Forum.Over.Net

Nepremičnine

Odgovarjajo: Aleš Goršak, nepremičninski svetovalec

Svetovanje pri prodaji in nakupu nepremičnin. Pomoč pri pravnih in ostalih področjih povezanih z nakupom ali prodajo nepremičnin. Svetovanje pri pripravi finančne konstrukcije za nakup.

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec

Aleš Goršak

Je nepremičninski strokovnjak z licenco MOP in se s prodajo nepremičnin profesionalno ukvarja že od leta 2003. Zaposlen je v podjetju Tanal nepremičnine (Tanal d.o.o.). Odgovarja na vprašanja povezana s prodajo in nakupom nepremičnin.

kupim gradivo nepremičninski posrednik

Default avatar

anja 1

kupim gradivo za opravljanje izpita nepremičninski posrednik
hvala, prosim za mejl ali telefon, se oglasim.
Default avatar

bivši nepremičninar

Pošlji mi email, pa ti dam vse. Tudi izpitna vprašanja.

Vendar, PROSIM,, premisli, če res hočeš v nepremičninske vode: To je popolna nategancija strank in še "vojno" med nepremičninskimi agenti boš moral obvladati; tega v gradivu NI. To se boš moral naučiti na terenu in na lastni koži!

Skratka, to delo je za pokvarjene ljudi.
Default avatar

dečva1

Jaz bi tudi, jaz bi tudi. Pliiiiiiiiiz!

Kam pa se pošlje mail? Licenca ne škodi, praksa je pa...
Default avatar

anja 111

bivši nepremičninar je napisal/a:
Pošlji mi email, pa ti dam vse. Tudi izpitna vprašanja.

Vendar, PROSIM,, premisli, če res hočeš v nepremičninske vode: To je popolna nategancija strank in še "vojno" med nepremičninskimi agenti boš moral obvladati; tega v gradivu NI. To se boš moral naučiti na terenu in na lastni koži!

Skratka, to delo je za pokvarjene ljudi.
Nisem anja ki je odprla temo, a si prišel kot naročen.... grozno hvaležna ti bom če bi mi poslal to gradivo. Pa dam ti vsaj za kavico....?
[email protected]
Default avatar

anja 1

Pozdravljeni,
oglašam se anja 1 ,ki je oddala povprašvanje.
Če še imate literaturo, me prosim kontaktiranje na [email protected]
hvala lepa
Default avatar

bivši nepremičninar

Gradivo poslano, vendar za siol preveč obsežno!
Pošlji drugi mail.
Default avatar

anja 1

se opravičujem, napiši prosim mejl [email protected]
sem se zmotila, sporočim, če zadeva pride, hvala
anja
Default avatar

Ury

tudi jaz bi prosil za skripto oz. gradivo za nepremičninskega posrednika
mail : [email protected]
Hvala že vnaprej!
Default avatar

Lanalana

Pozdravljeni,

pred kratkim sem naredila izpit za nepremičniskega posrednika in zato prodam literaturo za katero sem odštela 330 eur. Izpit sem opravljala na Ptuju. Če je kdo zainteresiran naj mi piše na [email protected]. Prodam jo za polovično ceno.

Lp
Default avatar

Jennyh

Živjo!

Ker nameravam septembra obiskovati priprave za izpit za nepremičninskega posrednika, bi rada prej vse skupaj dobro predelala, da ne bo potem tako težko, pa me zanima, če ima kdo literaturo za prodat?! Po možnosti iz Ljubljane (Gea college ali CPU).
Javite se prosim na [email protected] Hvala!
Default avatar

Penny

Pozdravljen!

Rada bi opravila izpit za nepremičninskega agenta. V kolikor gradivo še hraniš, bi ti bila zelo hvaležna zanj. Živim namreč v tujini in se tečajev ne morem udeležiti. Prosim za kontakt na [email protected]

Najlepša hvala vnaprej.
Penny
Default avatar

Pozdrav

Če koga zanima literatura za izpit nepremičninskega posrednika,, v letu 2012
naj se mi javi
lp
Default avatar

prodam gradivo

literatura in vprašanja z odgovori
Default avatar

mast

Prodam komplet gradivo za izpit za nepremičninskega posrednika. Obsega gradivo, vprašanja in odgovore. Cena je drugače 330 eur, jaz prodam za 250 eur. Prevzem v Mariboru. 031808783 ali [email protected]
Default avatar

marko87

Kupim literaturo za nepremičninskega posrednika, Gea College ali CPU. Ponudbe: [email protected]

Moderatorji

Aleš Goršak , nepremičninski svetovalec
Aleš Goršak