Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

varne hiše

Default avatar

test za ocenjevanje novorojenčkov

Kje so varne hiše v Ljubljani?
Default avatar

dobrojutrosonček

varna hiša Ljubljana (031)736 726
Default avatar

lukagirl

Ena se nahaja na Tromostovju. Je pod milim nebom.
Default avatar

želim vedeti lokacijo

Kam pa bom to poklicala - v katero lokacijo? Mobitel mi je mož razbil, telefona (stacionarnega) pa nimamo več.
Default avatar

Borat

Če prav vem, je fora teh hiš v tem, da je njihova lokacija iz upravičenih razlogov tajna. Poklič pa od sosede, prijateljce, iz službe, magar s polcije.
Default avatar

jaztion

Lokacija varnih hiš je skrita,ni javna,ravno zaradi svojega namena,oziroma naziva VARNA!
Kdor upravičeno rabi namestitev v njej,mu je verjetno vseeno na katerem koncu je,samo,da se lahko vanjo umakne.
Da so to brlogi-raje ne bi komentirala,upam samo,da nikoli,ampak res nikoli ne boste potrebovali njihovega zatočišča!
Default avatar

dobrojutrosonček

Točno tako, kako naj mi vemo, da nisi ti slučajno mož, ki išče svojo pobeglo ženo.
Default avatar

moški

Ali gre lahko v varno hišo tudi moški, ki ga ženska trpinči? Mene je ravno žena udarila.
Default avatar

metulka

moški je napisal/a:
Ali gre lahko v varno hišo tudi moški, ki ga ženska trpinči? Mene je ravno žena udarila.
Pokliči policijo, bo dobila prepoved približevanja. Se pravi, da bo ona morala od doma.
Default avatar

jaz pa bi....

....svojo hišo ponudila za varno hišo. odhajamo v tujino za dalj časa, hiše ne moremo prodati, bi jo pa raje kot v najem komurkoli dala v uporabo za izvajanje tega projekta. je to možno?