdržati, pa smo ga potem vseeno čez pol leta prodali. Totalna zguba denarja!!!!

1. kakšen je pleh, je čist vseen drek…itak bo zadnja lastnica…
2. kako to misliš priporočam kakega “navadnega bencinca”..? Karkoli drugega razen ajnšpric bencinar sploh ne pride v poštev…
3. nove gume, kakor tud še marsikateri nov potrošni del, se pa res ne kupuje na taka jajca….
4. disk se proba s prstom samo robček….ploščice in pakne so đabe, prav tako akumulator…
5. amortizerji, roke, manšete , končniki so sicer važni ampak zarad tega ne bo ostala na cesti…
6. nima veze kater lastnik bi bla ona, da dobi dober avto…
7.zelo dober avto po tvojem, lahko za 200-500 € iščeš mesece in mesece, razen če koga ne poznaš…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ja seveda, pa zaradi tega ne bo nič višja cena. Smo imeli doma avto, ki je imel zamenjano vse: akumulator, diske in ploščice, AMORTIZERJE, hladilnik, neke roke…..vzdrževan v nulo, znotraj in zunaj…..prodat pa nikakor. Zakaj? Ker ljudje ne verjamejo več v poštenost in skrbnost. Avto je bil star 12 let, res lep in vzdrževan, folk je pa vseeno kar pričakoval, da bo imel 100k km, da bo zastonj in blablabla. Tisto, da je bilo vse menjano ni nihče jemal za plus, ampak za MINUS, češ z avtom je bilo ziher nekaj zelo narobe.
Vse to smo menjali, ker smo ga mislili obdržati, pa smo ga potem vseeno čez pol leta prodali. Totalna zguba denarja!!!![/quote]

Lepo da priznate, da ne znate z avtom….jaz kupim d poceni avto(tud če je treba še kaj na njega dat) , ga popravljam po liniji najmanjšega odpora in ga pri prodaji popolnoma nič ne popravljam..pač povem da je še to in to za zamenjat, zato spustim še nekaj dol…ti povem, da folk raje kupi najcenjši avto med konkurenco, pa čeprav je zjeban…

Budale pa pred prodajo avta zamenjajo vse možno, samo zato ker mislijo da bodo veliko več dobili zanj…no, sej kakšen cepec se že najde, ki kupi precenjen oz. skoraj duplo dražji od primerljive konkurence…ampak to je redko…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

New Report

Close