Najdi forum

BI KATERA HUJŠALA Z MANO?

oDLOČILA SEM SE SHUJŠATI. Želela bi še katero ob sebi, pa ni nobena za. Me zanima, če bi katera hujšala z mano preko neta, tako za vzpodbudo, da si izmenjamo kakšno mnenje in da si poveva rezultate vsak teden. Je katera za?

Jaz se ZA
Kakšen bo tvoj način?

Jaz bi tudi enih par kil. Samo sistema še nisem naštudirala.

lp

nova
Uredništvo priporoča

jaz bi tud,grem z ločevalno

super. Kaj bova kar preko mona, ali kako drugače?
Lahko določiva en dan v tednu, ko bova obe napisali svoj dosežek.
Moj način bo ločevalna dieta od Rine, pa orbitrek vsak dan. Pa tvoj? Koliko imaš namen shujšati? Jaz 20 kg

Jaz bi tudi shujšala ampak pol bo problem, ker bo edini kit ob Jadranskem morju izginil.

Drugače pa pupe….kar pogumno. 🙂

Jaz sem sicer začela že; 1.1.2010, od takrat sem lažja za 11 kg
Počasi.
Več se gibam, hoja, tek. In ne jem po 18. uri….ampak ne čisto vsak dan:(
Imam pa namen it še cca 6 kg dol…z istim tempom….počasi.

lahko preko mona,mogoče forum hujšanje?

za izgubit imam kakih 5do 7 kg.
sem pa začela včeraj,zako dam imam danes škrobni dan.

Jaz sem tudi začela aprila in shujšala do poletja za 15kg, potem pa opustila dieto in vadbo in se zredila za 5 kg, sedaj moram nadaljevati z vadbo in dieto, da ne bo šlo z kilami navzgor.
Zato pa rabim motivacijo in mi je to velika motivacija, če z nekom primerjam rezultate, pa ona reče imam -3kg, pa vidim da jih sama nimam, pa se bolj potrudim

Hujšanje niso diete, temveč spremenjen način življenja. Sem sama lepo shujšala 10 kg, brez diet, brez lakote, vključila pa sem tudi gibanje. Tako, da shujšati ni težko. Težje to obdržati. Kar kmalu zapadeš zopet v star način prehranjevanja. Zakaj? Vsi tako jedo, ni vzpodbude, nimaš nikogar ob sebi, da se podpirata. Suhi, oz. nekdo, ki se ne zredi za nič na svetu tega ne razume.
Toda spodbujanje preko neta je po mojem vseeno premalo. Dobro za začetek…
Sama že dolgo iščem žensko, ki je na istem kot jaz. Očitno v našem mestu ni nihče sam v tem . 🙂 Za skupno hitro hojo, pozimi orbitrek, kolo. Imam vse, le volja pride in gre. Ne ostane. Takrat bi veliko pomenilo, da se lahko obrneš na nekoga, ki je na istem in on nate seveda.
Lahko pa vsaj preko neta, bolje kot nič. Tudi jaz sem za. Ene 8 kil je zopet preveč. 🙁

…nikoli ne boš shujšala…

Ej punce jaz bi tudi – imam 10 kg preveč in se ne morem lotit. kako bi to izpeljale?

zdajle vse dol iz mona pa za eno uro na orbitrek ali tečt

He, he orbitrek sem že “gonila ” eno uro, samo kdo mi naj vzame kar v usta tlačim sladkega? 🙂 Saj bo bolje, ampak eni smo tako naštimani, da če zveš slabe novice ješ, enim pa k sreči vzame apetit. Ko bi le spadala v drugo skupino. 🙂

Vabljene!

http://med.over.net/forum5/read.php?93,6566764,page=2

Če ne bo zvenelo preveč kot reklama, bi vam povedala svojo izkušnjo. Po tridesetem so se mi začeli nabirati kilogrami. Nisem debela, ampak če si celo življenje suh, te tudi tri kile preveč motijo. Dala sem čez precej programov, zapravila tudi kar nekaj denarja in res pomaga le doslednost pri prehrani in vadba. Sedaj po prvi nosečnosti mi je ostalo 9 kg preveč (glede na želeno težo, ampak sem že malo spustila standarde). Že eni dve leti nazaj sem hodila v salon Linea Snella (imajo salone po celi Sloveniji) in sem zadovoljna, zato sem se sedaj proti koncu porodniške spet oglasila pri njih. Ne toliko zaradi izgubljenih kilogramov, kot zaradi lepše oblike telesa, dobila sem mišice, tako da ni več bolečin v križu, ko dvigujem hčerko. Po dveh mesecih sem izgubila 3 kg in 25 centimetrov obsega na različnih delih telesa, kupljenih imam še za malo manj kot dva meseca terapij in upam, da bom izgubila še dodatne 3 kilograme, pa še potem po koncu porodniške zaradi stresa v službi upam še na kak kilogram minusa. Kar se hrane tiče, je zlato pravilo pet obrokov dnevno, pri čemer po 4 uri popoldne ni več ogljikovih hidratov. Jaz sem to večino dni združila še z ločevalno dieto in tako sem za zajtrk in kosilo jedla ogljikove hidrate in solato, dopoldanska malica je bila jabolko, popoldanska malica jogurt, za večerjo pa meso ali sir in solata. Glede na to, da se s tem že precej časa ukvarjam, imam tudi za skoraj vsako živilo približen občutek, koliko kilokalorij ima in vam povem, da je treba biti zelo strikten, če hočeš ostat znotraj 1.800 kilokalorij, kolikor naj bi jih pojedla odrasla ženska v času hujšanja (za vzdrževanje teže pa do 2.200). Aja, pa še veliko tekočine je treba pit, da odplakne strupe iz telesa, ki se izločajo iz skladiščenih maščobnih celic, pa še želodec poln vode se ponavadi začne kasneje oglašat, kot bi se sicer. Pa veliko sreče in predvsem vztrajnosti vam želim!

Sicer odvisno od let, teže in aktivnosti ženske, ampak 1.800 kal za žensko za hujšanje je PREVEČ.
Sama sem jedla 1200 kal dnevno, 5 obrokov na dan, pa sem shujšala 8 kg v 7 mesecih

He, he orbitrek sem že “gonila ” eno uro, samo kdo mi naj vzame kar v usta tlačim sladkega? 🙂 Saj bo bolje, ampak eni smo tako naštimani, da če zveš slabe novice ješ, enim pa k sreči vzame apetit. Ko bi le spadala v drugo skupino. :)[/quote]

Kupuj kakovostne sladkarije in se razvajaj po malem in prefinjeno – torej ne se basat z najcenejšimi napolitankami, ampak si vzemi čas za recimo dva dobra čokolatina ob kavici. Naj bo to obred. Pa temna čokolada s čim več kakava bistveno hitreje nasiti kot navadna. Še boljše je, če potrebo po sladkem potešiš s sadjem.

imeti 5 (p e t) obrokov na dan in sicer:

1. zajtrk med 7:00 in 9:00
2. malica čez tri ure, sadje – samo ena vrsta,
3. kosilo med 12:00 in 14:00
4. malica čez tri ure
5. večerja, zdaj po zimi najkasneje med 17:30 in 18:30

ne mešati sladko in slano hrano
sladko hrano jesti samo dopoldan in se ne rediš
če piješ kavo ali čaj, je bolje piti pred obrokom
zagotoviti vsaj eno urno gibanje v naravi

pozdravljam vaše napore imeti zdravo linijo
čestitke!

Bravo, čestitam, tako je treba!

LP

New Report

Close