Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kevin Costner je v SLO

Kevin Costner je v SLO

Kevin – naj tip zame.
Potem Harison Ford in Johnny Depp.

No, Kevin je res tip ena A!

Se mi je zdelo, da je danes neka vlaga v zraku… in nek specifičen vonj…
A to je to, razpaljene ženske ga oddajate!

Uf ja, men je tud tok seksi, čeprav je več kot 20 let starejši od mene, ampak je huuuud :-)))

Mumy bi ga tud polizala! (če bi pustil :)))

samo, da vidim tistega debelajsastega seslajočega Lovšeta zraven me nekam prime:))

Po kuga je pa pršu?

Pogledat tvoje nageljne, pa kravco u štali, pa kako imaš skidano pot do bajte, draga Gorenjka.

Ti še kar naprej kuri v šporhert, delaj skuto in štrikaj. To so naše sanje.

Me ne gane.

Ful karizmatičen tip ;))). Je katera videla Dimčko??

Ja, vizuelno tip ena A je bil pred 15-leti, ko je bil še mlajši. Sedaj pa prihaja v “igralsko” obdobje”, ko ga izpodriva že mlajša konkurenca 😉 . Ponavad se igralci potem posvečajo svojim režiserskim dosežkom…..Ampak žal ga Pierce Brosnan “poseka” – tako v mlajših letih, kot sedaj…..

Prišel je na povabilo Dinners-a Slovenije ( proti honorarju seveda, verjetno so zneski kar šestmestni v USD 😉 , na dogodek ob zaključku leta, za “črne kartičarje”…..

Sicer je pa tako, da na tovrstne dogodke pridejo zvezde, ki se že bolj v drugi polovici svoje slavne kariere in se morajo pričnet tržiti tudi tako, kot neke vrste “ambasadorji”, da pade še kaj dodatnega zaslužka 😉

No ja, v prvi vrsti pa se bodo medile vse njegove oboževalke

Men je Kevin lepi lepi v starih filmih kot npr. Telesni stražar, danes pa zgleda kot samo en tip ki je nekoč nekoč nekooooč snemal filme. Glede na to da se je vrgel v glasbene vode je to verjetno storil zato ker ni več dobil pametnih ponudb za filme..

New Report

Close