Najdi forum

Zdrave maščobe: da/ne?

Zelo rada uporabljam olivno olje (preizkušene izdelave: extra deviško hladno stiskano) tako, da ga na pokuhano zelenjavo, solato polijem čez ali čez že skuhane makarone – hočem reči, da tega olja ne segrevam.
Meni se to ne zdi narobe, ker so pisali, da se tako tudi vitamini boljše absorbirajo oz. če ni maščob se ne ne absorbirajo, ker taka uporaba olja podmaže prebavni trakt… – skratka samo dobro.
Potem pa vidim, da učinka na hujšanje pa ravno ni – a se res totalno odpoveste tem “zdravim” maščobam? Kakšna pa so priporočila?
PS: Jaz bi rada skinla 3 kg za ITM iz 23,5 na 22,5

Pozdravljeni!

Če bi radi shujšali za cca 3kg, poznam način, ki je zelo enostaven… Moja mama je na ta način izgubila že 4kg…
Če vas zanima in ste pripravljeni poskusiti – vam lahko garantiram, da vam lahko to uspe, če se boste odločili… je pa odločitev na Vas.

Lp,
Maja

P.s.: email: [email protected]

Konkretno imajo pozitivne učinke na druge procese kateri pomagajo pri nižanju telesne maščobe in vpliv na holesterol, da bi pa prav zaradi tega olja hujšala pa ne moreš, če ni zadoščeno pogoju da si ob uporabi le tega v celem dnevu porabila več kalorij kot si jih vnesla v telo.
Glede izbire da/ne, vsekakor da!

Lp

nova
Uredništvo priporoča

hvala obema na odgovoru. Bom še naprej uporabljala (tako kot je svetoval GoranP).

Mayisha: nič tako osebnega ni na mojem postu, da bi si želela “skrivno” dopisovanje, zato hvala, ne – pa brez zamer

New Report

Close