Forum.Over.Net

Glasba, film in fotografija

Kako izbrati film vreden ogleda? Katera glasba je trenutno in? Kako izbrati pravi fotoaparat? Kako pravilno nastaviti fokus in zoom? Imate takšna in podobna vprašanja, iščete odgovore? Ta forum je pravi naslov za vse glasbene, filmske in foto navdušence.

Dobrodelni koncert Nuše Derenda, a je povsod tako?

Default avatar

skopuhi

Nuša Derenda je imela dobrodelni koncert za družino, ki je utrpela v poplavi.... vse lepo in prav, ampak karte so bile po 15 €, OK, če gresta 2 je to 30€, če gre cela družina je .... , v redu, saj daš, ker je pač dobrodelno, ampak ZAKAJ hudiča ona deli brezplačne karte svojim prijateljcam in znancem, ki so ravno tako bogati kot ona, nekateri še bolj, a ne bi raje takšni plačali vstopnine, pa morda darovali še kak evro več, kot navadni smrtniki??? Mislim, tole je pa res snobovsko!!! Zbrali so pa okoli 1500€, le zakaj?
Default avatar

rdeca strela

1. od prodaje vstopnic se pokrijejo stroski koncerta, najem prostora, varnostniki in podobno
2. nasi estradniki se radi kazejo bogate, ne vem pa, ce to ravno drzi
3. talanje kart se pa tudi meni ne zdi v redu
Default avatar

fda

Če ne bi delila zastonj kart, bi bili ravno zaradi skopuhov vse skupaj bolj klavrno, ker nikogar ne bi bilo. Tako se vsaj malo zapolni prostor.
Default avatar

brrrrrrrrr

A je to preverjeno, da prijateljice in znanci niso plačali vstopnine? Če je to res, potem je pri nas izgubila zaupanje v dobrodelnost!!
Default avatar

skopuhi

Da, to je bilo res.
Default avatar

tako je

Zame je, če je nekaj dobrodelnega, tudi stroškov koncerta ne bi smelo bit !
Vsak bi moral pri organizaciji po svoji moči pomagat, s tem, da sam nima težav kasnej.
Če je dvorana frej, pač se ne bi smelo računat najema dvorane. Oziroma najmenina bi morala iti v izkupiček.

Nižja cena karte, da jih pride več ljudi, brez brezplačnih vstopnic.

Tko, pa se dogaja, da razni dobrodelni organizatorji si vse stroške plačajo. Se reklamirajo, kao dobrodelni, pa še celo nekaj malega zaslužijo zraven. Raja pa naj plača najpej njim, če pa kaj ostane, pa dobijo še poplavljenci he-he
Default avatar

malo manj slavni...

Naša hči nastopa včasih na kakšni takšni prireditvi in se mi zdi vedno prav, da vstopnico kupim, ker je za dobrodelne namene. Ne zdi se mi prav, da bi mi v tem primeru karto dali, saj mi ni treba iti v dvorano, če me ne zanima. Tako, da jo vedno kupim (tudi če mi jo ponudijo), ker s tem nekaj prispevam.
Default avatar

nemi 3

na žalost je dandanes tako, da tisti, ki imajo že polno rit potrebujejo še več in grabijo v nedogled. Zdi se mi pa, da naši glasbeni estradniki kar dobro živijo, čeprav tega ne priznajo, samo poglejmo, koliko recimo računa Rebeka za en nastop??!! Bi še razumela, če bi bila res glasbenica v pravem pomenu besede. Kvalitetna glasba naj ima svojo ceno, o pofl robi, ki je imamo mi za izvoz pa ne bi izgubljala besed.
Default avatar

Asistentka

Ah ja, tako je pač tole z našimi estradniki. Samo na ven se delajo fine in ne vem kaj še v resnici pa samo zase in svoje finance skrbijo. Če je tole res, potem ne vem ....
Vse te njene prijateljice bi morale kupiti karte, brezplačne ponujene pa zavrniti, tako kot si napisala ti malo manj slavni.
Default avatar

liskaa

hmmm ... zbrali so 1500€?!? Je bilo na koncertu samo 100 ljudi?
Default avatar

repka

liskaa je napisal/a:
hmmm ... zbrali so 1500€?!? Je bilo na koncertu samo 100 ljudi?
100 jih je blo verjeten s plačanimi kartami.... drgač pa je blo na koncertu sigurn 1000 ljudi he-he...vsak je pripeljal še svoje znance, sosede... pa sponzorji verjetno dobijo brezplačne karte za koncert.... pa kakšni varnostniki svoje znance spustijo not. Tam skor vsak vsakega pozna :)))

Glede, da je bilo kar nekaj bogatih sponzorjev je celoten izkupiček 1500 € res smešno nizek.
Verjetno je kdo od sodelujočih pri organizaciji še več potegnil za "svoje stroške" :)))

