Med.Over.Net

Rekreacija, oblikovanje telesa in zdrava prehrana

Odgovarjajo: Mito Šinkovec, prof. športne vzg. • Vesna Feelgood, svetovalka za prehrano • Mario dr. FeelgoodMiloš Milošević, dr. med., spec. plastične, rekonstrukcijske in estetske kirurgije

Iščem soplesalca

Default avatar

PlesalaBi

Pozdravljeni

Na območju štajerske, točneje v Mb, iščem kako moško dušo, ki jo mika ples.
Že dalj časa iščem soplesalca, pa ni enega moškega v moji bližini, ki ga poznam in si to sam od sebe res želi, silila pa ne bi nikogar, da bi plesal zgolj ali bolj zaradi mene, ni to to. Stara sem 27.

Nočem, da bi kdorkoli to pisanje razumel drugače- gre za ples, plesni tečaj in čisto nič drugega.

Bi kdo?
Default avatar

olivia123

Jaz bi tudi :))

Na območju Lj, plesalci nekje 170-185 cm, z nekaj predzannja. Nekaj stopenj imam že za sabo, a bolj skromno prakse. Najraje LA, argentinski tanco, malo manj standardne. Salse in bachate še neznam, me pa tudi mika.

Kak interesent?
;)
Default avatar

olivia123

Bom probala še to, hvala. A tam pa ni dvakrat toliko plesalk kot plesalcev?
Default avatar

jaomenijoj

koliko plačaš soplesalca?
Jaz sem za, če plačaš ti moj tečaj in še 20 eur meni vsakič ko grem s teboj.
Default avatar

tojka

Jaz sem sem menila s kolegom, ki je šel na tečaj salse. In je rekel, da je šel le na prvo vajo, ker je bil tam edin moški :) potem pa si ni upal več hodit.
Drugače pa tudi jaz se ne bi branila soplesalca, samo moške je težko prepričat v to :(
Default avatar

olivia123

jaomenijoj, saj se hecaš a ne? :)))
Default avatar

olivia123

Vidla, sam plesa ni na njegovem seznamu ;)
Default avatar

ARGENTINSKI TANGO

Kar precej časa sem iskala plesalca argentinsega tanga, pa ga žal nisem uspela dobiti, vsaj tagega ne, ki bi ustezal mojim kriterijem, glede predznanja.

Zato sem se pričela učiti vodenja in imam za seboj že kar nekaj ur učenja.

Iščem resno osebo, bodisi plesalko ali plesalca za nadaljevanje učenja in treninga argentinskega tanga.

Visoka 175 cm, če katero ali katerega zanima, naj me čimprej kotaktra, ker bi želela s tangom nadeljavati.
Default avatar

salsa-cubana

ples-me-zanima

Moderatorji

Mito Šinkovec , prof. športne vzg.
Mito
Vesna Feelgood , svetovalka za prehrano
Vesna Feelgood
Mario dr. Feelgood
Mario Feelgood
Miloš Milošević , dr. med., spec. plastične, rekonstrukcijske in estetske kirurgije
Miloš Milošević