Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako brzdate sladko – naveza spodnja tema??

Kako brzdate sladko – naveza spodnja tema??

Spodnja tema govori o suhosti in gibanju – kako pa tiste, ki imaste neizmerno rade sladko, kako se brzdate? Jaz se sicer lahko dan dva tri, potem pa en dan nekontrole pa pojem recimo 250 g dicmansov, pa dva mlečna riža pa dve fitnes čokoladici, pa eno bounty….no to sem recimo pojedla včeraj zvečer od 20-22h…pa cel dan sem se pazila in normalno jedla….kaj cel dan, cel teden sem lepo jedla in dosti športala, potem pa samo en večer in konec celega tedna – in jaz naj shujšam 5 kg…halo …

KAKO BRZDATE LAHKOTO OZIROMA SVOJE OČKE VSTRAN OD SLADKEGA???

Mislim na kaj drugega.

Namesto par tablic ala milka, gorenjka pojem eno rebrco 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čokolade. Potem imam sladkega za cel teden dovolj.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar
nova
Uredništvo priporoča

Sem zmeraj mislila, kako sem jaz “cukeraš” brez primere, ampak tole bi blo pa celo zame preveč …

tudi jaz sem obsedena s “cukrom”. Koristi mi le to, da nimam ni sladkega doma. Sem možu prepovedala nakup sladkarij!

Delaj si doma zdrave “sladkarije”, ovsene ploscice z medom, jogurt z medom itd.

KDO PA TO KUPUJE?

jaz tega ne kupujem, če kupi mož sem mu zabičala, da da to v “svoj” predal.

prerada imam čokoladice in bombone, da bi se jim odrekla, vsak dan pojem nekaj malega.. te radosti mi noben novodobni lepotni kriterij ne bo odvzel :)))

New Report

Close