Default avatar

ne drži

Obiskovalcev je bilo zeloooo malo, 1000 jih itak ne gre v Prosvetni dom.
Default avatar

Ma-ricka

Nuša Derenda ni glasbenica ž kategorije. Če na svoj koncert povabi prijatelje zastonj, bodo že ti sami presodili ali kaj prispevajo ali ne. Če jih povabi, pa je to njena stvar, saj vas nič ne stane. Sicer pa je tudi 1500 EUR več kot ste zbrale za ta namen vi same, a ne?
Default avatar

346

ne drži je napisal/a:
Obiskovalcev je bilo zeloooo malo, 1000 jih itak ne gre v Prosvetni dom.
dvorana ima 346 sedežev
Default avatar

MajaBo

Meni se že njena pojava ne sovpada z besedo "dobrodelnost". Skrbi jo le njen sloves - kakšen že ?

Marjana
Default avatar

Špela Jontez

Ok,... Nevem kdo je bil tam, pa kdo ne, kdo se zmišljuje in kdo ne. Ampak skopuhi, odkod tebi te informacije ker sploh ne držijo?
Bila sem tam, saj sem malo pomagala pri koncertu, in vem da Nuša ni kar tako brezplačno delila kart, ... Vem da jo je sama kupila še za svoje otroke in jih ni okoli talala.
Toliko denarja pa se je zbralo prav zaradi skopuhov, ker je bilo prodanih le okoli 130 vstopnic, in prav toliko ljudi je prišlo, saj je bila dvorana napol prazna. Dobro plus tisti ki so sodelovali pri koncertu.

Nekatere od vas je sram, ker si izmišljujete nekaj kar sploh ni res in s tem blatite Nušo, ki je vse naredi brezplačno in z dobrim namenom, namesto da bi prišli na koncert, darovali 15 evrov in se sami prepričali v to kar govorite. Poleg tega pa bi bili priča enemu najlepših koncertov, saj je bila dvorana kljub temu, da ni bila polna, nabita z pozitivno energijo in čustvi, ki jih je povzročilo Nušino petje.
Malo se zamislite nad svojimi besedami in lažmi!

Lp Špela
Default avatar

Ema Jevnikar

Pozdrav vsem!

Najprej bi rada povedala, da vse kar govorim, GOVORIM IZ PRVE ROKE, ker sem pomagala pri pripravah na koncert.
Ne vem kje ste dobili te informacije ... ampak vse skupaj je ena velika izmišljotina oz. VELIKA LAŽ!!!!! Pišem vam zato ker, so me vaše "preverjene" informacije osebno prizadele, saj vem koliko truda, srčnosti in pozitivne energije je bilo vloženo v dotični koncert!!!

SKOPUHI - Prosim, če mi lahko zaupate od kje vam te informacije, saj govorite popolne neresnice. Razkrite mi vir in če nimate česa skrivati, nam razkrite še vašo pravo identiteto .... (to velja tudi za vse tiste, ki tako suvereno govorite o dotičnem koncertu)

Pa začnimo od začetka ...
Koncert je potekal v Prosvetnem domu Brežice. Dvorana sprejme 320 ljudi. Prodanih je bilo 126 vstopnic po 15 eur, kar je neka sprejemljiva cena za Brežice. NITI ENE KARTE NI BILO PODELJENE NIKOMUR!!!! ŠE SODELUJOČI SMO SI KARTE PRAV ZARADI HUMANOSTI KUPILI SAMI (VKLJUČNO Z NUŠINO DRUŽINO). Koncert je bil v celoti sponzorsko pokrit. Ves izbrani denar, 1890 eur pa je šel direktno v roke izbrani družini.

Pri tem koncertu resnično ni šlo za nikakršen prestiž, hvalisanje ali karkoli podobnega. Nuša ne potrebuje take promocije, saj je svojo kariero že davno zgradila s svojo kvaliteto. Ob takih koncertih se potem vedno veliko govori o tem, da je šel denar v napačen žep, a v tem primeru vam tega ne bom dopustila, saj PREVERJENO VEM, DA JE DENAR V CELOTI PRISTAV V PRAVIH ROKAH!!!

Če vas še kaj zanima, vprašajte, ni pa treba pljuvati čez ljudi, ki se resnično trudijo za druge. Raje sami pomislite zakaj vas tam ni bilo, da bi še sami darovali 15 eur, napolnili dvorano in se zraven prepričali o čemer zdaj tako veselo "ratzglabljate" in blatite humano gesto o kateri ne veste nič ...

ŠE ENKRAT POUDARJAM ... GOVORIM RESNIČNO PREVERJENE INFORMACIJE, NE SKRIVAM NIČESAR IN ZA NAPISANIM STOJIM!!!

EMA JEVNIKAR
Default avatar

Stane Ilc

Bil sem na koncertu in se popolnoma strinjam z Gospo Emo Jevnikar.
Vsaka čast Nuši, njeni ekipi in Boštjanu Grabnarju.